Pęknięta karoseria.

Forum dla spraw zwiazanych z problemami/dyskusjami na temat nadwozia, wnetrza oraz modyfikacja wewnatrz samochodu
Awatar użytkownika
bhejduk
Uzalezniony
Posty: 518
Rejestracja: 20 wrz wt, 2011 11:36 pm
Posiadany PUG: Roland Garros Cabrio 1.4
Lokalizacja: Łódź

Pęknięta karoseria.

Post autor: bhejduk »

Potrzebuję waszej opinii w sprawię pęknięcia ściany grodziowej, po odgięciu wykładziny i wygłuszeń przed nogami pasażera znalazłem dziurę w ścianie grodziowej, nie jest to dziura wynikająca z rdzy, ale z pęknięcia, albo blachy, albo zgrzewów. Brzegi rozeszły się na jakiś 1 cm, woda się tamtędy leje;/ Stąd moje pytanie, jaki ma to wpływ na stabilność i bezpieczeństwo auta, da się to naciągnąć i pospawać?

Zauważam że auto miało małego dzwona przez poprzedniego właściciela, jedzie po lini prostej.
Bartek jestem.
Awatar użytkownika
Gruszka
Junior
Posty: 180
Rejestracja: 01 lip czw, 2010 11:32 am
Posiadany PUG: 205 1.9TD
Numer Gadu-gadu: 9098206
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pęknięta karoseria.

Post autor: Gruszka »

był dzwon, ścianka pękła i nikt nie pospawał. Najlepiej to zaspawać MIG najlepszy do tego.
Diesel Power :P
osiem
Nowicjusz
Posty: 73
Rejestracja: 26 cze wt, 2007 6:34 pm
Posiadany PUG: były: gti 1.6,XS, XRD (poległ), Indiana (pomnik przyrody). Jest: RG cabrio projekt dimma
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Pęknięta karoseria.

Post autor: osiem »

bezpieczenstwo jazdy nie zmienilo sie :) przod Ci nie odjedzie na pewno :) moja pierwsza manta byla tak zgnita ze zlamala sie w 3 miejscach, jak wchodzilem bokiem w zakret to mi sie najpierw przod unosil a potem reszta, alfa mi pekla z tylu za kielichami tak ze juz przegubowca zaczela udawac :lol:
pozytywnie uzależniony od 205 :)
Awatar użytkownika
bhejduk
Uzalezniony
Posty: 518
Rejestracja: 20 wrz wt, 2011 11:36 pm
Posiadany PUG: Roland Garros Cabrio 1.4
Lokalizacja: Łódź

Re: Pęknięta karoseria.

Post autor: bhejduk »

Tylko to uszczelniłem masą bolla, dałem tego tyle żeby się między blachami woda nie zbierała, wystarczy.
Bartek jestem.
mitu

Re: Pęknięta karoseria.

Post autor: mitu »

Ciekawe czy na długo :D
ODPOWIEDZ