Pompka paliwowa

Miejsce na wszystkie rozmowy zwiazane z ukl.hamulcowym, zawieszeniem i ukl. sterowniczym.
kanks

Pompka paliwowa

Post autor: kanks »

Witam, mam problem odnośnie pompki hamulcowej, wszystko odpowietrzałem tak jak należy, mam nowe przewody hamulcowe lecz gdy pompuje nie leci płyn przez przewody tylko samo powietrze, lecz gdy odkręce przewody od pompki i pompuje hamulcem to z pompki leci płyn. Wina przewodów raczej odpada bo są nowe. Macie jakieś pomysły ? Dodam że pedał jest miętki podczas pompowania.
Awatar użytkownika
pawel
Maniak
Posty: 1120
Rejestracja: 06 lis czw, 2003 11:16 pm
Posiadany PUG: 1.9 GTI
Lokalizacja: Włocławek

Re: Pompka paliwowa

Post autor: pawel »

jak leci Ci powietrze to znaczy że źle odpowietrzyłeś
P205
cienki
Junior
Posty: 473
Rejestracja: 20 lut sob, 2010 6:10 pm
Posiadany PUG: 205 GTI
Numer Gadu-gadu: 6928887
Lokalizacja: zdecydowanie Podkarpacie

Re: Pompka paliwowa

Post autor: cienki »

Temat jest o pompie paliwa czy pompie hamulcowej ??
Sprzedam dużo części do skrzyń biegów BE1/BE3 (dzwony, korpusy, koła zębate, dyferencjały itd)
kanks

Re: Pompka paliwowa

Post autor: kanks »

A gdzie napisałem ten temat ? "Ukl. hamulcowy, zawieszenie, ukl. sterowniczy"
Temat do zamknięcia ponieważ uporałem się prawie do końca z problem, hamuje tak w 80% jak wcześniej, widocznie za mało odpowietrzyłem jeszcze.
Awatar użytkownika
Manwe
Peugeot 205 Master
Posty: 2013
Rejestracja: 04 wrz pt, 2009 2:48 pm
Posiadany PUG: 205 lacoste'86, 205 gti ph1'87, 309 ph1 3d graffic'89, citroen ax ph1'86, citroen bx ph1'86
Numer Gadu-gadu: 7424729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Pompka paliwowa

Post autor: Manwe »

Tylko w temacie napisales popmka paliwa a piszesz o hamulcowej z tad pytanie :), jak chcesz byc pewien ze juz jest odpowietrzony to odpowietrzaj z zalorzonym przezroczystym wezykiem na odpowietrznik, drugi koniec wezyka umiesc podlustrem plynu w naczyniu, ktore umies powyzej poziomu, na ktorym jest odpowietrznik, odpowietrzamy od prawego tylnego kola pozniej lewy tyl, prawy przod i lewy przod :W
Obrazek
szukam zderzaków z green'a, lacoste'a, białego cj lub open'a
przygarne silnik ET3, gumowy spojler tylnej klapy Peugeot 309 gti, licznik z obrotomierzem z bx'a ph1
ODPOWIEDZ