Serwis Samochodów Osobowych - Białystok

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Awatar użytkownika
TymczaS
Uzalezniony
Posty: 657
Rejestracja: 15 cze wt, 2010 8:09 pm
Posiadany PUG: lepiej nie wiedzieć :P
Numer Gadu-gadu: 3402152
Lokalizacja: Lublin

Serwis Samochodów Osobowych - Białystok

Post autor: TymczaS »

Hej wszystkim :)
Ostatnie 3 lata minęły w takim tempie że prawie tu nie zaglądałem. Wiele się zmieniło, ze śląska przeprowadziłem się na dwa lata do Lublina, teraz od prawie roku mieszkam w Białymstoku. Moja 205 została sprzedana na początku Maja 2012r, chyba do Tarnowskich Gór, i nie wiem czy jeszcze jeździ :) Mam nadzieję, bo sporo pracy mnie kosztowała. Ale nie o tym chciałem...
Od zawsze jarały mnie auta, i od zawsze chciałem z tego żyć, i po wielu dziwnych sytuacjach w moim życiu, pracy jako mechanik w Lublinie, i jako przedstawiciel handlowy przez 2,5 roku, spełniłem marzenie i mam własny serwis. Jestem sobie Panem i Władcą i bardzo mi to odpowiada :D

Serwis znajduje się w Barszczewie obok Białegostoku, docelowo chciałbym się przenieść do samego Białegostoku, większe możliwości itp. Także chciałbym wszystkich zaprosić do odwiedzenia strony internetowej www.pitstopservice.pl oraz znalezienia nas na Facebooku i kliknięcia łapki w górę, no i oczywiście do korzystania z moich usług, dopiero zaczynam i potrzebuję każdej formy pomocy, reklamy itp. :)
:W
grzesiek32

Re: Serwis Samochodów Osobowych - Białystok

Post autor: grzesiek32 »

witaj,
jestem z Białegostoku i z pewnością odwiedzę Twój serwis
ODPOWIEDZ