Moralez i jego 205-tki

Tutaj możemy rozmawiać o Peugeocie 205. Nie postować o sprawach technicznych.
Awatar użytkownika
krzyska
Peugeot 205 Master
Posty: 2097
Rejestracja: 02 paź pt, 2009 9:49 pm
Posiadany PUG: Forever, Griffe, Honda CB125Twin 1978, Alfa Romeo 147JTDm, P207UjemnieDynamiczny, Patriot KS90
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: okolice Kruszwicy

Re: Moralez i jego 205-tki

Post autor: krzyska »

Para pisze:

Mi to teraz nie przeszkadza bo nie ja sie bede z nim użerał tylko moderatorzy i admini. Może się czegoś nauczył i wróci opamiętany, dokładnie w takim wcieleniu w jakim jest znany w normalnym świecie. Teraz tylko czekam, aż go będzie trzeba prosić żeby wrócił :mrgreen: kto pierwszy ?
na kolana Grzeszniku 8)7
GTI_Efekt Masy Obrazek
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Re: Moralez i jego 205-tki

Post autor: Para »

Pisałem na kolanach :W
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Re: Moralez i jego 205-tki

Post autor: Banita »

Fox pisze:Wklejona fotka wyglada jak raport z wycieczki do lasu celem zakopania jakis zwlok. Brakuje tylko na pierwszym planie przekopanej ziemii, wystajacej reki i wbitej obok lopaty:)
No przecie napisane, że epitafium. Wreszcie ktoś zrozumiał.
Fox nie czuje sie urazony, ani obrazony a nawet jakby sie poczul to by powiedzial "lubie to" i zripostowal bez wahania.
No i to jest normalna reakcja. Nawet bym dopisał, że męska, ale po poprzednich komplementach w stronę moraleza, czuję się trochę nieswojo i nie będę przeginał ;)
Orfister pisze: Filip, serio mógłbyś się częściej pojawiać na forum, a poza tym, na Boga...porzuć tę Bawarską technologię i kup jakąś porządną 205kę :twisted:
Problem w tym, że podoba mi się sytuacja, gdy nie wiem, jak auto wygląda od spodu. :wink:
Na forum zaglądam, ale zarobkowanie pochłania mnie na tyle, że nie mam czasu ani chęci pisać.
RafGentry pisze: Jeszcze raz mi ktoś napisze Ducati przez dwa "t" to nie wytrzymam i Was zbanuje tak jak Para Moraleza! :evil:
Nie chciałem się bawić w półśrodki i już pakowałęm wąglika :roll:
Para pisze:
Mi to teraz nie przeszkadza bo nie ja sie bede z nim użerał tylko moderatorzy i admini. Może się czegoś nauczył i wróci opamiętany, dokładnie w takim wcieleniu w jakim jest znany w normalnym świecie. Teraz tylko czekam, aż go będzie trzeba prosić żeby wrócił :mrgreen: kto pierwszy ?
Proooszę Cię...

Jeśli masz na myśli, że nie będzie się kopał z koniem, to pewnie masz rację. Ale bynajmniej nie z powodu opamiętania, opętania, czy kto co tam lubi.
Awatar użytkownika
kubas
Maniak
Posty: 1183
Rejestracja: 14 lip pt, 2006 10:15 am
Posiadany PUG: rallye
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Moralez i jego 205-tki

Post autor: kubas »

Heheh dobry temat odkopałem :D

Moralez, Banita, Mav, Mi, MłodyPapież, Fox, grzesiek od zółtego gucia i jeszcze parę osób to esencja tego forum jak się na nie zapisywałem ileś tam lat temu. U Moraleza dobrze, wywalił katalizator z jeepa, wpadł na mój ślub! 205-tki mają się chyba dobrze hehehe.

