Trip 2016

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trip 2016

Post autor: Fox »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 gru pn, 2016 2:29 pm przez Fox, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trip 2016

Post autor: Fox »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trip 2016

Post autor: Fox »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trip 2016

Post autor: Fox »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 gru pn, 2016 2:32 pm przez Fox, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trip 2016

Post autor: Fox »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 gru pn, 2016 2:32 pm przez Fox, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trip 2016

Post autor: Fox »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trip 2016

Post autor: Fox »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

KONIEC. Zapraszamy w maju 2017 na Sycylię.
Ostatnio zmieniony 19 gru pn, 2016 2:27 pm przez Fox, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kojot662
Junior
Posty: 279
Rejestracja: 25 gru śr, 2013 2:16 am
Posiadany PUG: 205 xs
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Gorlice

Re: Trip 2016

Post autor: kojot662 »

Ale wam zazdroszczę :-D , super zdjęcia !

tapatalk, Huawei P8
peugeot 205 1.4 xs
Awatar użytkownika
morpheusss
Junior
Posty: 370
Rejestracja: 25 wrz pt, 2009 2:37 pm
Posiadany PUG: 205 XS '89 TU3M - wrak & 205 XL TU3M & 205 Look TU3M
Numer Gadu-gadu: 2292990
Lokalizacja: Mikołów

Re: Trip 2016

Post autor: morpheusss »

Dzięki fox za miłą przypominajkę w te mroźne dni ;)
Awatar użytkownika
dzikson
Maniak
Posty: 1191
Rejestracja: 23 sty wt, 2007 10:23 pm
Posiadany PUG: 205XS
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Trip 2016

Post autor: dzikson »

Dużo bardzo udanych ujęć, dzięki Fox!

Mnie rozbroiło zdjęcie Gada z psem, te dwa spojrzenia mówią wystarczająco wiele :P
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trip 2016

Post autor: Fox »

Też mnie to zdjęcie niezmiernie śmieszy. Podobnie jak fotka Bananowca, który w koszulce sugerującej że przeznacza 1% budżetu na posiłek, wcina pomarańcze rosnące na chodniku. Pomimo iż nie wspominam tego tripu jakoś szczególnie dobrze to zdjęcia fajnie się ogląda. Szkoda że nie ma już tutaj na forum dyskusji na tripowe tematy i wszystko przeniosło się na facebooka. Nie ma jak zrobić podsumowania tego co było ok lub tego co się nie podobało tak aby następnym razem było ciekawiej i lepiej.
Awatar użytkownika
sekator
Maniak
Posty: 1269
Rejestracja: 28 paź pt, 2005 1:04 pm
Posiadany PUG: RADON Jelous, 1,9gti, Cupra Ateca, KIA Sorento'15 .. dosłownie "było" 1,3rallye :-(
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Trip 2016

Post autor: sekator »

Przepraszam, że pomyliłem Kukuncia z Johnsonem, ale dzieci są tak podobne do siebie :-)

Dlaczego miałby to być ostatni taki wyjazd, czy chodzi Wam o sytuację geopolityczną?
http://www.mplenergy.pl/ - akumulatory przemysłowe VRLA: AGM, żelowe oraz źródła energii odnawialnej
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trip 2016

Post autor: RafGentry »

Też się zastanawiam, czemu Fox wieszczysz kraniec wypraw. To Ty stworzyłeś praktycznie od zera tradycję tripową i obudziłeś w wielu z nas uśpione dusze podróżników.

Wiadomo, że nic dwa razy się nie zdarza i beztroskiego klimatu Albanii 2013 nic nie przebije, ale ja nie zamierzam poprzestać na tym, co już widziałem i planuję jeszcze wiele lat podróży po świecie. Mam też nadzieję, że zawsze znajdzie się garstka ludzi, którzy myślą podobnie :)

Bardzo było miło wrócić do tych zdjęć i znów przenieść się do słonecznej Grecji.

