Pierwszy Trackday, co sądzicie ?

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
kubas
Maniak
Posty: 1183
Rejestracja: 14 lip pt, 2006 10:15 am
Posiadany PUG: rallye
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pierwszy Trackday, co sądzicie ?

Post autor: kubas »

Panowie jest impreza organizowana przez klub hothatch.org Trackday na torze w Radomiu w najbliższa sobotę, jest jeszcze parę wolnych miejsc więc jak ktoś byłby chętni z klubu to proszę o PW, koszt około 120-150 zł w zależności od tego ile finalnie będzie samochodów. Cały dzień jeżdżenia po super torze, z profesjonalnym sprzętem pomiarowym !
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Re: Pierwszy Trackday, co sądzicie ?

Post autor: Para »

Bedziesz ? To moze podjade bo bede w okolicy
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Awatar użytkownika
kubas
Maniak
Posty: 1183
Rejestracja: 14 lip pt, 2006 10:15 am
Posiadany PUG: rallye
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pierwszy Trackday, co sądzicie ?

Post autor: kubas »

Nie niestety mnie nie będzie.
Awatar użytkownika
Florek2b
Peugeot 205 Master
Posty: 2196
Rejestracja: 10 gru pn, 2007 5:34 am
Posiadany PUG: 205 GR 1,9 (jak ktoś jeszcze ma 1,9 w 5 drzwiach niech da znać :D)
Numer Gadu-gadu: 1958447
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pierwszy Trackday, co sądzicie ?

Post autor: Florek2b »

moj samochod jeszcze nie jezdzi wiec rozumie sie samo przez sie
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Re: Pierwszy Trackday, co sądzicie ?

Post autor: Para »

Niestety w sobote nie udalo mi sie dotrzec na tor w Radomiu na spotkanie klubu Hothatch.org , z ciekawosci podjechalem w Niedziele i spotkanie mial klub Hondy, na torze smigalo na zmiane S2000, Integra, Civic, DelSol etc..

Kilka zdjec jak wyglada tor:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Awatar użytkownika
Małysz
Uzalezniony
Posty: 815
Rejestracja: 09 maja śr, 2007 11:08 pm
Posiadany PUG: 307 2.0 90HDI; dawniej 205 GT 1.6 i 1.8D
Numer Gadu-gadu: 4121955
Login tlen: adamdrozdzu
Lokalizacja: Żyrardów
Kontakt:

Re: Pierwszy Trackday, co sądzicie ?

Post autor: Małysz »

Organizujemy coś w tym roku w końcu?
Ja bym optował jednak za prawdziwym torem wyścigowym, a nie kartingowym czyli Kielce lub Poznań, jednak w sumie to obojętnie gdzie byle by sobie pojeździć.
Kto się w końcu pisze na taką jazdę? Zbieramy chętnych, szukamy miejsca z wolnym weekendem w wakacje i Jazda.
Awatar użytkownika
Florek2b
Peugeot 205 Master
Posty: 2196
Rejestracja: 10 gru pn, 2007 5:34 am
Posiadany PUG: 205 GR 1,9 (jak ktoś jeszcze ma 1,9 w 5 drzwiach niech da znać :D)
Numer Gadu-gadu: 1958447
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pierwszy Trackday, co sądzicie ?

Post autor: Florek2b »

jak na pierwszy raz ten tor w Radomiu wygląda spoko i jest w miarę blisko odemnie 8)7 ja powiem tak jeżeli tylko odpalę auto to się piszę a kiedy to nastąpi to ciężko mi powiedzieć cały czas walcze :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
kubas
Maniak
Posty: 1183
Rejestracja: 14 lip pt, 2006 10:15 am
Posiadany PUG: rallye
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pierwszy Trackday, co sądzicie ?

Post autor: kubas »

Małysz pisze:Organizujemy coś w tym roku w końcu?
Ja bym optował jednak za prawdziwym torem wyścigowym, a nie kartingowym czyli Kielce lub Poznań, jednak w sumie to obojętnie gdzie byle by sobie pojeździć.
Kto się w końcu pisze na taką jazdę? Zbieramy chętnych, szukamy miejsca z wolnym weekendem w wakacje i Jazda.
Nie wiem czy jesteś świadomy ile kosztuje wynajęcie toru Poznań lub Kielce. Są to duże kwoty i trzeba by zebrać dużo osób. Cena za tor w Radomiu to 1800 PLN + 150 PLN osoba pilnująca + ubezpieczenie.

