pompka spryskiwacza

Dyskusje na temat wszelkiego rodzaju czesci, APEX, Bilstein, Bosh, OMEX, Emerald, oraz dyskusje na temat ukladow elektrycznych oraz spraw zwiazanych z komputerem.
Awatar użytkownika
lysy103
Junior
Posty: 209
Rejestracja: 09 cze pt, 2006 1:57 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: lysy103 »

aaa... nie zrozumiałem. No u mnie jest tak ze sama wraca :D
wilkinson
Nowicjusz
Posty: 76
Rejestracja: 07 cze śr, 2006 2:50 pm
Posiadany PUG: obecnie żaden (kiedyś Look 1,1 3d)
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Jędrzejów

Post autor: wilkinson »

Wracając do silniczka-pompki to nie trzeba lecieć na szrot i kupować używanego za 25 bo za 30 (o ile mnie pamięć nie myli) kupiłem identyczny (kostka wtykowa pod innym kątem) od jakiegoś daewoo w sklepie z częściami do poloneza. 8)
taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę.....
Strusiu_Winner

Post autor: Strusiu_Winner »

ja mialem taki sam problem i juz myslalem ze pompke szlak tafil ale troche rozpuszczalniku i WD40 i jest git :) styki byly zasniedziale pendzelkiem i rozpuszczalnikiem przemylem styki prysnalem wd i jest elegancko PS. proponowlabym odrazu zrobic tak z kazda wtyczka pod maska... np. wszystkich czujnikow na wtrysku na silniczku krokowym itp. itd... :D ja tak zrobilem i mojan maszyna odrazu zaczela lepiej chodzic
Wacman
Junior
Posty: 122
Rejestracja: 29 paź sob, 2005 6:21 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Wacman »

Po delikatnym podważeniu styków i ponownym podłączeniu teraz nie mam kłopotów ze spryskiwaczami, a bywało że w moim orginalnym nie działał tylny, a jak dokupiłem na allegro , nie było przedniego, ale po naprawie mojego wszystko jest O.K. :)
205DIESEL

Post autor: 205DIESEL »

Pytanie. Czy starego typu przełącznik wycieraczek jest łatwo rozbieralny i czy wogóle jest rozbieralny ? U mnie też przestał działać spryskiwacz wraz z wycieraczką gdy przyciskam przełącznik w stronę kierownicy. Ostatnimi czasy aby spryskać szybę musiałem mocno cisnąć wajhe do siebie. Reszta działa OK
ODPOWIEDZ