Światła dzienne w miejsce halogenów

Dyskusje na temat wszelkiego rodzaju czesci, APEX, Bilstein, Bosh, OMEX, Emerald, oraz dyskusje na temat ukladow elektrycznych oraz spraw zwiazanych z komputerem.
Awatar użytkownika
morpheusss
Junior
Posty: 370
Rejestracja: 25 wrz pt, 2009 2:37 pm
Posiadany PUG: 205 XS '89 TU3M - wrak & 205 XL TU3M & 205 Look TU3M
Numer Gadu-gadu: 2292990
Lokalizacja: Mikołów

Re: Światła dzienne w miejsce halogenów

Post autor: morpheusss »

Generalnie artykuł bardzo tendencyjny. Szukanie teorii spiskowej na siłę. Większość argumentów kłóci się ze zdrowym rozsądkiem. Ja tam sobie chwalę to że wszyscy mają światła, wg mnie jest bezpieczniej. Zarówno z perspektywy kierowcy puszki jak i motonity ;)
Awatar użytkownika
gti&green
Junior
Posty: 220
Rejestracja: 11 sie śr, 2010 2:17 pm
Posiadany PUG: był RG 1.4 1991r, GTi 1.9 1991r, był green 1.1 zeswapowany na 1.4 1991r i nowy nabytek XS 1.4 1991r
Numer Gadu-gadu: 5809515

Re: Światła dzienne w miejsce halogenów

Post autor: gti&green »

To jakie światła mamy w naszych autach powinno zależeć od tego jak, po jakich drogach i o jakich porach jeździmy najczęściej.
Jak ktoś śmiga tylko latem w niedziele i to jak jest słońce, to wystarczy mu orginalne oświetlenie, jak po trasach i często nocą to dobre drogowe (dalekosiężne) a jak ktoś chce być mobilny zawsze i w każdych warunkach to parka przeciwmgielnych tez się przyda ( z mozliwością wyłączenia świateł mijania 8) )
O dziennych tez myślałem, ale to chyba zbędny gadżet, tym bardziej że dobre wesemy z homologacją nie bardzo jest gdzie włożyć a te z allegro to dobre na dyskoteke zabrać 8)7
205... i wszystko inne zostaje w tyle
Technik konserwacji zabytków, w pracy i w garażu :p
ODPOWIEDZ