No nie wiem czy wiesz jakie prędkości osiąga się na końcu prostej w Poznaniu ?

Dla nas-amatorów tory kartingowe są idealne i faworyzują nasze samochody. Ja się piszę na Radom ! :) Ale jak nie zbierzemy co najmniej 20 osób to nie ma co zaczynać tematu nawet.
Awatar użytkownika
Draxter
Junior
Posty: 331
Rejestracja: 11 cze pt, 2010 6:36 pm
Posiadany PUG: był 205 GTI jest 106 Rallye ph1
Numer Gadu-gadu: 27279
Lokalizacja: polska centralna

Re: Pierwszy Trackday, co sądzicie ?

Post autor: Draxter »

kubas pisze:Nie wiem czy jesteś świadomy ile kosztuje wynajęcie toru Poznań lub Kielce. Są to duże kwoty i trzeba by zebrać dużo osób. Cena za tor w Radomiu to 1800 PLN + 150 PLN osoba pilnująca + ubezpieczenie.
Dokladnie i rezerwacji nie da sie zrobic "na za dwa tygodnie"...
kubas pisze:No nie wiem czy wiesz jakie prędkości osiąga się na końcu prostej w Poznaniu ?
Takie proste wcale frajdy nie daja - no moze odrobine :|
kubas pisze:Dla nas-amatorów tory kartingowe są idealne i faworyzują nasze samochody. Ja się piszę na Radom ! :) Ale jak nie zbierzemy co najmniej 20 osób to nie ma co zaczynać tematu nawet.
Madrze mowi _O_ Opcja jest np. znany zapewne wielu osobom tor kartingowy w Wyrazowie k/Czestochowy. Wynajecie to 800zl/dzien.

Z zebraniem ludzi niestety jest ciezko - mega ciezko 8)7
"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia."
Awatar użytkownika
Małysz
Uzalezniony
Posty: 815
Rejestracja: 09 maja śr, 2007 11:08 pm
Posiadany PUG: 307 2.0 90HDI; dawniej 205 GT 1.6 i 1.8D
Numer Gadu-gadu: 4121955
Login tlen: adamdrozdzu
Lokalizacja: Żyrardów
Kontakt:

Re: Pierwszy Trackday, co sądzicie ?

Post autor: Małysz »

Kubas doskonale wiem, że wyścigowe nie są tanie. Problemem Poznania rzeczywiście są chore ceny wynajmu, a Kielce podobno udostępniają tylko małą petlę. W Poznaniu jest opcja tez wynajmu na godziny. Jedna 500 zł za wszystkimi opłatami. Wiec nie musimy brać całego dnia.
Draxter pisze:
kubas pisze:No nie wiem czy wiesz jakie prędkości osiąga się na końcu prostej w Poznaniu ?
Takie proste wcale frajdy nie daja - no moze odrobine :|
Prędkości to osiągają, ale nie takie auta jak 205. Nie ta liga mocy.
Najdłuższa prosta w Poznaniu to 560m.
Jak ma frajdy nie dawać taki prosty tor??? To jest powiększenie małego toru kartingowego, na jednej pętli jest na takim torze 14 różnych zakrętów, więc dużo się dzieje.

PROBLEM widzę jeden. Nie ma chętnych. Gdyby nie to, każda barierę można byłoby przejść.

Co do Radomia, to gdzieś wyczytałem, że dzień kosztuje z obsługą i ubezpieczeniem 1200zł, więc przy takiej cenie to wystarczyło by nawet 10 osób, a tyle to przynajmniej jest szansa zebrać.
Więc jak to tam właściwie jest? Para dowiadywałeś się?
Awatar użytkownika
Draxter
Junior
Posty: 331
Rejestracja: 11 cze pt, 2010 6:36 pm
Posiadany PUG: był 205 GTI jest 106 Rallye ph1
Numer Gadu-gadu: 27279
Lokalizacja: polska centralna

Re: Pierwszy Trackday, co sądzicie ?

