Peugeot 205 GTI Griffe 908

Prezentacje posiadanych 205tek, krótkie opisy, historia i zdjęcia posiadanych samochodów.
Awatar użytkownika
Młody
Junior
Posty: 199
Rejestracja: 09 paź wt, 2007 7:53 pm
Posiadany PUG: 405
Numer Gadu-gadu: 1947816
Lokalizacja: Gdynia

Re: Peugeot 205 GTI Griffe

Post autor: Młody »

Bardzo ładny gratuluje zakupu. To auto ma juz swoje lata i kilku poprzedników, i nie byli to zapewne koneserzy, także i tak jest dobrze. Powiedz proszę ile Cie uczyniło? Widzi mi się bardzo ta wersja...
Obrazek
Awatar użytkownika
krzyska
Peugeot 205 Master
Posty: 2097
Rejestracja: 02 paź pt, 2009 9:49 pm
Posiadany PUG: Forever, Griffe, Honda CB125Twin 1978, Alfa Romeo 147JTDm, P207UjemnieDynamiczny, Patriot KS90
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: okolice Kruszwicy

Re: Peugeot 205 GTI Griffe

Post autor: krzyska »

Dzięki Juzek za wstawienia zdjęć.
Temat założyłem, ale fotek nie wstawiłem bo nie miałem na to czasu.
Do garażu pewnie na pół roku nie trafi, raczej bedzie na bieżąco poprawiany( jak na razie to powymianiałem żaróweczki od podswietlenia licznika, wskażniki od temp płynu i oleju nie działają, od ciśnienia oleju wariuje) i POSPRZĄTAŁEM WNĘTRZE bo pety w popielniczkach się nie mieściły. Na szybko to trzeba wymienić daszek nad zegarami, reszta raczej OK. No może oprócz drążka od biegów bo jest skrócony. Centralny działa, zamek w bagażniku otwierany elektrycznie przyciskiem, szyby też sie opuszczają, ale już tak się sprawnie nie podnoszą ( albo wcale - 2km z otwartym oknem przy -8). Brak ory kierownicy, jest kiera Momo (będzie na sprzedaż).Podgrzewanie lusterek w 50% działa.
ABS miał wypiętą wtyczkę, ale po podłączeniu kontrolka dalej się świeci.
Teraz pora na nadwozie. Pomalowane podkładem łączenia blach widoczne po otwarciu drzwi. Z drzwi kierowcy schodzi lakier bezbarwny, na tylnym słupku z lewej strony troche szpachli. Najbardziej kru...a mnie maska i grill. Nawet nakładki na progi tak mnie nie drażnią jak te "kocie oczy" i brak znaczka peugeota. Brak na razie ory blendy na klapie.
Podłoga od spodu wygląda OK.
Silnik ogólnie pracuje poprawnie, ładnie "ciągnie", ale zimny pracuje bardzo nierówno. Dopiero jak się troche rozgrzeje jest ok(mowa o Pb). Na LPG jest wsio ok i ono nie zniknie z tego auta.
Co do kabelków pod maska to zdarzają się takie dosłownie poskręcane i niezaizolowane, więc to trzeba będzie tez odrazu zrobić żeby mi Gryfek nie spłoną.

Więcej już nie opisuję, i tak wszystkiego pewnie nie wymienię.
Do szczęścia brakuje ory wnętrza(fotele i kanapa).

Przejechałem nim dopiero 400km i zobaczymy jak będzie dalej, chociaż czuję, że to będzie kosztowna zabawka -czytaj studnia bez dna.
Własne fotki postaram się zamieścić w tym tygodniu.
GTI_Efekt Masy Obrazek
Awatar użytkownika
Przecinak
Junior
Posty: 336
Rejestracja: 19 sty śr, 2005 5:06 pm

Re: Peugeot 205 GTI Griffe

Post autor: Przecinak »

Mam maske z gryfona zwyla jakby co ;)
Peugeot 205 GRIFFE :) Sliczny zielony i z sercem lwa :)
Project GRIFFE ??????? - ??.??.0?
Galeryjka http://gti.peugeot205.pl/gallery/przecinak
Awatar użytkownika
Marin205
Peugeot 205 Master
Posty: 3172
Rejestracja: 03 wrz sob, 2005 12:56 pm
Posiadany PUG: 205RG zamienione na Skodę
Numer Gadu-gadu: 4777015
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontakt:

Re: Peugeot 205 GTI Griffe

Post autor: Marin205 »

krzyska pisze: Do szczęścia brakuje ory wnętrza(fotele i kanapa).

