Pomocy Indiana 1.4

Dyskusje na temat serwisowania, naprawiania oraz modyfikowania silnikow typu TU.
Awatar użytkownika
klimek
Junior
Posty: 161
Rejestracja: 29 mar wt, 2016 11:00 am
Posiadany PUG: 1995 MITO 1.8d
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków/Katowice

Re: Pomocy Indiana 1.4

Post autor: klimek »

http://forum.peugeot205.pl/viewtopic.php?f=34&t=29255

to ta Indiana z Trójmiasta co wisiała jakiś czas temu na olx? ;)
syska777

Re: Pomocy Indiana 1.4

Post autor: syska777 »

patryczek pisze:Witam mam problem z odpaleniem mojego swierzego nabytku, juz uprzedze wasze pytanie rozrusznik jest po pelnej regeneracji i jezdzil normalnie wczorajszego pieknego dnia nie chcial juz zapalic, objawy takie ze na przekreconej stacyjce na rozruch gasna wszystkie kontrolki i brak odzewu, polaczenie klem dobre aku napiecie trzyma masa na budzie i na silniku jest plus na aku dochodzi ;)


Ponawiam pytanie, czy to ta Indiana z Gdańska od Jędrka?
Awatar użytkownika
bhejduk
Uzalezniony
Posty: 518
Rejestracja: 20 wrz wt, 2011 11:36 pm
Posiadany PUG: Roland Garros Cabrio 1.4
Lokalizacja: Łódź

Re: Pomocy Indiana 1.4

Post autor: bhejduk »

patryczek pisze:Witam mam problem z odpaleniem mojego swierzego nabytku, juz uprzedze wasze pytanie rozrusznik jest po pelnej regeneracji i jezdzil normalnie wczorajszego pieknego dnia nie chcial juz zapalic, objawy takie ze na przekreconej stacyjce na rozruch gasna wszystkie kontrolki i brak odzewu, polaczenie klem dobre aku napiecie trzyma masa na budzie i na silniku jest plus na aku dochodzi ;)
Zacznij od przywitania się w odpowiednim dziale, jeśli będziesz stosował się do zasad na forum inni użytkownicy na pewno chętnie Ci pomogą.

Rozrusznik w ogóle kręci? Sprawdź wszystkie przekaźniki. Możesz też sprawdzić bezpieczniki w komorze silnika. Jeśli to nie pomoże to zdejmij plastik nad nogami dostań się do kostki od stacyjki, rozepnij ją, znajdź stały plus i zacznij mostkować go tak aby najpierw zapaliły się kontrolki, mostkujesz i zostawiasz, bierzesz drugi kabelek i od plusa szukasz obwodu rozrusznika, jeśli w ten sposób uzyskasz rozruch to znaczy że stacyjka zdechła.
Bartek jestem.
ODPOWIEDZ