Ma Indiana ;D

Prezentacje posiadanych 205tek, krótkie opisy, historia i zdjęcia posiadanych samochodów.
Awatar użytkownika
Manwe
Peugeot 205 Master
Posty: 2013
Rejestracja: 04 wrz pt, 2009 2:48 pm
Posiadany PUG: 205 lacoste'86, 205 gti ph1'87, 309 ph1 3d graffic'89, citroen ax ph1'86, citroen bx ph1'86
Numer Gadu-gadu: 7424729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ma Indiana ;D

Post autor: Manwe »

z tego co widzę to masz produkty, które maja za zadanie dokładnie wyczyścić lakier co może powodować wrażenie, że jest gorzej niż było bo wyciągają brud i ewentualne wcześniejsze powłoki z lakieru, właściwie to masz lakier wyczyszczony i te woski zabezpiecza go w jakimś stopniu ale nie było korekty :)
Obrazek
szukam zderzaków z green'a, lacoste'a, białego cj lub open'a
przygarne silnik ET3, gumowy spojler tylnej klapy Peugeot 309 gti, licznik z obrotomierzem z bx'a ph1
Awatar użytkownika
DelighT
Junior
Posty: 402
Rejestracja: 06 lut pt, 2009 7:21 pm
Posiadany PUG: 205 Indiana
Numer Gadu-gadu: 3827789
Lokalizacja: Lublin

Re: Ma Indiana ;D

Post autor: DelighT »

Indiankę nawiedziło pranie tapicerki :D Wreszcie po weekendzie majowym mogę zacząć porządne prace przy aucie ;)
Załączniki
Ostre pranie, Karcher daje radę ;)
Ostre pranie, Karcher daje radę ;)
Efekty -2.jpg
Może nie jest idealnie, ale jest lepiej :D
Może nie jest idealnie, ale jest lepiej :D
Tył
Tył
Siedzenia, tył
Siedzenia, tył
Efekty -6.jpg
Kiedyś 205 Indiana: http://delight.205.pl/

Obrazek
Awatar użytkownika
lisek88
Junior
Posty: 161
Rejestracja: 22 sty ndz, 2012 2:57 pm
Posiadany PUG: 206 HDi
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Niemce

Re: Ma Indiana ;D

Post autor: lisek88 »

Jeżeli to co przeczytałem na fb jest prawdą to dziś popełniłeś największy błąd w swoim życiu :(
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ma Indiana ;D

Post autor: RafGentry »

lisek88 pisze:Jeżeli to co przeczytałem na fb jest prawdą to dziś popełniłeś największy błąd w swoim życiu :(
Poszła do ludzi?
Awatar użytkownika
DelighT
Junior
Posty: 402
Rejestracja: 06 lut pt, 2009 7:21 pm
Posiadany PUG: 205 Indiana
Numer Gadu-gadu: 3827789
Lokalizacja: Lublin

Re: Ma Indiana ;D

Post autor: DelighT »

Poszła, żałuję ale trafiła w ręce do gościa z forum :Y Będzie miała lepiej niż u mnie, próbowaliśmy odzyskać ją z pomocą forumowiczów (za co im bardzo dziękuję _O_ _O_ _O_ ) po zdjęciach które mi przedstawialiście z ulic Warszawy po prostu się zdenerwowałem, zrobiło mi się Jej żal. Tymczasem sprawa wygląda trochę inaczej. Kontakt utrzymuję z właścicielem i teraz już wiem, że będzie Jej już tylko lepiej :D W zimie będzie stała garażu, kupa części wymieniona.. Obecny właściciel jest zarejestrowany na forum i miejmy nadzieję, że będzie chciał opisywać co dalej przy niej robił i robić będzie w tym temacie. Pozdrawiam! :W
Kiedyś 205 Indiana: http://delight.205.pl/

Obrazek
ODPOWIEDZ