Poznańskie klasyki nocą

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
halas89
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: 25 sie pn, 2008 4:00 pm
Posiadany PUG: 1,9 CTi XU9JA
Numer Gadu-gadu: 7901001
Lokalizacja: Poznań

Poznańskie klasyki nocą

Post autor: halas89 »

Cześć wszystkim. Mam pytanie czy w Poznaniu ktoś oprócz mnie posiada 205 i jest choć minimalnie aktywny?
Jeżdże na poznańskie klasyki nocą od jakiegoś czasu, od niedawna swoim CTI:) Zasmuciło mnie jednak że spotkałem jednego właściciela 205 junior i do tego powiedział że... Nigdy nie był na nasz formu!
To tyle. Pozdro.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
zloty373
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 08 sty śr, 2014 12:50 am
Posiadany PUG: Winner 1.4 Miami Blue
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznańskie klasyki nocą

Post autor: zloty373 »

Cześć. Właśnie ostatnio widziałem twoje cti, ale tylko na fotkach ze spotkania :) ja studiuję w Poznaniu i pojawiam się na klasykach jak tylko mogę. Teraz siedzę w domu a do poznania wracam na początku października. Mam nadzieję załapać się jeszcze na jakiś meeting :) liczę też, że podobnie jak w zeszłym roku, zorganizowane będzie zakończenie sezonu.

Na Pkn czasem pojawia się też Aver :) rekordowo (chyba)na spotkaniu było 5 x205. Także można coś ustrzelic :)


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
Awatar użytkownika
aver
Junior
Posty: 275
Rejestracja: 17 sty czw, 2013 12:17 am
Posiadany PUG: XTD
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Konin-Poznań

Re: Poznańskie klasyki nocą

Post autor: aver »

pojawiam sie na PKN kiedy tylko mogę, staram się co tydzień, ale ostatnio jakoś nie mogłem się wyrwać... przyznaje chyba z miesiąc nie byłem... ale teraz 3.09 na pewno wpadne.

na PKN czasami widuję białego juniora w rajdowym stylu, bardzo często pojawia się też dwóch braci którzy mają kilka 205(garrosa, białego juniora, ostatnio slyszałem, że coś jeszcze czerwonego) mają tez duże fiaty, więc na spoty przyjeżdzają tym na co mają aktualnie ochotę :) Regularnie widuję również znajomego, ale jego auto widziałem tylko raz :D. Jeździ czerwonym 3D na sl201, chociaż bardziej jest już z niego rost, ma jeszcze dwa czerwone golasy z symbolicznym przebiegiem w dziewiczym stanie. Osobiscie mi się nie udało spotkać, ale na zdjeciach widać czasami kolegę z forum - Kaczora w białym CJ.
Pojawia się też fajna wiśniowa/czerwona 309tka
Konrad9900
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 19 cze pt, 2015 8:02 pm
Posiadany PUG: GTI
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Poznańskie klasyki nocą

Post autor: Konrad9900 »

Cześć wam. Też jestem z Poznania jutro ide kupic w koncu swoją 205-piątke i za tydzień w czwartek na 100% bede na PKN. Jeżeli sprzedający mnie wy ch..... Więć troche już nas tutaj bedzie :)
Awatar użytkownika
Martinoo
Moderator
Posty: 4031
Rejestracja: 16 lip czw, 2009 3:55 pm
Posiadany PUG: 205 Color line Dturbo, 307 XSI HDI, 407 SW 2.0 HDI
Numer Gadu-gadu: 8330169
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Poznańskie klasyki nocą

Post autor: Martinoo »

Będę w Poznaniu koniec sierpnia - początek wrzesnia. Jakiś mały spot? Będę w trasie
205 1.9 Dturbo -> NIE MA OGNIA BEZ DYMU !!! ;P
307 XSI 2.0 HDI ~140KM
407 SW 2.0 HDI 136KM
P.S Nie drażnij lwa!
Obrazek
Awatar użytkownika
zloty373
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 08 sty śr, 2014 12:50 am
Posiadany PUG: Winner 1.4 Miami Blue
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznańskie klasyki nocą

Post autor: zloty373 »

Jest szansa,ze tez wtedy będę.


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
ODPOWIEDZ