Post autor: Draxter »

Małysz pisze:Najdłuższa prosta w Poznaniu to 560m.
Jak ma frajdy nie dawać taki prosty tor???
Widocznie mamy odnienne zdanie n/t frajdy z jazdy.
Mnie nigdy nie podniecaly proste bo tam kazdy (...) jest szybki 8)7
Małysz pisze:PROBLEM widzę jeden. Nie ma chętnych. Gdyby nie to, każda barierę można byłoby przejść.
Co do Radomia, to gdzieś wyczytałem, że dzień kosztuje z obsługą i ubezpieczeniem 1200zł, więc przy takiej cenie to wystarczyło by nawet 10 osób, a tyle to przynajmniej jest szansa zebrać.
Więc jak to tam właściwie jest? Para dowiadywałeś się?
Chetni to zapewne sie znajda tylko czy oby wszyscy w jednym terminie ?
"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia."
Awatar użytkownika
kubas
Maniak
Posty: 1183
Rejestracja: 14 lip pt, 2006 10:15 am
Posiadany PUG: rallye
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pierwszy Trackday, co sądzicie ?

Post autor: kubas »

No nie wiem jak twój pug Małysz ale mój na prostej długości 560 metrów to się pewnie do 140-150 rozpędzi... więc to już jest konkretna prędkość przed zakrętem :)

Zresztą Małysz jeździłeś kiedyś po torze kartingowym że jesteś uprzedzony do niego ?
Awatar użytkownika
Paka
Junior
Posty: 188
Rejestracja: 30 wrz ndz, 2007 11:56 am
Posiadany PUG: 1.9 GTI16, 1,4 look xsi, Partner Teppe 1,6
Numer Gadu-gadu: 9032621
Lokalizacja: Kielce

Re: Pierwszy Trackday, co sądzicie ?

Post autor: Paka »

jest jeszcze tor pod Kielcami w Miedzianej Górze jak coś to moge zaciagnac jezyka ile on by kosztował na jeden dzień
oto link do strony automobilklubu http://www.automobilklub.kielce.pl/
Paka Rally Team
Awatar użytkownika
cejot
Forum Admin
Posty: 3561
Rejestracja: 23 kwie pn, 2007 1:37 am
Posiadany PUG: 205 Automatic, 205 El Charro, 205 ...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pierwszy Trackday, co sądzicie ?

Post autor: cejot »

Ja bym się pisał na taką imprezę... tylko, że na razie nie mam auta, które by się nadawało. :(
Mi odpowiada tor kartingowy. Nawet uważam, że jest to lepsze rozwiązanie na początek.

Nie wyobrażam sobie takiej imprezy bez przygotowanego auta. Przede wszystkim nie wiem czy bym wyjechał na niewentylowanych hamulcach mocno pocisnąć po torze.
Jedź na biegu, żyj na luzie... :)

-----
205 '91 Automatic | 205 '92 El Charro | 205 '94 La Moisissure
Awatar użytkownika
Draxter
Junior
Posty: 331
Rejestracja: 11 cze pt, 2010 6:36 pm
Posiadany PUG: był 205 GTI jest 106 Rallye ph1
Numer Gadu-gadu: 27279
Lokalizacja: polska centralna

Re: Pierwszy Trackday, co sądzicie ?

Post autor: Draxter »

cejot pisze:Ja bym się pisał na taką imprezę... tylko, że na razie nie mam auta, które by się nadawało. :(
Mi odpowiada tor kartingowy. Nawet uważam, że jest to lepsze rozwiązanie na początek.
Skoro napisales ze to lepsze rozwiazanie "na poczatek" to po co Ci "auto ktore by sie nadawalo" ??
Bedziesz czekal na Porsche GT3 ? Kolego mylisz pojecia.
Skoro nigdy nie jezdziles po torze to przyjedz pojezdzic jakimkolwiek autem byle sprawnym zebys sie nauczyl jezdzic.
cejot pisze:Nie wyobrażam sobie takiej imprezy bez przygotowanego auta. Przede wszystkim nie wiem czy bym wyjechał na niewentylowanych hamulcach mocno pocisnąć po torze.
j.w. najpierw przyjedz i zobacz jak jest a poznije rob plany i mowie tu z wlasnego doswiadczenia.
Od 3-ch lat slysze takich ludzi: "bo ja niemam szybkiego auta", "niemam dobrych opon", "mam tylko 1,0 pod maska", ... "pantofelki kogos cisna".

Proponuje zebrac 15-20 osob i wybrac sie a przy okazji wziasc grila i oby pogoda dopisala (choc w/g mnie deszcz na torze to taka sama frajda z jazdy).
Gwarantuje ze kazdy kto pojezdzi bedzie 2x bardziej chetny na nastepny taki wyjazd a przy okazji pozna swoje umiejetnosci i zobaczy co musi poprawic w aucie.
"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia."
ODPOWIEDZ