Kto pośmiga na rowerku ?

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Awatar użytkownika
Orfister
Moderator
Posty: 5717
Rejestracja: 06 wrz śr, 2006 8:36 am
Posiadany PUG: Peugeot 205 CTI
Numer Gadu-gadu: 2690638
Lokalizacja: Gostynin
Kontakt:

Re: Kto pośmiga na rowerku ?

Post autor: Orfister »

Trzeba mieć fantazję by fantazjować :mrgreen:
Awatar użytkownika
leon
Junior
Posty: 324
Rejestracja: 12 lip wt, 2011 4:27 pm
Posiadany PUG: biały i szybki
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Kto pośmiga na rowerku ?

Post autor: leon »

Przenoszę mojego poprzedniego posta do tego tematu. Tutaj od dawna nikt nic nie pisał to pomyślałem żeby stworzyć nowy, ale OK.

Wiem, że na forum jest kilku entuzjastów kolarstwa górskiego, bo już kiedyś istniał podobny temat. Rowery są moim drugim (a może nawet na równi) zainteresowaniem po ogólnie pojętej motoryzacji. W tym roku mam dosyć ambitne, jak dla mnie plany regularnych startów w maratonach. Mam zamiar rozpocząć sezon od startu we wrocławskiej edycji bikemaraton.com 15 kwietnia, a jak mi się to nie uda to na pewno 22 kwietnia w I edycji mtbcrossmaraton.pl w Daleszycach. Moje plany ograniczają się właśnie do tych dwóch pucharów i startu w krakowskim maratonie.
Jeżeli ktoś również byłby zainteresowany startami to możemy umówić się na wspólny dojazd, spotkać na trasie, albo po prostu potrenować razem w Krakowie. Czasem warto choć na chwile wyjść z garażu i pooddychać trochę świeżym powietrzem :D
pozdrawiam!
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere"
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kto pośmiga na rowerku ?

Post autor: RafGentry »

Leon, ja mieszkam w okolicach Kopca Kościuszki. Jak będziesz kiedyś w tamte rejony wyjeżdżał, to daj znać.
Kilkanaście lat temu jeździłem w MTB, teraz zostały już tylko wspomnienia, może trochę techniki jazdy no i tony oldschoolowego sprzętu z lat 90' :D

Co do kondycji rowerowej, to pewnie słabo. Uprawiam różne sporty regularnie, ale ostatni wypad na dwóch kółkach miałem jakieś pół roku temu...

Pzdr!
Awatar użytkownika
leon
Junior
Posty: 324
Rejestracja: 12 lip wt, 2011 4:27 pm
Posiadany PUG: biały i szybki
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Kto pośmiga na rowerku ?

Post autor: leon »

Heh, akurat na kopcu byłem wczoraj się przejechać :) Zawsze jak jeżdżę po Krakowie to właśnie w tamte rejony i potem lasek wolski. Moja kondycja też nie jest wyborna po zimie, a rower traktuje wyłącznie rekreacyjnie. Ze sprzętem myślę, że też byśmy się dogadali, bo rower mam dosyć oldschoolowy. Teraz jestem w Częstochowie na święta, ale jak się będę wybierał w twoje rejony po świętach to dam znać.
Pozdr!
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere"
Awatar użytkownika
afro
Maniak
Posty: 1057
Rejestracja: 15 wrz pn, 2003 2:40 pm
Posiadany PUG: Green 92
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Kto pośmiga na rowerku ?

Post autor: afro »

odkopuje temat,
moja nowa maszyna
Obrazek
Awatar użytkownika
sekator
Maniak
Posty: 1269
Rejestracja: 28 paź pt, 2005 1:04 pm
Posiadany PUG: RADON Jelous, 1,9gti, Cupra Ateca, KIA Sorento'15 .. dosłownie "było" 1,3rallye :-(
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kto pośmiga na rowerku ?

Post autor: sekator »

ja właśnie pośmigałem i wróciłem do domku :-)
http://www.mplenergy.pl/ - akumulatory przemysłowe VRLA: AGM, żelowe oraz źródła energii odnawialnej
grzesiek309
Peugeot 205 Master
Posty: 5502
Rejestracja: 01 lis ndz, 2009 8:13 pm
Posiadany PUG: Dużo 205 & Partner V6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Kto pośmiga na rowerku ?

Post autor: grzesiek309 »

Od jakiegoś tygodnia również systematycznie śmigam rowerkiem. Na razie zrobione około 200km :) Ostatnio przeprosiłem stary rower i zaczynam nim jeździć na uczelnię. Ludzie się dziwią, że mam chęć jeździć po 8km w jedną stronę 8)7
Jest Ci smutno? Jest Ci źle? Wsiądź do puga, przejedź się!
Określenie "Poranny poprawiacz nastroju" nabiera nowego znaczenia... :D
Naprawy, modyfikacje, remonty 205 i nie tylko ;) https://www.facebook.com/205renovation/
Awatar użytkownika
sekator
Maniak
Posty: 1269
Rejestracja: 28 paź pt, 2005 1:04 pm
Posiadany PUG: RADON Jelous, 1,9gti, Cupra Ateca, KIA Sorento'15 .. dosłownie "było" 1,3rallye :-(
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kto pośmiga na rowerku ?