Dołóż jeszcze pakiecik fot - chętnie pooglądam.
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trip 2016

Post autor: Fox »

Myślę że różne osoby mają inne przemyślenia na ten temat. Pewnie nie ma jednego, wspólnego powodu. Po prostu takie były u co poniektórych odczucia.
Ja już podczas ostatniego tripu stwierdziłem że więcej nie jadę na wyjazd, podczas którego wieczory spędzane są indywidualnie lub w podgrupach na telefonach i fejsbukach. Najgłębszym kryzysem był dla mnie Gjirokaster. Legendarny hotel Sopoti, który kiedyś z taką radością razem eksplorowaliśmy. W tym roku, po rozpakowaniu tobołów wyszedłem na korytarz a tam nie było nikogo. Okazało się że na dole jest wifi z sąsiedniej restauracji i tam wszyscy siedzą łapiąc sygnał. Owszem, trudno dwa razy odkrywać to samo miejsce ale to miasto ma na pewno więcej ciekawych zakamarków, którym możnaby się jakoś bliżej przyglądnąć. Telefony zabiły ducha tripów. Druga sprawa to dzikie noclegi. Kiedyś wyczekiwane, ostatnio traktowane jako zło konieczne. Coraz mniej spontaniczności i więcej zachowawczości. Strasznie mi smutno np, że zamiast szukać noclegu byle gdzie, byleby wśród tych pięknych kwadratowych miasteczek na Peloponezie, nocowaliśmy na takim beznadziejnie bezpłciowym campingu itp. Po całym dniu jazdy dla mnie największą wartością jest to, gdy mogę się rozglądnąć dookoła i powiedzieć "Warto było tutaj przyjechać", otworzyć piwo, posłuchać Heltera, pośpiewać razem i pogadać. No ale może narzekam tak bo po prostu do Grecji pojechałem w kombi. Z perspektywy czasu wiem już, że wolę stracić silnik w 205 podczas wyprawy niż jechać na taki wyjazd kombiakiem. To było jednak straszne nieporozumienie.

Tak czy siak, pomimo iż Grecja była dla mnie najsłabszym wyjazdem 205'tkowym to jednak i tak było dużo wartych wspomnień chwil. No i Szyba przekonał mnie w końcu że warto jeszcze raz się wysilić bo południowe Włochy są na pewno fajne. Nie przekreślam więc idei tripów ale myślę o najbliższym raczej jako o ostatnim. Za rok może pomyślę tak o kolejnym i o kolejnym. Nie wiadomo. Większość cyklicznych imprez urywa się niespodziewanie i nie ma co zakładać że wszystko będzie wiecznie trwało. Carpe Diem.
kojot662 pisze:Ale wam zazdroszczę :-D , super zdjęcia !
Nie ma więc co zazdrościć tylko trzeba się zebrać i do nas dołączyć. Nowe osoby zwiększają szanse na nowe, ciekawe dyskusje i niespodziewane wydarzenia. Każdej grupie potrzeba raz na jakiś czas dopływu świeżej krwi:)
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Trip 2016

Post autor: RafGentry »

Foxiu, a co będzie, jak i tym razem weźmiemy ze sobą telefony? ;)

A tak na serio - może spróbuj popatrzeć trochę szerzej na to wszystko. Mam wrażenie, że tworzysz trochę idealny obraz tego, co być powinno i demonizujesz rzeczywistość. Wcale nie uważam, żeby tym razem klimat był jakiś specjalnie zły.

Każdy przeżywa te wyprawy po swojemu. To też fajne na tripach, że poniekąd panuje tam pewien stopień wolności. Jesteśmy ze sobą na tych wyjazdach 24 godziny na dobę, przez kilkanaście dni. Czasem każdy z nas potrzebuje chwili samotności z dala od grupy albo chce pogadać z kimś na osobności, bądź napisać do rodziny, podzielić się wrażeniami, zdjęciami z podróży. Stąd też spędy przy Wi-Fi, czy "podgrupki".

Uważam, że niepotrzebne jest wartościowanie - czy to dobre, czy złe. Tak to po prostu wygląda i już, taka formuła wypracowała się naturalnie. Nie mamy po 5 lat i nie będziemy się trzymać za rączki, bo tak jest miło. Dla wielu z nas trip to też najdłuższe wakacje w roku, sposób na wypoczynek. Po całym dniu atrakcji można mieć ochotę na piwo i piosenki przy ognisku, ale można i nie mieć. Rozumiem i jednych i drugich.

Tak w ogóle, to kiedyś bardzo długo broniłem się przed smartfonem i miałem tylko starą Nokię, więc byłem po Twojej stronie. Wiem jak to jest, gdy wszyscy wokół są wpatrzeni w ekrany :) Dziś trochę proporcje się zmieniły. Ale nadal myślę, że nie warto robić zagadnienia ze złowrogich telefonów, które zabiły ducha tripów. Nie lepiej spożytkować energię na wyławianiu tych zajebistych rzeczy i planowaniu kolejnych wspólnych wojaży?

A tak w ogóle, to mam nadzieję, że w 2017 wreszcie-działający-GTI-Mi16 przywróci Ci smak życia i sam uznasz, że to był tylko chwilowy brak wiary ludzkość :)
ODPOWIEDZ