Generalnie forum się zbytnio rozrosło, nikt nad tym nie panuje, użytkownicy powinni być na bieżąco usuwani. Grupa 200-300 osób to i tak pewnie za dużo... A obecnie jest 1243 użytkowników :D
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Moralez i jego 205-tki

Post autor: DJPreZes »

Ja tam nie mam nic przeciwko Moralezowi ;) Z tej dwójki to Banita na mnie działał zawsze jak płachta na wściekłego byka 8)7
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moralez i jego 205-tki

Post autor: Fox »

Banita pisze:
No przecie napisane, że epitafium. Wreszcie ktoś zrozumiał.
Nie tyle zrozumiał co zgadł przez przypadek.
robson pisze:Możecie się bać ,pan i władca już mi zablokował wklejanie zdjęćm,więć może was zbanować,ale narazie tylko straszy :D
Nie wiem Robson czy ty to robisz umyślnie, ale to juź któryś komentarz z rzędu przy którym tarzałem się ze śmiechu:)

Dawno nie było takiego ciekawego tematu żebym poczuł że forum żyje i nie mogłem się doczekać powrotu do domu i włączenia komputera ( tak, należę jeszcze do tych starych lamerów którzy nie ulegają modzie na smartphone'y ). Szkoda że nie możemy się spotkać w takim gronie przy piwie, albo zebrać się całą grupą i zrobić masowy wjazd do Moraleza na chacjendę. Tak swoją drogą to możnaby zorganizować zamknięcie sezonu pugowego 2012 gdzies w okolicach Włocławka:)
Awatar użytkownika
MiceK
Maniak
Posty: 1969
Rejestracja: 30 lip pt, 2010 2:10 pm
Posiadany PUG: MG ZR 1.4 16v
Numer Gadu-gadu: 1295187
Lokalizacja: Warszawa/okolice
Kontakt:

Re: Moralez i jego 205-tki

Post autor: MiceK »

Najsprawiedliwiej będzie ogarnąć coś w centrum Polski :D ...a może Pugowy "nowy rok" się zorganizuje ? :P
parking lotnisko modlin http://lotnisko-modlin.org/
taxi lotnisko modlin http://taxitransfer24h.pl/
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Moralez i jego 205-tki

Post autor: robson »

Fox pisze:
Banita pisze:
No przecie napisane, że epitafium. Wreszcie ktoś zrozumiał.
Nie tyle zrozumiał co zgadł przez przypadek.
robson pisze:Możecie się bać ,pan i władca już mi zablokował wklejanie zdjęćm,więć może was zbanować,ale narazie tylko straszy :D
Nie wiem Robson czy ty to robisz umyślnie, ale to juź któryś komentarz z rzędu przy którym tarzałem się ze śmiechu:)

Dawno nie było takiego ciekawego tematu żebym poczuł że forum żyje i nie mogłem się doczekać powrotu do domu i włączenia komputera ( tak, należę jeszcze do tych starych lamerów którzy nie ulegają modzie na smartphone'y ). Szkoda że nie możemy się spotkać w takim gronie przy piwie, albo zebrać się całą grupą i zrobić masowy wjazd do Moraleza na chacjendę. Tak swoją drogą to możnaby zorganizować zamknięcie sezonu pugowego 2012 gdzies w okolicach Włocławka:)
Michał z tobą i Ulą zawsze się moge spotkać,jesteś jednym z paru normalnych ludzi z Krakowskiej ekipy co ci nie odbiło 8) .A co do Wojtka poznałem go i jestem za jego powrotem na forum :D Tylko teraz się nie sikaj :lol:
Awatar użytkownika
pawel
Maniak
Posty: 1120
Rejestracja: 06 lis czw, 2003 11:16 pm
Posiadany PUG: 1.9 GTI
Lokalizacja: Włocławek

Re: Moralez i jego 205-tki

Post autor: pawel »

W takim razie czekamy na konkrety.
P205
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moralez i jego 205-tki

Post autor: RafGentry »

robson pisze:Michał z tobą i Ulą zawsze się moge spotkać,jesteś jednym z paru normalnych ludzi z Krakowskiej ekipy co ci nie odbiło 8)
Za to Ty jesteś jedynym, który publicznie obraża swoich kolegów na forum. Zachowujesz się jak internetowy troll. Kto to taki, chyba nie muszę Ci tłumaczyć. Przypomnę tylko że masz ponad 50 lat chłopie. Pewne numery już nie przystoją w tym wieku.

Od dawna powtarzasz, że oczekujesz szacunku od młodszych. Pytam: za co oni mają Cię szanować? Na szacunek trzeba sobie zapracować. Nie masz go dodanego automatycznie do daty urodzenia...

Gdybyśmy nie znali się osobiście, już dawno dostałbyś czasową odcinkę od forum, żeby przemyśleć sobie parę spraw. Właściwie to powinno było to się stać po ostatnej Twojej PW do mnie.

