Trip 2017 - Włochy południowe i Sycylia

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trip 2017 - Włochy południowe i Sycylia

Post autor: Fox »

Jak juz wszyscy sie domyslaja, relacja nie zostanie przeze mnie dokonczona. Od ostatniego wpisu nie mialem zadnego wolnego wieczoru, bez dziecka, kiedy moglbym w spokoju cos napisac. Raczej sie to szybko nie zmieni. Byc moze Cejot podejmie sie kontynuacji. Na moje rozeznanie szlo mu znacznie lepiej niz mi. To zdolny chlopak:)

Troche mi szkoda ze tak to wyszlo bo juz jakis czas temu postanowilem ze to byl moj ostatni forumowy trip i liczylem ze uda mi sie go jakos podsumowac. No coz, bywa i tak. Co gorsza moje konto na photobuckecie sie przepelnilo i chyba nie bede przedluzal do niego subskrypcji. Jest wiec duza szansa ze wszystkie zdjecia z poprzednich relacji znikna na poczatku grudnia. Jesli ktos uwaza ze warto je zachowac, lub chcialby do nich kiedys wrocic to do tego czasu mozna sobie tamte relacje gdzies skopiowac. Tymczasem Fox znika z forum. Moze jeszcze kiedys wrzuce jakas fotka 504'ki, jesli uda mi sie ja kiedykolwiek poskladac:)
Awatar użytkownika
nowak68
Maniak
Posty: 1892
Rejestracja: 12 sty ndz, 2014 11:19 pm
Posiadany PUG: 205 GENTRY 1991, 405 GRDTubo 1992
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Świętygród

Re: Trip 2017 - Włochy południowe i Sycylia

Post autor: nowak68 »

Smutna to wiadomość, ale rodzina jest najważniejsza. Wpadnij czasem na forum :Y
Był XRD 1988, XAD 1989, XLD 1986, GREEN 1991, Automatic 1.9 z 1990, XS 1990, GTI 1.9 EXPORT 1987
Awatar użytkownika
pilot-84
Uzalezniony
Posty: 537
Rejestracja: 02 sty śr, 2013 11:29 am
Posiadany PUG: 5008 mk2 1.2 ||| były: 205 CTI Mi16 | 307sw 2.0HDi | 407sw 2.0 HDi | 5008 mk2 1.2puretech
Numer Gadu-gadu: 0
Login tlen: pilot-84
Lokalizacja: Łódź

Re: Trip 2017 - Włochy południowe i Sycylia

Post autor: pilot-84 »

Fox, smutne wieści od Ciebie, ale takie jest życie. Mam nadzieję że czasem odezwiesz się w temacie 504 i wrzucisz jakieś zdjęcie. Trzymam kciuki za dokończenie prac :) Powodzenia!

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Moje Peugeot: 5008 mk2 1.2 | 205 RG 1.4
Wcześniej: 205 CTI 1.9 Mi16 | 307sw 2.0HDi | 407sw 2.0 HDi | 5008 mk2 1.2puretech
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trip 2017 - Włochy południowe i Sycylia

Post autor: Fox »

Problemem jest nie tyle rodzina (bo ogolnie wolnych wieczorow mam sporo) ale brak wlasnego, cichego pokoju, w ktorym mozna by sie zaszyc raz na jakis czas i cos napisac. Taki uroki miejskiego zycia w malym mieszkanku. Uciekac tez nie ma dokad. Drugi problem to utrata entuzjazmu do 205, tripow i udzielania sie na forum po ostatnim wyjezdzie do tych Wloch. Za bardzo sie to zrobilo wszystko meczace i angazujace. Kryzys wieku sredniego albo starosc mnie dopadly i chyba nie mam juz do tego wszystiego serca. Jesli Grzesiek zaprosi mnie w przyszlym roku do Suprasla to na pewno na nowo wyciagne 205 z garazu i pojade. Inne wyjazdy juz sobie raczej daruje. Moze dzieki temu skoncze kiedys to 504 chociaz:)
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trip 2017 - Włochy południowe i Sycylia

Post autor: RafGentry »

Fox, a ile kosztuje subskrypcja Photobucket? Może się zrzucimy, żeby zdjęcia zostały dla potomnych? Szkoda by było tylu zdjęć.

