GentryTCT

Prezentacje posiadanych 205tek, krótkie opisy, historia i zdjęcia posiadanych samochodów.
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: GentryTCT

Post autor: druan »

bananowiec pisze:Podziwiam ten projekt, za włożone w niego serce i czas. Prezentuje się pięknie w całości, lakier przypomina mi cywilną wersję t16 i moim zdaniem jest to całkiem fajnie przemyślane.
Będziesz dorabiał Gutmannowskie paski na karoserii?
Jakie są reakcje ludzi jak poruszasz się tym potworkiem w ruchu ulicznym?
Po co komu reakcje ludzi jak auto się porusza w ruchu, skoro wystarczą reakcje ludzi wyżej wypowiedzianych. :lol: :lol: Jeden wielki kabaret :mrgreen: Co tu więcej pisać. :P
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: GentryTCT

Post autor: RafGentry »

bananowiec pisze:Jakie są reakcje ludzi jak poruszasz się tym potworkiem w ruchu ulicznym?
Szerzej pewnie wypowie się Józek, ale na przykład ta pani na stacji LPG była mocno rozczarowana doborem opon. Ponoć odkąd kupiła takie matce do Matiza, ta notorycznie spóźnia się na roraty.

Wspominała również, że lampy phase 1 ewidetntnie gryzą się z czarną deską, a kolor to w ogóle zostawiłaby ory, bo kogo my chcemy oszukać i że przecież to koło T16 nawet nie stało.
12919870_10154046890749476_2686033289902614239_roz.jpg
Nie udało się również zasłonić nogawką dekielków - jej bystre oko zauważyło, że mają one logo lewka, a nie Gutmanna. A to pozostawia jednak pewien niesmak.

Zajrzała też pod maskę - sprawdziła VIN i zbeształa Józka, że to przecież ratowane, łatane Gentry z gazem i że jak ludzie się dowiedzą, to będzie niezłe pośmiewisko. Biedny chłopina zwiesił tylko głowę i poszedł do kasy zapłacić, pociągając nosem. Nie tak to miało wyglądać. Oj, nie tak...
12809666_10153939733144476_1216561456999297281_zw.jpg
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: GentryTCT

Post autor: DJPreZes »

W drugą stronę nie koloruj :) Nie zauważyłem, żeby ktokolwiek napisał, "do dupy, ja bym zrobił to inaczej". Jest dyskusja. Mi się on cały podoba - i kolor, i lampy, nawet kierownica pasuje wręcz idealnie.
Co do Yokoham (ów? :P) to była tylko dyskusja chyba :P Sam z którymś tam modelem mam złe wspomnienia, a na temat Parady2 słyszałem mega dużo złego, ale...
JEST PIĘKNA, a sam mając "oponę inspirowaną" muszę przyznać, że ten wzór daje wybitną przyczepność ;)
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
gonzo
Junior
Posty: 139
Rejestracja: 19 lip czw, 2012 2:29 pm
Posiadany PUG: ex:( RGC i XS
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice

Re: GentryTCT

Post autor: gonzo »

Takie mniej istotne zapytanie :) zdjęcia są z lukoila na trasie 81?
Auto piękne , kolor super!
Awatar użytkownika
jozek
Maniak
Posty: 1168
Rejestracja: 15 cze ndz, 2008 12:33 am
Posiadany PUG: 205 GTI Mi16, 2x205 CTI, 205 Gentry Turbo CT, 205 Gutmann, 205 Cj, 205 RG 3D
Numer Gadu-gadu: 4886607
Lokalizacja: Kraków

Re: GentryTCT

Post autor: jozek »

Tak. Pojechalem kupic jakies normalne auto. Jasno niebieska fieste z 2009r udalo sie kupic. Ory gołąbkowy kolor, pierwszy lakier, benzyna 1,25 i ma fajne opony. Goodyear vector 4 seasons.
Awatar użytkownika
pyzio_dawca
Junior
Posty: 328
Rejestracja: 16 sty czw, 2014 7:05 pm
Posiadany PUG: Accent 1.6 TU
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Skawina/Krk

Re: GentryTCT

Post autor: pyzio_dawca »

Dlaczego tak ciezko przyjac wam slowo krytyki, czy dyskusji, po to jest forum (podobno). Jezeli nie mozna wyrazic swojego zdania i doradzic to po kiego ... tu pokazujesz auto
Indjana
Uzalezniony
Posty: 506
Rejestracja: 14 kwie pn, 2014 1:53 pm
Posiadany PUG: CJ
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Wrocław

