205 Mi16 by Levis

Prezentacje posiadanych 205tek, krótkie opisy, historia i zdjęcia posiadanych samochodów.
Awatar użytkownika
levis
Uzalezniony
Posty: 988
Rejestracja: 16 sty śr, 2008 12:22 pm
Posiadany PUG: 406 3.0 V6 / Aprilia SXV 450
Lokalizacja: Warszawa

Re: 205 Mi16 by Levis

Post autor: levis »

No na pewno moje felgi są lepsze niż Twoje wielkie guru opony WANLI - nie ma co, opony z ELITY ! już się nie ośmieszaj więcej.

Porobię Fotki Twojego druciarstwa, żeby wszyscy widzieli jakim jesteś pozerem, udającym wielkiego znawcę...

Prezez, no cóż, kupiłem samochód, którym za bardzo nie dało się jeździć, do tego spadł śnieg, więc nawet nie miałem kiedy pogrzebać.

Para - no tak pod kanapę się nie zagląda, ale na wycieraczkę pod nogami z tyłu to czasem jednak ktoś patrzy , a tam dzisiaj miałem warstwę 3cm lodu...

Mam drugi samochód, który ma 19 lat, natraskane 500 tyś km i jest w 2 x lepszym stanie niż ta ruina od Munira...

Człowiek uczy się na błędach, na szczęście nie śpieszy mi się aż tak bardzo i robię wszystko powoli a dokładnie...
Twój serwis motocyklowy:

http://www.motofreak.waw.pl/
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Re: 205 Mi16 by Levis

Post autor: Para »

Ok Levis, mam tylko jedno do powiedzenia. Czytając ten temat od deski do deski wygląda na to, że temat nie jest o twoim aucie tylko o tym jaki to Munir jest zły.

Daje ci ostrzeżenie, temat ma być na temat auta bo w przeciwnym razie zamykam! W temacie powinny być postępy z pracy, aktualizacje zdjęciowe i opisy prac, a nie ciągłe ataki. Nas naprawdę nie interesuje, że Munir ci zostawił wode pod siedzeniem. Zachowaj takie informacje dla siebie lub porozmawiaj o tym poza forum z Munirem. Nas informuj jak sobie z tą wodą poradziłeś...
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Awatar użytkownika
Martinoo
Moderator
Posty: 4031
Rejestracja: 16 lip czw, 2009 3:55 pm
Posiadany PUG: 205 Color line Dturbo, 307 XSI HDI, 407 SW 2.0 HDI
Numer Gadu-gadu: 8330169
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: 205 Mi16 by Levis

Post autor: Martinoo »

no tak, tylko że mozesz mieć pretensje do samego siebie że zobaczyłes auto kupiłes i odjechałeś.

Nie wiem jak Munne dba o samochód i jak co przy nim robi ale patrząc co ty wypisujesz to aż śmiech skręca. Jeżeli auto stało na dworzu przez tyle czasu to moze uszczelka Ci sparciała i naleciało ci do auta. Po za tym kupując auto z szybrem sprawdza sie jego szczelność(jak ja kupowałem swojego puga który równiez ma szyberdach to poprzedniego własciciela poprosiłem o wiadro wody i wylałem na dach puga)

Nie pisz ze masz 19 letnie auto i że ma mnustwo kilosów na bite a jest w lepszym stanie jak to ty kupiłeś i widziałeś co kupujesz w cenie oscylujące w granicach 8 tysi.

Pozdrawiam i zycze powodzenia w projekcie na ktorego finał i rozwój lepiej nie czekac
205 1.9 Dturbo -> NIE MA OGNIA BEZ DYMU !!! ;P
307 XSI 2.0 HDI ~140KM
407 SW 2.0 HDI 136KM
P.S Nie drażnij lwa!
Obrazek
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

Re: 205 Mi16 by Levis

Post autor: Munne »

Niuniu nie zmieniaj tematu bo to ze nie masz pojecia o 205 to juz dawno stwierdzilismy, to nie jest 405 diesel:) Oponki Wanli mistrzostwo swiata guma ma z 7 lat, jakosc firmy Henkel polecam moim wrogom.

Masz wielka kaluze w aucie zbierz ekipe podjedz sobie do arkadii i pogrzeb sobie w autku bedzie fun!!!

Na aparat Ci tez nazbieramy bo tak slicznie sie odgrazasz fotkami od pol roku:)

No nic zobaczymy ile stron zalenia w ramach "projektu" bedzie hahahahahahhahaha.
Kazda morda pasuje do Forda!
babelo
Maniak
Posty: 1281
Rejestracja: 08 sty wt, 2008 10:23 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Jasło

Re: 205 Mi16 by Levis

Post autor: babelo »

Levis sam jesteś sobie winien, napaliłeś się jak dzik na sosną i masz efekty 8)7
Z Twoim podejściem to jak za rok Ci się coś spieprzy w aucie będzie to wina Munira? Weź się w garść bo to nie przeczkole :W
Awatar użytkownika
Czak
Uzalezniony
Posty: 703
Rejestracja: 30 lip czw, 2009 4:12 pm
Posiadany PUG: 205 1.9 Gentry
Numer Gadu-gadu: 2757168
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: 205 Mi16 by Levis

Post autor: Czak »

Poza tym pewnie na umowie miałeś zaznaczone, że zapoznałeś się ze stanem technicznym auta. Nie dziwie się Munirowi, że się wkurza, bo sam miałem sytuacje taką, że miałem auto 2 miesiące, którym nie jeździłem zrobiłem tylko to co trzeba było zrobić i wyszło, a po sprzedaży wyszło na to, że komuś specjalnie parcha wrzuciłem i niewiadomo co ukrywałem. Trafił do 2giego właściciela i wcale nie jest tak źle. 8)7

Kupiłeś no trudno kasy nie dostaniesz, auto masz i musisz się z nim uporać, albo sprzedać. Nie dziw się użytkownikom tego forum pierwsze 2-3 strony były śmieszne, ale teraz po prostu robisz z igły widły. Ludzie nie lubią ciągłego narzekania...

