Urwana śruba mocowania kolumny Mcphersona

Miejsce na wszystkie rozmowy zwiazane z ukl.hamulcowym, zawieszeniem i ukl. sterowniczym.
mikiV8
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 07 mar czw, 2013 1:23 pm
Posiadany PUG: Peugeot 205 Junior 1.0
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Gdańsk

Urwana śruba mocowania kolumny Mcphersona

Post autor: mikiV8 »

Hej!

Mam problem. Mianowicie, podczas próby odkręcenia kolumny Mcphersona od auta ukręciła mi się jedna z trzech śrub mocujących od góry kolumnę do nadwozia samochodu. Siedzę już 1,5h przy komputerze i za nic na świecie nie mogę tego znaleźć. Całe allegro, katalog inter carsu przewertowane, nigdzie tego nie ma. Są tylko te gumowe elementy poduszki amora, nigdzie nie ma tego metalowego elementu z trzema śrubami przykręcającymi kolumnę do nadwozia. Czy ten element w ogóle występuje jako część zamienna? Jeśli tak to gdzie ją dostać, może macie jakiś link? Jeśli nie, to co radzicie? Próbować to spawać, czy szukać używki? Jeśli używka, to może któryś z Was ma taki element na sprzedaż?

Z góry dziękuję Wam za pomoc

Mikołaj
Awatar użytkownika
fila1223
Uzalezniony
Posty: 844
Rejestracja: 12 sty ndz, 2014 8:47 pm
Posiadany PUG: 205 zenith s16 in progres
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kielce

Re: Urwana śruba mocowania kolumny Mcphersona

Post autor: fila1223 »

Według mojej wiedzy najlepuej bedzie się wydać do aso i zamówić jeżeli jeszcze można
2mouse
Peugeot 205 Master
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lip ndz, 2010 10:29 am
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Urwana śruba mocowania kolumny Mcphersona

Post autor: 2mouse »

Według zaś mojej wiedzy, masz pretekst, żeby wydłubać kolumnę, wyjąć ten element i dorobić nowy, z gwintami M8, jak należy... :)
Awatar użytkownika
krzyska
Peugeot 205 Master
Posty: 2097
Rejestracja: 02 paź pt, 2009 9:49 pm
Posiadany PUG: Forever, Griffe, Honda CB125Twin 1978, Alfa Romeo 147JTDm, P207UjemnieDynamiczny, Patriot KS90
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: okolice Kruszwicy

Re: Urwana śruba mocowania kolumny Mcphersona

Post autor: krzyska »

Na PW masz link, może jeszcze mają.
GTI_Efekt Masy Obrazek
ODPOWIEDZ