Roland Garros by DJPreZes

Prezentacje posiadanych 205tek, krótkie opisy, historia i zdjęcia posiadanych samochodów.
Awatar użytkownika
KrakerSx
Uzalezniony
Posty: 624
Rejestracja: 09 kwie śr, 2008 1:39 pm
Posiadany PUG: 205 Roland Garros 92'
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: KrakerSx »

Jeżeli wymienisz tylko uszkodzone fragmenty, będzie to wyglądać gorzej niż teraz. Żaden tapicer nie jest w stanie dobrać skóry w kolorze tej co masz teraz. A ceny są normalne "niestety", ratuje Cię kupowanie na własny koszt skóry i oddanie do szycia całego fotela z odbudową gąbki. W lublinie za taki zabieg trzeba zapłacić od 500-700zł - za fotel.

Jedyne co mogę doradzić nie zlecaj kupna skóry przez tapicera, bo albo uszyje Ci ze skai lub eko-skóry, albo zapłacisz nawet 3x więcej niż byś kupił na własną rękę.

Poczekaj do soboty ja odbieram wtedy swoje fotele to ocenisz, i możemy pomyśleć aby załatwić taniej skórę. :W
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: DJPreZes »

Znalazłem dzisiaj za wycieraczką kartkę w stylu "Skup aut na części, tel. xxxyyyzzz (p. Jacek)" wydrukowaną na drukarce i wsadzoną w koszulkę, a do tego napisane na wyrwanej kartce z zeszytu odręcznie "jeśli tylko odpala daję 1500 od ręki! zadzwoń koniecznie" 8)7 8)7 8)7
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
MiceK
Maniak
Posty: 1969
Rejestracja: 30 lip pt, 2010 2:10 pm
Posiadany PUG: MG ZR 1.4 16v
Numer Gadu-gadu: 1295187
Lokalizacja: Warszawa/okolice
Kontakt:

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: MiceK »

Ja bym się nie zastanawiał :twisted: :wink: :mrgreen: 8)7
parking lotnisko modlin http://lotnisko-modlin.org/
taxi lotnisko modlin http://taxitransfer24h.pl/
Awatar użytkownika
Pluto
Maniak
Posty: 1615
Rejestracja: 17 cze śr, 2009 10:33 pm
Posiadany PUG: Audi A4 Quattro Avant
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: Pluto »

DJPreZes pisze:Znalazłem dzisiaj za wycieraczką kartkę w stylu "Skup aut na części, tel. xxxyyyzzz (p. Jacek)" wydrukowaną na drukarce i wsadzoną w koszulkę, a do tego napisane na wyrwanej kartce z zeszytu odręcznie "jeśli tylko odpala daję 1500 od ręki! zadzwoń koniecznie" 8)7 8)7 8)7
Nie potrafię tego skomentować sensownie 8)7
Opel Vectra 1.6 75KM '91 -> Peugeot 205 Look 1.1 60KM '91 Obrazek -> Peugeot 106 Hasseröder 1.4 75KM '98 Obrazek @ Peugeot 106 Hasseröder 1.6 105KM '98 Obrazek
Awatar użytkownika
andi_kamachi
Junior
Posty: 471
Rejestracja: 28 kwie czw, 2011 1:58 pm
Posiadany PUG: 205 1,4 Roland Garros, 205 1,8DT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa (praca i mieszkanie), Trzcianka k. Wilgi (stąd pochodzę)
Kontakt:

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: andi_kamachi »

A odpala ta Indiana? ;)
grzesiek309
Peugeot 205 Master
Posty: 5502
Rejestracja: 01 lis ndz, 2009 8:13 pm
Posiadany PUG: Dużo 205 & Partner V6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: grzesiek309 »

Ci handlarze 8)7 Miałem z nimi styczność gdy sprzedawałem omegę. Szkoda słów 8)7 Jeden się obraził jak go nazwałem handlarzem w ramach riposty :lol:
Jest Ci smutno? Jest Ci źle? Wsiądź do puga, przejedź się!
Określenie "Poranny poprawiacz nastroju" nabiera nowego znaczenia... :D
Naprawy, modyfikacje, remonty 205 i nie tylko ;) https://www.facebook.com/205renovation/
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: DJPreZes »

Indiana odpala, ale na razie nie jest zdatna do jazdy (blok do spawania, uszczelniacz skrzyni do wymiany, olej w skrzyni do zalania, a może i wymiana skrzyni na ory krótką, kto to wie). Garros odpala, jeździ, cieszy. Dzisiaj jadę nim odwiedzić Indianę i jakaś sesja zdjęciowa może wreszcie będzie :)
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: DJPreZes »

Sesji brak...no ok - dzisiaj jakieś foty wrzucę, ale nic ciekawego na nich nie ma, bo pogoda spłatała figla i nie zrobiłem nawet połowy z zakładanych prac :P
Co zrobiłem:
- wymieniłem siłownik centralnego prawy - wreszcie zaczęły działać te drzwi - istny cud, nikt nie może w to uwierzyć do tej pory
- założyłem klakson (z dużego fiata czy czegoś - ważne, że jakiś tam jest)
- przesmarowałem smarem silikonowym prawe prowadnice szyby - chodzi lepiej, ale ciągle są przestoje, więc chyba silniczek do wymiany
- wymieniłem jedną z klamek dachu - jest mega różnica!
- wymieniłem kierownicę na kierę RAID którą miałem w Indianie