Poza tym sam fakt kupienia Tuningowanego samochodu i to nie ze zderzakami od Wieśka z warsztatu tylko porządnymi dziwi mnie , że kupiłeś ten samochód skoro to wszystko zmieniasz taniej by Cie wyszedł jakiś ładny ory GIT z niemiec ;).
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Re: 205 Mi16 by Levis

Post autor: Para »

Właśnie o to mi chodzi, zamiast dyskusji o aucie mamy takie bzdury w temacie...
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Awatar użytkownika
levis
Uzalezniony
Posty: 988
Rejestracja: 16 sty śr, 2008 12:22 pm
Posiadany PUG: 406 3.0 V6 / Aprilia SXV 450
Lokalizacja: Warszawa

Re: 205 Mi16 by Levis

Post autor: levis »

Lepiej pogrzebać z kolegami w Arkadii, niż jedyne co potrafić zrobić to zatankować i umyć...

Do kolegów co się rzucają - przecież nikt wam nie każe czytać mojego tematu, prawda ?

Po kupnie nastała zima, ja nie mam domku jednorodzinnego, ogrzewanego garażu i innych luksusów, do tego drugi samochód 19 letnie, który jeździ i też wymaga opieki. Nie wspominając już o 18 letnim motocyklu i projekcie renowacji motocykla dla mojego taty - więc co wy możecie wiedzieć o tym czy ja coś robię czy nie...

A wszystkie maszyny naprawiam sam, nie dzwonię z każdą pierdołą do mechaników, w przeciwieństwie do niektórych osób.

Będzie czas i $$ to będą postępy...

a już najbardziej śmieszą mnie opinie ludzi, którzy faktycznie nie widzieli samochodu na żywo, a swoje 4 grosze muszą wsadzić...

Po prostu staram się zapomnieć o tym, od kogo kupiłem ten samochód, bo już nawet nie chodzi o pieniądze...

A tekst o nazbieraniu pieniędzy tylko podkreślił jakim jesteś zepsutym dnem... tyle w temacie
Twój serwis motocyklowy:

http://www.motofreak.waw.pl/
Awatar użytkownika
Lord Devil
Peugeot 205 Master
Posty: 2609
Rejestracja: 26 mar pt, 2004 1:44 pm
Posiadany PUG: 205 CTi i 205 GTi Griffe
Numer Gadu-gadu: 6446898
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 205 Mi16 by Levis

Post autor: Lord Devil »

!4 stron z kilkoma zdjeciami na ktorych nic nie widac i 3 stare zdjecia z profilu Munira. Auto zlom, za wielka kase, teraz nie rzecz w usuwaniu usterek, tylko zeby cale auto PRZEBUDOWAC do wymiany blotniki, maska, zderzaki, lampy, kola moze i poszerzenia. Poza kolami efektow brak. Zenada :N
Car Valeting, Car Detailing.
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

Re: 205 Mi16 by Levis

Post autor: Munne »

Zakompleksiony czlowieku stworz sobie wlasne forum 205 dokladnie tak jak uczyniles tworzac nowe forum 405 gdyz nikt cie tam nie trawil i tam sobie pisz te twoje farmazomy buduj sobie wirtualne auta z gaznikami ecupierdolami brembosami i innymi wynalazkami o ktorych nie masz bladego pojecia.

Kolejny wiesniak ktory sie wprowadzil do Wawy, dostal prace w Tesco i szaleje ale nie jestes pierwszym takim pajacem:) Zepsute to ty masz geny!!!

Zamknac ten temat bo tu nie ma co czytac oprocz narzakania tej BABY!!!!!
Kazda morda pasuje do Forda!
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: 205 Mi16 by Levis

Post autor: robson »

Nie chce się wtrącać,ale ten temat powinien być dawno usunięty,moderatorzy do roboty.Do kosza i będzie spokój.
Awatar użytkownika
Martinoo
Moderator
Posty: 4031
Rejestracja: 16 lip czw, 2009 3:55 pm
Posiadany PUG: 205 Color line Dturbo, 307 XSI HDI, 407 SW 2.0 HDI
Numer Gadu-gadu: 8330169
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: 205 Mi16 by Levis

Post autor: Martinoo »

robson pisze:Nie chce się wtrącać,ale ten temat powinien być dawno usunięty,moderatorzy do roboty.Do kosza i będzie spokój.
zgadzam sie z Tobą Robson w 100%

to jest forum o 205 gdzie sobie doradzamy i pomagamy czy ksiega zażaleń i wpłaczków??
205 1.9 Dturbo -> NIE MA OGNIA BEZ DYMU !!! ;P
307 XSI 2.0 HDI ~140KM
407 SW 2.0 HDI 136KM
P.S Nie drażnij lwa!
Obrazek
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Re: 205 Mi16 by Levis

Post autor: Para »

Koniec tego przedstawienia, Levis jak bedziesz gotowy zaczac temat od nowa w innym stylu to zapraszam.
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Zablokowany