Post autor: sekator »

Od 31 maja śmigam prawie codziennie po 24-30km a czasem 2x tyle i aktualnie od tego dnia na liczniku 623km czyli dużo więcej niż 205 :mrgreen: Traski zróżnicowane, po ścieżce, po ulicy, po lesie, piachu i po trawie :mrgreen:
Rower też już popsułem w tym czasie, połamałem przerzutkę przednią i urwałem linkę hamulcową czyli trzeba serwisować tak jak 205-ki 8)7
http://www.mplenergy.pl/ - akumulatory przemysłowe VRLA: AGM, żelowe oraz źródła energii odnawialnej
Awatar użytkownika
Pluto
Maniak
Posty: 1615
Rejestracja: 17 cze śr, 2009 10:33 pm
Posiadany PUG: Audi A4 Quattro Avant
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Re: Kto pośmiga na rowerku ?

Post autor: Pluto »

Obecnie nie jeżdżę kilka tygodni. Miałem wypadek w pracy i plecy mnie bolą. Po trasie 40km pleców nie czułem.
Ale tak to systematycznie jeździłem, przeszło 400km zrobione w tym roku było. W zeszłym roku życiowy rekord miałem 73km w 3h10min ;)
Opel Vectra 1.6 75KM '91 -> Peugeot 205 Look 1.1 60KM '91 Obrazek -> Peugeot 106 Hasseröder 1.4 75KM '98 Obrazek @ Peugeot 106 Hasseröder 1.6 105KM '98 Obrazek
elep 1911
Junior
Posty: 109
Rejestracja: 10 lis czw, 2011 10:03 pm
Posiadany PUG: 205 Winner
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kto pośmiga na rowerku ?

Post autor: elep 1911 »

Dzisiaj mój szwagier wysadzał kolegę z samochodu i nie zdążył mu powiedzieć żeby poczekał aż typ rowerem przejedzie.Gość zawisł na drzwiach i ledwo się pozbierał.Sport to zdrowie ? :mrgreen: Dodam tylko że drzwi się opuściły i jutro będziemy diagnozować który element puścił przy uderzeniu w 205-tke.
Awatar użytkownika
afro
Maniak
Posty: 1057
Rejestracja: 15 wrz pn, 2003 2:40 pm
Posiadany PUG: Green 92
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Kto pośmiga na rowerku ?

Post autor: afro »

ja jestem na L4, klasyczna wyjebka przez kierownice ;)
Awatar użytkownika
sekator
Maniak
Posty: 1269
Rejestracja: 28 paź pt, 2005 1:04 pm
Posiadany PUG: RADON Jelous, 1,9gti, Cupra Ateca, KIA Sorento'15 .. dosłownie "było" 1,3rallye :-(
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kto pośmiga na rowerku ?

Post autor: sekator »

To ladnie sie bawicie :-)
http://www.mplenergy.pl/ - akumulatory przemysłowe VRLA: AGM, żelowe oraz źródła energii odnawialnej
Awatar użytkownika
sekator
Maniak
Posty: 1269
Rejestracja: 28 paź pt, 2005 1:04 pm
Posiadany PUG: RADON Jelous, 1,9gti, Cupra Ateca, KIA Sorento'15 .. dosłownie "było" 1,3rallye :-(
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kto pośmiga na rowerku ?

Post autor: sekator »

dziś i ja przez kierę przeleciałem, nie mogę ruszać barkiem bo mnie mega boli, wygląda tylko na mocne stłuczenie i liczę na to, że za kilka dni minie :cry:
http://www.mplenergy.pl/ - akumulatory przemysłowe VRLA: AGM, żelowe oraz źródła energii odnawialnej
Awatar użytkownika
afro
Maniak
Posty: 1057
Rejestracja: 15 wrz pn, 2003 2:40 pm
Posiadany PUG: Green 92
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Kto pośmiga na rowerku ?

Post autor: afro »

sekator pisze:dziś i ja przez kierę przeleciałem, nie mogę ruszać barkiem bo mnie mega boli, wygląda tylko na mocne stłuczenie i liczę na to, że za kilka dni minie :cry:
ja po stluczeniu przez 3 tygodnie doszedlem do pelnej sprawnosci...
Awatar użytkownika
Pluto
Maniak
Posty: 1615
Rejestracja: 17 cze śr, 2009 10:33 pm
Posiadany PUG: Audi A4 Quattro Avant
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Re: Kto pośmiga na rowerku ?

Post autor: Pluto »

Ja swój sezon już w czerwcu skończyłem. Miałem wypadek w pracy i strzeliły mi plecy. Bolały od jazdy więc zrezygnowałem, bo ból co jakiś czas wraca. Przez zimę jakiś basen i siłownia i od wczesnej wiosny wrócę na 2 kółka...
Opel Vectra 1.6 75KM '91 -> Peugeot 205 Look 1.1 60KM '91 Obrazek -> Peugeot 106 Hasseröder 1.4 75KM '98 Obrazek @ Peugeot 106 Hasseröder 1.6 105KM '98 Obrazek
ODPOWIEDZ