peugeot 205 1.3 rallye

Dyskusje na temat serwisowania, naprawiania oraz modyfikowania silnikow typu TU.
rallye123

peugeot 205 1.3 rallye

Post autor: rallye123 »

witam mam problem z moim pegeotem otuż gdy chce dodac gazu auto sie dlawi i niekiedy szczeli coś kolo gazników swiece są zalane i pluje z tlumika wiem ze to napewno są gazniki rozregulowane ale niewiem czy moze to byc cos innego proszę o odpowiedz z góry dziekuje
Awatar użytkownika
Orfister
Moderator
Posty: 5717
Rejestracja: 06 wrz śr, 2006 8:36 am
Posiadany PUG: Peugeot 205 CTI
Numer Gadu-gadu: 2690638
Lokalizacja: Gostynin
Kontakt:

Re: peugeot 205 1.3 rallye

Post autor: Orfister »

Kolego przemiły, wierzę, że są osoby tu na forum, które z chęcią by Ci pomogły...jednak jest małe ..aaalleee

Wypadałoby się "przywitać" w temacie powitalnym to raz.. a dwa przedstawić swe auto, tym bardziej, że nie jest to jak widzę zwykły Junior a ZACNE Rallye :!:
Gdybyś przybliżył historię ostatnich napraw to też byłoby łatwiej coś ustalić w sprawie Twoich dolegliwości...
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: peugeot 205 1.3 rallye

Post autor: RafGentry »

Popieram Orfistera. Dodam jeszcze mały apel: zrób coś z pisownią kolego. W krótkim wpisie jest z 10 błędów ortograficznych, a interpunkcji tam nie ma w ogóle.
Naprawdę chciałem przeczytać to , co napisałeś, ale rozbolał mnie mózg. Nie dopuść, żeby ta dolegliwość rozprzestrzeniła się na innych użytkowników.

Poza tym: witamy na forum :W
ODPOWIEDZ