Ma RafGentry fotele z Griffe w swoim CTI - może wymieni chętnie bo nieoryginalne psują mu atmosferę :)
http://www.katalogi.peugeot205.pl Kliknij tu i zobacz spis katalogów z galerii.

http://www.facebook.com/Peugeot205Brochures Kliknij tu ściągnij katalog w pdf z facebooka
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Peugeot 205 GTI Griffe

Post autor: RafGentry »

Dobry pomysł - ale niech Marin podyktuje za nie cenę, bo ja jestem słaby w wycenianiu gratów od 205... :W
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

Re: Peugeot 205 GTI Griffe

Post autor: Munne »

Kocham ten klub a taki trup z niego byl hahahahahah teraz nagle nie jest tak zle. Powodzienia w doprowadzeniu auta do swietnosci!!!
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Peugeot 205 GTI Griffe

Post autor: druan »

RafGentry pisze:Dobry pomysł - ale niech Marin podyktuje za nie cenę, bo ja jestem słaby w wycenianiu gratów od 205... :W
jak Marin ma dyktować cenę to ty chłopie całe życie będziesz robił na fotele i ciągle ci będzie brakowało :lol:
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Re: Peugeot 205 GTI Griffe

Post autor: Para »

munne pisze:Kocham ten klub a taki trup z niego byl hahahahahah teraz nagle nie jest tak zle. Powodzienia w doprowadzeniu auta do swietnosci!!!

Lepszy od Griffe Lorda, _O_ 8)7 Ten przynajmniej istnieje naprawde :D ...chyba
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

Re: Peugeot 205 GTI Griffe

Post autor: Munne »

nie wiem, nie znam sie, nie orientuje sie zzzzarobiony jestem:) Jedno jest pewne Lord sie nie liczy na miescie wiesz on lubi tylko jezdzic szybko do przodu!
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Peugeot 205 GTI Griffe

Post autor: DJPreZes »

munne pisze:Kocham ten klub a taki trup z niego byl hahahahahah teraz nagle nie jest tak zle. Powodzienia w doprowadzeniu auta do swietnosci!!!
Nie czepiaj się :P Co innego jak sam masz kupić i dać 4k (bo na tyle było ogłoszenie), a co innego jak ktoś inny kupił (i również ten inny ktoś się pomęczy), dał nieco mniej dokładne fotki (gdzie maski nie widać :P) i jeszcze powiedział, że cena to tajemnica ;]
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
bacix
Nowicjusz
Posty: 81
Rejestracja: 02 maja ndz, 2010 6:07 pm
Posiadany PUG: XL
Numer Gadu-gadu: 8935566

Re: Peugeot 205 GTI Griffe

Post autor: bacix »

Ja jednak gratuluje i myśle ze nie każdy musi kupić perfect auto. Kolega widział co kupuje, zadecydował i jest szczesliwym posiadaczem. Z czasem nabierze respectu :D jednak to jest griffee. Co lepsza trafił do klubowicza, a nie vw maniaka :D
Awatar użytkownika
Czak
Uzalezniony
Posty: 703
Rejestracja: 30 lip czw, 2009 4:12 pm
Posiadany PUG: 205 1.9 Gentry
Numer Gadu-gadu: 2757168
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Peugeot 205 GTI Griffe

Post autor: Czak »

Jak to mówią - "Każda potwora znajdzie swego amatora :)"
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

Re: Peugeot 205 GTI Griffe

Post autor: Munne »

Nie w tym rzecz tylko ze wiekszosc p....li jak jakies baby ze auto jest takie a nie inne i potem jeden przekazuje drugiemu ten cos doda pietnasty cos odejmie, zamiast pojechac obejrzec etc. I nie mowie tylko o tym aucie.
Chcecie miec Griffa tip top to zaplacic trzeba koniec kropka!!!!!
DJPreZes pisze:
munne pisze:Kocham ten klub a taki trup z niego byl hahahahahah teraz nagle nie jest tak zle. Powodzienia w doprowadzeniu auta do swietnosci!!!
Nie czepiaj się :P Co innego jak sam masz kupić i dać 4k (bo na tyle było ogłoszenie), a co innego jak ktoś inny kupił (i również ten inny ktoś się pomęczy), dał nieco mniej dokładne fotki (gdzie maski nie widać :P) i jeszcze powiedział, że cena to tajemnica ;]
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
krzyska
Peugeot 205 Master
Posty: 2097
Rejestracja: 02 paź pt, 2009 9:49 pm
Posiadany PUG: Forever, Griffe, Honda CB125Twin 1978, Alfa Romeo 147JTDm, P207UjemnieDynamiczny, Patriot KS90
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: okolice Kruszwicy

Re: Peugeot 205 GTI Griffe

Post autor: krzyska »

spoko będę kupował potrzebne graty być może już niedługo
Przecinak maską jestem zainteresowany tylko podaj cenę na PW.

Wymieniłem czujnik temp do kompa i zaczął już normalnie odpalać, a w dolocie przed filtrem znalazłem zwiniętą szmatę w kulkę. Po co tam była włożona to nie wiem. Został jeszcze do zrobienia na szybko czujnik temp oleju bo nie działa , resztą wskaźników już ogarnąłem no może jeszcze ten od ciśnienia trzeba poprawić to coś skacze wskazówka ale rozgrzany na wolnych trzyma ok. 3 bar

fotele mam całe czarne w pół skórze stan cóż trzeba ocenić samemu (wg mnie dobry) kanapa niedzielona
GTI_Efekt Masy Obrazek
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Re: Peugeot 205 GTI Griffe

Post autor: Para »

Krzyska, ta szmata w dolocie to nie jest dobry znak. Wyglada na to ze poprzedni wlasciciel to mistrz druciarstwa i szmaciarstwa. Pewnie w tym aucie znajdziesz wiele patentow domowej roboty ... :/

Jak to jezdzi na gazie ? Ile pali ?
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
ODPOWIEDZ