mcpherson

Miejsce na wszystkie rozmowy zwiazane z ukl.hamulcowym, zawieszeniem i ukl. sterowniczym.
jastom
Junior
Posty: 171
Rejestracja: 31 lip pn, 2006 10:13 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: łódź

mcpherson

Post autor: jastom »

Rozłożyłem i złozyłem kolumne. (szłostrasznie źle, chociaż miałem przyzwoite ściski do sprężyn)Przesmarowałem trochę łożysko, choć nie wiem na ile pomoże, bo jest skorodowane trochę już.
Amor też dośyć łatwo sie poddasje ręce. Czy łożysko nowe obraca sie bardzo lekko i czy takie pokorodowane powinienem zmienić?
Jeszcze pytanie o poduchę, która tam jest. Pogryziona nie jest, ale miękka jakś. Do wymiany czy, do jazdy, bo taka ma być?
126p, fav, 126p... 205 ...postęp?
b182
Uzalezniony
Posty: 689
Rejestracja: 09 cze czw, 2005 10:40 pm
Posiadany PUG: NJE MAM JUSZ PEŻOTA
Numer Gadu-gadu: 6262732
Lokalizacja: Gorlice i okolice :)
Kontakt:

Post autor: b182 »

Łożysko zmień bo jak pokorodowane to juz nie chodzi najlepiej. Ew. jak jest jeszcze takie w miare wsadz do oleju silnikowego jakiegos starego na chwile a potem nim pokreć. Poducha to koszt niewielki wiec wymien zreszta łozysko tez nie jest drogie ja płaciłem 16 zł.
Pug sprzedany
jastom
Junior
Posty: 171
Rejestracja: 31 lip pn, 2006 10:13 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: łódź

Post autor: jastom »

No widzisz tak pomyślałem, jak już złożyłem wszystko, że zamiast lać tam penetrusa i wpychać pokracznie smar to mogłem w oleju namoczyć :lol:
Żesz w morde nie pomyślałem wcześniej. Teraz mam awersję do rozkładania tego, bo źle się zabrałe, ale chyba poświętach wymienię łożyska i gumy. Na stronę chyba coś ze 35 zł za łozysko + gumę wołaja w Łodzi.
126p, fav, 126p... 205 ...postęp?
ODPOWIEDZ