strzelić w pysk czy nie?

Tutaj możemy rozmawiać o Peugeocie 205. Nie postować o sprawach technicznych.
Awatar użytkownika
radzio0983
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 28 maja czw, 2015 6:17 pm
Posiadany PUG: 205 XS
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

strzelić w pysk czy nie?

Post autor: radzio0983 »

Ostatnio jak wracałem znad morza do domu mój peżocik zaniemógł w Łodzi w centrum miasta na srodkowym pasie. We wstecznym lusterku widze fagasa w seicento jak wymachuje rekami i kacapem jakby go nawiodlo, ale co zrobic, awaryjki w ruch i lece z koksem na najblizsza stacje benzynowa co by nie tamowac ruchu. Do domu 200km godzina 20.00, generalnie fajnie co nie. No ale udalo sie zepchac XSa i bog chcial ze za rogiem na tej stacji byla diagnostyka i jakis tam serwis. Zeby nie bylo paliwa mialem jeszcze pol zbiornika,heh. No i krece i krece rozrusznikiem ale autko nie dyga, w koncu patrze podchodza mechaniory i pytaja co jak,,to im mowie. Biora sie sprawdzaja, iskra jest, paliwo podaje. Kreca glowami i mowia po 30 min " Panie takimi autami sie juz nie jeździ!" heh, no i mysle sobie strzelic czy nie strzelic? ;)

P.S. ...no i w momencie kiedy odchodzili od auta MYSJE 205 chyba im na złość zaskoczyl, goscie strzelili karpia i cos tam krzyczeli zeby jechac poki chodzi,ale juz nie zwracalem uwagi. ...zajechalem 500m i powtórka z rozrywki, 20min postoju i potem juz do samego domku mnie dowiózł, ale moduł zapłonu jest glownym podejrzanym bo jak tylko autko ostygło to palił jak marzenie.
Awatar użytkownika
krzyska
Peugeot 205 Master
Posty: 2097
Rejestracja: 02 paź pt, 2009 9:49 pm
Posiadany PUG: Forever, Griffe, Honda CB125Twin 1978, Alfa Romeo 147JTDm, P207UjemnieDynamiczny, Patriot KS90
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: okolice Kruszwicy

Re: strzelić w pysk czy nie?

Post autor: krzyska »

goscia w seicento jak najbardziej w ryj
GTI_Efekt Masy Obrazek
Awatar użytkownika
radzio0983
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 28 maja czw, 2015 6:17 pm
Posiadany PUG: 205 XS
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: strzelić w pysk czy nie?

Post autor: radzio0983 »

Heh, kurcze zdążył mnie objechać tym Szmelcento swoim w danym momencie
stronski

Re: strzelić w pysk czy nie?

Post autor: stronski »

hehe, jak nie wiedzieli jak naprawić to co mieli powiedzieć. swoją niewiedzę jakoś trzeba ukryć :)
Awatar użytkownika
cejot
Forum Admin
Posty: 3561
Rejestracja: 23 kwie pn, 2007 1:37 am
Posiadany PUG: 205 Automatic, 205 El Charro, 205 ...
Lokalizacja: Warszawa

Re: strzelić w pysk czy nie?

Post autor: cejot »

Historia dobra do tematu o aucie, a pytanie z tematu nie na miejscu. :locked:
Jedź na biegu, żyj na luzie... :)

-----
205 '91 Automatic | 205 '92 El Charro | 205 '94 La Moisissure
Zablokowany