Mówiłem Ci kiedyś, że lepiej ładować foty na nasz serwer, to nie wierzyłeś 8)
grzesiek309
Peugeot 205 Master
Posty: 5502
Rejestracja: 01 lis ndz, 2009 8:13 pm
Posiadany PUG: Dużo 205 & Partner V6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Trip 2017 - Włochy południowe i Sycylia

Post autor: grzesiek309 »

Foxie, rozumiem "kryzys" związany z bakiem czasu i rodziną :wink: Są rzeczy ważne i ważniejsze, a 205 w Twoim wypadku wg mojej opinii jest odskocznią od codzienności. Nie porzucaj tego :wink: Na Podlasiu zawsze będziecie z Ulą i Kukunciem mile widziani i doceniam waszą obecność. W przyszłym roku do Supraśla pwenie nie zaproszę :P Nudno będzie trzeci raz tam jechać :lol: Nową miejscówkę ogarnę :D
Jest Ci smutno? Jest Ci źle? Wsiądź do puga, przejedź się!
Określenie "Poranny poprawiacz nastroju" nabiera nowego znaczenia... :D
Naprawy, modyfikacje, remonty 205 i nie tylko ;) https://www.facebook.com/205renovation/
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trip 2017 - Włochy południowe i Sycylia

Post autor: Fox »

RafGentry pisze: Mówiłem Ci kiedyś, że lepiej ładować foty na nasz serwer, to nie wierzyłeś 8)
Sam turecki trip to 600 zdjęć na photobuckecie. Powodzenia we wrzucaniu tego na forum. Zwłaszcza że tutaj każde zdjęcie musi zostać zmniejszone żeby nie przekraczać niskiego dość limitu. To było nierealne. Nie jestem związany emocjonalnie z tymi relacjami. Jeśli komuś się chce to może je zachować, nie roszczę sobie żadnych praw autorskich:)
grzesiek309 pisze:Foxie, rozumiem "kryzys" związany z bakiem czasu i rodziną :wink: Są rzeczy ważne i ważniejsze, a 205 w Twoim wypadku wg mojej opinii jest odskocznią od codzienności. Nie porzucaj tego :wink: Na Podlasiu zawsze będziecie z Ulą i Kukunciem mile widziani i doceniam waszą obecność. W przyszłym roku do Supraśla pwenie nie zaproszę :P Nudno będzie trzeci raz tam jechać :lol: Nową miejscówkę ogarnę :D
205 stoi na parkingu pod dachem i czeka na lepsze czasy, czyli ogłoszenie planu trzeciego zlotu w Supraślu lub okolicach. 205 kupiłem jeszcze w czasach studenckich, 13 lat temu i zawsze kojarzyło mi się z beztroską, radością i wolnością. Jeśli kiedyś będę się jeszcze tak czuł to na pewno będę nią jeździł.papa
Awatar użytkownika
cejot
Forum Admin
Posty: 3560
Rejestracja: 23 kwie pn, 2007 1:37 am
Posiadany PUG: 205 Automatic, 205 El Charro, 205 ...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trip 2017 - Włochy południowe i Sycylia

Post autor: cejot »

Fox, choć przekazujesz wiadomości dość przytłaczające to i tak mam nadzieję, że to stan przejściowy. Tuptuś wróci do łask i sprawi jeszcze wiele radości. W końcu kryzys wieku średniego mija. ;-)
Jak by nie było, życzę wam powodzenia!
Jedź na biegu, żyj na luzie... :)

-----
205 '91 Automatic | 205 '92 El Charro | 205 '94 La Moisissure
Awatar użytkownika
helterskelter
Junior
Posty: 194
Rejestracja: 31 lip czw, 2008 6:02 pm
Posiadany PUG: 205 xad lux; 205 GTI export
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: WP

Re: Trip 2017 - Włochy południowe i Sycylia

Post autor: helterskelter »

Parafrazując znaną pieśń wypadałoby zaśpiewać:

Lisiku, czy ci nie żal
Odchodzić z 205-forum,
Od rozmów o kondycji aut
Od drobnych waśni i sporów.

Lisiku, czy ci nie żal ...

A Lisik na forum spoziera
I łzy rękawem ociera,
Bo forum trzeba porzucić,
By spokój, entuzjazm przywrócić.

Lisiku, czy ci nie żal ...


Fox, dziękuję za organizację wspaniałych tripów i fantastyczne relacje.
Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze na wspólnych eskapadach.
ODPOWIEDZ