wysoki przod pluga

Miejsce na wszystkie rozmowy zwiazane z ukl.hamulcowym, zawieszeniem i ukl. sterowniczym.
akiro205

wysoki przod pluga

Post autor: akiro205 »

DSC_0008.jpg
witam mam taki mały problemik mój przód pługa jest troszkę jak mi się wydaje za wysoki co byście poradzili na to ??
Awatar użytkownika
tomek05229
Junior
Posty: 400
Rejestracja: 08 maja sob, 2010 10:54 am
Posiadany PUG: 205 Forever '95
Numer Gadu-gadu: 11234915
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski /Wa-wa

Re: wysoki przod pluga

Post autor: tomek05229 »

wysoki przód to już chyba taka przypadłość w 205 :)
ale zawsze można coś na to zaradzić...najlepiej jest zrobić przednie zawieszenie...a konkretnie dać krótsze sprężyny np Jamex i koniecznie nowe amortyzatory. Można by też pójść w stronę amorków które będą przystosowane do krótkiego skoku czyli niestandardowe bo seria może sobie z tym nie poradzić. Na starych długo nie pojeździsz bo zaraz się zaczną lać po założeniu samych sprężyn. Jak już będziesz miał rozebrany przód to polecam również sprawdzenie końcówek drążków itd żeby później znów nie rozkręcać przodu :) podejrzewam że nic nowego nie powiedziałem ale taki jest na to sposób. Poza tym jest gdzieś temat na forum odnośnie obniżania 205 więc polecam poszukać gdyby były jeszcze jakieś wątpliwości.
Pozdrawiam
akiro205

Re: wysoki przod pluga

Post autor: akiro205 »

dzięki kolego za informacje zawieszenie z przodu mam wymienione całkowicie wiec tylko sprężyny ogarnę i myślę ze będzie git malinka :D :D :D :D
ODPOWIEDZ