Wrocław - Środa - 18:00 ???

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Re: Wrocław - Środa - 18:00 ???

Post autor: Para »

Heja, ja dotarłem do domu po małych przejściach, o których później...

Bardzo się cieszę, że dzięki forum mogliśmy tak szybko się zorganizować i uzyskać pomoc. Naprawdę świetna rzecz zobaczyć chłopaków z Katowic, Wrocławia no i Miśka !!! Przesympatyczna ekipa, szkoda że spotkanie odbyło się w ulewnym deszczu i trwało tak krótko.

Poniżej moja nieudolna relacja, do Foxa relacji nawet się nie umywa ale przynajmniej postaram się dać jakiś opis :P

Obrazek

Po spotkaniu z Maydoomem, któremu zabójczo czarny XS odmówił posłuszeństwa spotkaliśmy się z Osmolovem i jego dwiema połówkami gdzieś za Gliwicami.

Obrazek

Droga do Wrocławia NON-STOP w ulewnym deszczu, we Wrocławiu było podobnie ale i tak mieliśmy banany na twarzach po tym jak Misiek wyskoczył z auta z krzykiem ekstazy "MIESZCZE SIĘ W ŚRODKU!!!"

Obrazek

Po krótkich konsultacjach, zdecydowaliśmy jednak że należy przerobić i cofnąć fotel o przynajmniej 2 ząbki :P ...

Obrazek
Obrazek

Tak prezentował się nasz zlocik, na zdjęciu nie ma niestety 605 golasa który przyjechał troszeczke później (był ubrany) :D

Obrazek

W drodze powrotnej cieliśmy przez autostradę Migiem w deszczu

Obrazek
Obrazek

a banany na twarzach gościły jeszcze przez długi czas :D

Obrazek

Gratsy dla Miska !! Teraz tylko czytać i czekać na rezultaty z owocnych prac konserwatorsko remontowych :)

PS: Zdjecia pojawily sie juz w galerii klubowej ze zlotow http://galeria.peugeot205.pl/index.php/
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Awatar użytkownika
bananowiec
Uzalezniony
Posty: 610
Rejestracja: 02 kwie śr, 2008 10:36 pm
Posiadany PUG: 205 CTI TURBOGNÓJ , 205 1.8 dturbo forever
Numer Gadu-gadu: 4940298
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wrocław - Środa - 18:00 ???

Post autor: bananowiec »

Fajnie było się z Wami spotkać i zobaczyć mi16 osmolova na żywo oraz nie schodzący z twarzy uśmiech Miśka :) Mam nadzieję, że wkrótce ponownie się zobaczymy w takim gronie.
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Wrocław - Środa - 18:00 ???

Post autor: DJPreZes »

Cofnąć fotel bardziej niż się da?? ;] To on ma 3 metry?? :P Ja w Indianie trochę pokręciłem przy szynach i mogę jeszcze bliżej niż seryjnie przyciągnąć fotel ;] 8)7
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
Misiek
Site Admin
Posty: 609
Rejestracja: 06 cze pt, 2003 3:33 am
Posiadany PUG: 205 1.9 GTI, a był kiedyś Junior 1.0
Numer Gadu-gadu: 8179447
Login tlen: misiektt
Kontakt:

Re: Wrocław - Środa - 18:00 ???

Post autor: Misiek »

Swoją drogą dzięki Golas za wyprowadzkę z Wrocławia poszło błyskawicznie. Tak mam nie 3 a 2 metry :D

A z ciekawostek w moim temacie dzisiaj pojawi się wykres z hamowni podwoziowej
:)
---------------------------------------------

Moja dawna miłość http://misiek.205.pl

---------------------------------------------
bez_polotu
Junior
Posty: 311
Rejestracja: 12 lip czw, 2007 11:42 pm
Posiadany PUG: 406 TS6
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Wrocław - Środa - 18:00 ???

Post autor: bez_polotu »

Para pisze:Heja, ja dotarłem do domu po małych przejściach, o których później...
Ten fragment mnie bardzo zainteresował... co się wydarzyło? opowiadaj...
"The Greatest Thing You Will Ever Learn, Is Just to love, and Be Loved in Return."
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Re: Wrocław - Środa - 18:00 ???

Post autor: Para »

Po tym jak mnie podrzuciliście na dworzec, okazało się w informacji że mój pociąg stoi już na stacji i jest gotowy do odjazdu, a następny jest o 1:30 w nocy 8)7

Poleciałem szybko na peron i cudem udało mi się wskoczyć na ostatnią chwilę do pociągu 8)7 Oczywiście bez biletu bo nie zdążyłem kupić. Miałem małe przejścia z konduktorem, który chciał mnie naliczyć 90zł za brak biletu.... Po 30 minutach dyskusji i tłumaczeniach obeszło się bez grzywny i jakimś cudem udało mi się wygrzebać drobne z portfela które pokryły koszta samego biletu.

Później wsiadłem nie w ten nocny co trzeba :twisted: i dojechałem na drugi koniec miasta :/ w domu byłem po 1-szej 8)7
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
bez_polotu
Junior
Posty: 311
Rejestracja: 12 lip czw, 2007 11:42 pm
Posiadany PUG: 406 TS6
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Wrocław - Środa - 18:00 ???

Post autor: bez_polotu »

no to wypad do Wrocławia pozostanie raczej niezapomniany... Widać że konduktor nie był fanem 205... a szkoda... :)
"The Greatest Thing You Will Ever Learn, Is Just to love, and Be Loved in Return."
Awatar użytkownika
Wojtek
Uzalezniony
Posty: 642
Rejestracja: 21 sty pn, 2008 11:57 am
Posiadany PUG: 206. 1.4 XT
Numer Gadu-gadu: 2478139
Lokalizacja: Katowice

Re: Wrocław - Środa - 18:00 ???

Post autor: Wojtek »

co do XSa to okazało się, że musiałem wcisnąć ten wyłącznik pompy o którym nie mialem zielonego pojęcia :) Dzięki Bartek za telefon bo inaczej byśmy szukali wszedzie tylko nie tam :)
Awatar użytkownika
Pluto
Maniak
Posty: 1615
Rejestracja: 17 cze śr, 2009 10:33 pm
Posiadany PUG: Audi A4 Quattro Avant
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Re: Wrocław - Środa - 18:00 ???

Post autor: Pluto »

A jednak wskazówka od bajury Cie nie oszukała, przeproś ją :)
Opel Vectra 1.6 75KM '91 -> Peugeot 205 Look 1.1 60KM '91 Obrazek -> Peugeot 106 Hasseröder 1.4 75KM '98 Obrazek @ Peugeot 106 Hasseröder 1.6 105KM '98 Obrazek
ODPOWIEDZ