Zasady walki :) ale spoko luźne :) - update 23.11.2005

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
BubuPN

Zasady walki :) ale spoko luźne :) - update 23.11.2005

Post autor: BubuPN »

No więc nareszcie możecie się wyszaleć. Nie będę Was ganiał o edycje postów, ale też nie nadużywajcie tego. Główne zasady to:

-Nie obrażać innych.
-Nie wrzucać treści uznawanych powszechnie za obraźliwe czyli jednymi słowy takich, które mogą wsiąść innym na psychikę :lol:
-Nie przeklinać.

UWAGA UWAGA: Temat do mega luźnych pogaduszek - http://forum.peugeot205.pl/viewtopic.php?t=3195 tutaj można gadać dosłownie o wszystkim w granicach przyzwoitości oraz dobrego smaku :)


Tak więc miłej zabawy tylko grzecznie :mrgreen:

Jako, że ostatnio trochę się rozbestwiliście to może uściślę na tyle na ile się da rzeczy kasowane/zamykane:

-kasowane będą wszelkiego rodzaju osobiste wycieczki - dyskusja dyskusją, ale bez przesady
-tematy typu wow spadł mi śnieg na samochód albo ptak nasrał mi na parapet
-od chwalenia się nowymi rzeczami w aucie jest profil klubowy
-posty, które powinny się znaleźć w luźnych gadkach lub uśmiechnij się czyli wszelkiego rodzaju śmieszne linki, dla których jest otwierany nowy temat itp.
-rażące OT bo jak widać nawet w temacie po godzinach ten problem się pojawia, od gadania o wszystkim i niczym są... oczywiście luźne gadki i czat

Z mojej strony to tyle, jeśli jakiemuś modowi tego działu coś jeszcze przyjdzie do głowy to niech dopisze do powyższej listy.
Zablokowany