W planach jeszcze sporo rzeczy takich jak, wymiana światła przeciwmgielnego i cofania, założenie serwa z GTI, odpowietrzenie hamulców, przekładka hamulców tylnych z GTI i pewnie wiele, wiele, wiele innych.
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
Pluto
Maniak
Posty: 1615
Rejestracja: 17 cze śr, 2009 10:33 pm
Posiadany PUG: Audi A4 Quattro Avant
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: Pluto »

Mi jak szyba ciężko chodziła to zatarł się mechanizm w podnośniku szyby, smar załatwił sprawę. Ale to było przy szybach na korbkę.
Opel Vectra 1.6 75KM '91 -> Peugeot 205 Look 1.1 60KM '91 Obrazek -> Peugeot 106 Hasseröder 1.4 75KM '98 Obrazek @ Peugeot 106 Hasseröder 1.6 105KM '98 Obrazek
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: DJPreZes »

Tak se myślę, że ludzie mają jakieś kompleksy... W piątek sobie jadę, chce zmienić pas i widzę, że mam dużo miejsca, chcę wjeżdżać, to mi koleś jakimś SUVem gaz do dechy, byle nie wpuścić....no to przyhamowałem - on to samo. Ja gazu, on z piskiem, byle nie puścić. Zwolniłem, zrównał się ze mną i coś gada i pokazuje, żebym szybę opuścił. Nie powiem - zdziwiłem się, ale opuściłem. W tym momencie stanęliśmy na światłach, a on z wydzierem "k*** jaki kretyn, na ch*** Ci kabriolet ty debilu" i dalej mnie wyzywa... akurat światła się zmieniły, to ruszyłem, wjechałem przed buraka i pojechałem w swoją stronę, a on nawet w tym czasie nie zdążył ruszyć się o milimetr. Potem sobie przypomniałem, że tego samego kretyna mocno objechałem ruszając ze świateł kilka razy (więc mu pewnie na jakąś chorą ambicję tym wsiadłem), a później na jednym skrzyżowaniu ruszyłem sporo szybciej i go "zablokowałem", no ale jak widzę zielone albo wolna drogę to nie mam zamiaru czekać na innych raczej... Tak samo dzisiaj na światłach ktoś idzie i puka się w czoło. Otwieram szybę i się pytam o co chodzi "w Polsce jesteśmy, a ty kabrioletem jeździsz , hahahahaha". Tak samo znajomi z którymi jeżdżę do pracy - uznali, że albo będę jeździł innym albo mnie wywalają z grupy dojeżdżającej, bo to nie dość, że stary samochód to jeszcze bez dachu, zagłówków z tyłu i poduszek powietrznych. A już akcje w stylu "mamo, mamo, czemu ten samochód ma biały dach" "a nie wiem, stary złom jakiś, zobacz synek jaki tam ładny golf jedzie" nie robią na mnie żadnego wrażenia - są codziennością. Skąd takie nieskończone pokłady głupoty w ludziach??

Na odreagowanie zalałem sobie V-Power'a trochę na Shellu i poganiałem za Prosiakiem Cayenne na "niemieckiej autostradzie" ;) Szans żadnych, ale co mi tam, ważne że była zabawa, a jak przegrywać to z wielkimi ;)
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
Pluto
Maniak
Posty: 1615
Rejestracja: 17 cze śr, 2009 10:33 pm
Posiadany PUG: Audi A4 Quattro Avant
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: Pluto »

Ludzie albo faktycznie są idiotami albo zazdroszczą 8)7
Opel Vectra 1.6 75KM '91 -> Peugeot 205 Look 1.1 60KM '91 Obrazek -> Peugeot 106 Hasseröder 1.4 75KM '98 Obrazek @ Peugeot 106 Hasseröder 1.6 105KM '98 Obrazek
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: DJPreZes »

Tak jak pisałem - sesji nie było, a zdjęcia są żałosne :P Tak mniej więcej spędziłem ten weekend 8)7
Załączniki
DSC00612.JPG
DSC00571.JPG
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
jozek
Maniak
Posty: 1168
Rejestracja: 15 cze ndz, 2008 12:33 am
Posiadany PUG: 205 GTI Mi16, 2x205 CTI, 205 Gentry Turbo CT, 205 Gutmann, 205 Cj, 205 RG 3D
Numer Gadu-gadu: 4886607
Lokalizacja: Kraków

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: jozek »

Czemu ten samochód ma biały dach?
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: DJPreZes »

Śnieg napadał, nie widzisz?
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
grzesiek309
Peugeot 205 Master
Posty: 5502
Rejestracja: 01 lis ndz, 2009 8:13 pm
Posiadany PUG: Dużo 205 & Partner V6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: grzesiek309 »

Tak to już w tym kraju jest 8)7 Podorabiają się prostaki jednorazówek i myślą, że są królami szos :lol: Mnie zawsze bawią ambitni wieśwageniarze. Ruszysz ogniem ze świateł, zostawiając go daleko w tyle, a on chce udowadnić, że jest szybszy i nie wychodzi mu to :mrgreen:
Co do cayenne: najsłabsza wersja nie powinna dać rady uciec :wink: Kiedyś jeden nie dał rady uciec 406 i był mocno podenerwowany tym faktem :twisted:
Jest Ci smutno? Jest Ci źle? Wsiądź do puga, przejedź się!
Określenie "Poranny poprawiacz nastroju" nabiera nowego znaczenia... :D
Naprawy, modyfikacje, remonty 205 i nie tylko ;) https://www.facebook.com/205renovation/
ODPOWIEDZ