Poducha skrzyni

Miejsce na wszystkie rozmowy zwiazane z ukl.hamulcowym, zawieszeniem i ukl. sterowniczym.
Awatar użytkownika
NDZ205
Junior
Posty: 125
Rejestracja: 15 mar sob, 2014 11:54 pm
Numer Gadu-gadu: 12847964
Lokalizacja: Lidzbark

Re: Poducha skrzyni

Post autor: NDZ205 »

Ok sprawdze ale byla wymienieniona ostatnio i jak patrzalem kiedys to byla okey. Ale sprawdze jeszcze raz.
Awatar użytkownika
bhejduk
Uzalezniony
Posty: 518
Rejestracja: 20 wrz wt, 2011 11:36 pm
Posiadany PUG: Roland Garros Cabrio 1.4
Lokalizacja: Łódź

Re: Poducha skrzyni

Post autor: bhejduk »

Sprawdź maglownicę, tuleję po prawej stronie maglownicy, przy ślimaku luz kontrowany jest przez sprężynę, ale po prawej stronie listwa zębata chodzi w tulejce która się wybija.
Ja też tak wszystko wymieniałem, a okazało się że stukanie nasilało się przy skręcie w lewo, wtedy listwa wysuwa się daleko w prawo i na tuleję oddziałuje bardzo duża dźwignia.
Nawet na prostej słychać terkotanie.
Bartek jestem.
Awatar użytkownika
NDZ205
Junior
Posty: 125
Rejestracja: 15 mar sob, 2014 11:54 pm
Numer Gadu-gadu: 12847964
Lokalizacja: Lidzbark

Re: Poducha skrzyni

Post autor: NDZ205 »

bhejduk pisze:Sprawdź maglownicę, tuleję po prawej stronie maglownicy, przy ślimaku luz kontrowany jest przez sprężynę, ale po prawej stronie listwa zębata chodzi w tulejce która się wybija.
Ja też tak wszystko wymieniałem, a okazało się że stukanie nasilało się przy skręcie w lewo, wtedy listwa wysuwa się daleko w prawo i na tuleję oddziałuje bardzo duża dźwignia.
Nawet na prostej słychać terkotanie.
Już usterka naprawiona. Górna poducha silnika była rozerwana i silnik sobie latał góra dół na wybojach -,- Nie było tego widać ,że jest pęknięte, dopiero jak odkręciłem to zobaczyłem. Poducha febiego 37zł i naprawione ;) Od razu te 2 małe obok w kształcie trójkąta wymieniłem - febiego 8zł/szt ;)
Awatar użytkownika
bhejduk
Uzalezniony
Posty: 518
Rejestracja: 20 wrz wt, 2011 11:36 pm
Posiadany PUG: Roland Garros Cabrio 1.4
Lokalizacja: Łódź

Re: Poducha skrzyni

Post autor: bhejduk »

Ja muszę dolną zrobić, górne wymienię dla zasady, jednak ta guma ma z 20 lat.
Bartek jestem.
Awatar użytkownika
NDZ205
Junior
Posty: 125
Rejestracja: 15 mar sob, 2014 11:54 pm
Numer Gadu-gadu: 12847964
Lokalizacja: Lidzbark

Re: Poducha skrzyni

Post autor: NDZ205 »

No dokładnie 20 lat to już sporo, nawet jak jest sprawna to można wymienić, duży koszt to nie jest ;)
ODPOWIEDZ