Tyle ode mnie w kwestii prywatnej. Jeszcze jeden tekst tego typu, a naprawdę mi odbije i odłożę na bok krakowskie sentymenty.

P.S.
co do powrotu Moraleza, to ja jestem za. Nie widzę przeszkód, żeby wrócił na forum.
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Moralez i jego 205-tki

Post autor: robson »

RafGentry pisze:
robson pisze:Michał z tobą i Ulą zawsze się moge spotkać,jesteś jednym z paru normalnych ludzi z Krakowskiej ekipy co ci nie odbiło 8)
Za to Ty jesteś jedynym, który publicznie obraża swoich kolegów na forum. Zachowujesz się jak internetowy troll. Kto to taki, chyba nie muszę Ci tłumaczyć. Przypomnę tylko że masz ponad 50 lat chłopie. Pewne numery już nie przystoją w tym wieku.

Od dawna powtarzasz, że oczekujesz szacunku od młodszych. Pytam: za co do cholery oni mają Cię szanować? Na szacunek trzeba sobie zapracować. Nie masz go dodanego automatycznie do daty urodzenia.

Gdybyśmy nie znali się osobiście, już dawno dostałbyś czasową odcinkę od forum, żeby przemyśleć sobie parę spraw. Właściwie to powinno było to się stać po ostatnej Twojej PW do mnie.

Tyle ode mnie w kwestii prywatnej. Jeszcze jeden tekst tego typu, a naprawdę mi odbije i odłożę na bok krakowskie sentymenty.

P.S.
co do powrotu Moraleza, to ja jestem za. Nie widzę przeszkód, żeby wrócił na forum.
Ty nie bądz taki święty,a twój szacunek to ja mam wiesz gdzie i nie strasz mnie bo już się boje i tak jak ci napisałem na PW ode mnie trzy C...e w bok ja się tego nie wypieram 8)7Możesz mnie zbanować dołącze do Wojtka ,a tak na prawde to lepiej byś się wzioł za sprawy klubowe bo od kiedy jesteś moderatorem to tylko wszystkich krytykujesz ,co nie poprawia atmosfery ,a tylko pogarsza i zastanów się nad sobą. _O_
Awatar użytkownika
tok
Junior
Posty: 474
Rejestracja: 02 paź pt, 2009 3:24 pm
Posiadany PUG: 205 CTI
Numer Gadu-gadu: 8405207
Lokalizacja: Kraków

Re: Moralez i jego 205-tki

Post autor: tok »

Przyznam rację Foxowi. W końcu coś się dzieje na forum. Wartka akcja, siła argumentów, argumenty siły, heroiczna obrona dawnych forumowiczów... a w między czasie nie zauważyłem że Para nie ma czerwonego nicka - tak się zaczytałem.. 8)7

A tak nawiązując do wyjazdu i zakończenia sezonu, to można coś zadziałać w tej kwestii, czemu nie.
" Kto w młodości głupim nie był, ten na starość nie zmądrzeje!"...
Awatar użytkownika
MiceK
Maniak
Posty: 1969
Rejestracja: 30 lip pt, 2010 2:10 pm
Posiadany PUG: MG ZR 1.4 16v
Numer Gadu-gadu: 1295187
Lokalizacja: Warszawa/okolice
Kontakt:

Re: Moralez i jego 205-tki

Post autor: MiceK »

Yesss, mamy awanturę :twisted: Booyaaaah :mrgreen:
parking lotnisko modlin http://lotnisko-modlin.org/
taxi lotnisko modlin http://taxitransfer24h.pl/
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moralez i jego 205-tki

Post autor: Fox »

Oj Robson chyba trafi do karceru...
Zywik
Maniak
Posty: 1109
Rejestracja: 12 kwie sob, 2008 12:04 pm
Posiadany PUG: Citroen Xsara Picasso & Peugeot Tepee
Numer Gadu-gadu: 10911568
Lokalizacja: Mrozy
Kontakt:

Re: Moralez i jego 205-tki

Post autor: Zywik »

Do izolatki!

A jeśli chcecie spotkać się przy pifku w terenie, to przypominam:

http://forum.peugeot205.pl/viewtopic.php?f=10&t=25595

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: czy podać na tacy inny termin?
ODPOWIEDZ