Re: GentryTCT

Post autor: Indjana »

Jako, że się siurka znam na oponach i mechanice, to powiem, że kolor ładny i mnie się te światła ph1 dobrze prezentują :D

Ile to ma kuni w ogóle?
Awatar użytkownika
bananowiec
Uzalezniony
Posty: 610
Rejestracja: 02 kwie śr, 2008 10:36 pm
Posiadany PUG: 205 CTI TURBOGNÓJ , 205 1.8 dturbo forever
Numer Gadu-gadu: 4940298
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: GentryTCT

Post autor: bananowiec »

RafGentry pisze:
bananowiec pisze:Jakie są reakcje ludzi jak poruszasz się tym potworkiem w ruchu ulicznym?
Szerzej pewnie wypowie się Józek, ale na przykład ta pani na stacji LPG była mocno rozczarowana doborem opon. Ponoć odkąd kupiła takie matce do Matiza, ta notorycznie spóźnia się na roraty.

Wspominała również, że lampy phase 1 ewidetntnie gryzą się z czarną deską, a kolor to w ogóle zostawiłaby ory, bo kogo my chcemy oszukać i że przecież to koło T16 nawet nie stało.
Oj nie o takie reakcje mi chodziło, chociaż uśmiałem się do łez 8)7
Może ludziom wydaje się, że ten Peugocik to promocja nowego odcinka z serii Fast&Furious 18.
Pytają czy ma podtlenek azotu? A może dwupierdzian kapustny zamiast LPG?
A w ogóle Panie przestań mi tu Parad'ować pod tą stacją bo mi Pan klientów odstraszasz tymi pomarańczowymi kloszami.
Dobra GÓWNOburza modeOFF

Zawsze i wszystkim powtarzam, że każdy z nas ma swój gust i nie należy komuś narzucać swojego. Czy na prawdę jest z tego aż taki problem, że lampy są ph1? Myślę, że każdy z nas by miał nieco inną wizję takiego Gutmanna. Józek miał akurat taką, że założył graty, które jemu wydawały się odpowiednie i kropka.
Podziwiam, ten projekt za to, że została w niego włożona kupa czasu, tajemnych technik lepienia w laminatach, piaskowanie karoserii we własnym zakresie i efekt końcowy, który u każdego fana Peugeota 205 powinien powodować uśmiech na twarzy :)
Awatar użytkownika
Stopx
Uzalezniony
Posty: 645
Rejestracja: 26 mar pn, 2007 8:57 am
Posiadany PUG: Gejtry
Lokalizacja: Warszawa

Re: GentryTCT

Post autor: Stopx »

RafGentry pisze:
Szerzej pewnie wypowie się Józek, ale na przykład ta pani na stacji LPG była mocno rozczarowana doborem opon. Ponoć odkąd kupiła takie matce do Matiza, ta notorycznie spóźnia się na roraty.

Wspominała również, że lampy phase 1 ewidetntnie gryzą się z czarną deską, a kolor to w ogóle zostawiłaby ory, bo kogo my chcemy oszukać i że przecież to koło T16 nawet nie stało.


Nie udało się również zasłonić nogawką dekielków - jej bystre oko zauważyło, że mają one logo lewka, a nie Gutmanna. A to pozostawia jednak pewien niesmak.

Zajrzała też pod maskę - sprawdziła VIN i zbeształa Józka, że to przecież ratowane, łatane Gentry z gazem i że jak ludzie się dowiedzą, to będzie niezłe pośmiewisko. Biedny chłopina zwiesił tylko głowę i poszedł do kasy zapłacić, pociągając nosem. Nie tak to miało wyglądać. Oj, nie tak...
jozek pisze: Pojechalem kupic jakies normalne auto. Jasno niebieska fieste z 2009r udalo sie kupic. Ory gołąbkowy kolor, pierwszy lakier, benzyna 1,25 i ma fajne opony. Goodyear vector 4 seasons.
Raf i Jozek...
56996665.jpg
56996665.jpg (37.61 KiB) Przejrzano 6684 razy
Kawał dobrej roboty, mam nadzieję zobaczyć niebawem na żywo ;)
Awatar użytkownika
mlody333
Uzalezniony
Posty: 946
Rejestracja: 23 cze sob, 2012 4:39 pm
Posiadany PUG: Był 205, 307 jest 106 TU1JP oraz 207 TU5JP4
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kielce

Re: GentryTCT

Post autor: mlody333 »

Gratuluję super projektu na skalę Jewropy. W auto włożono kupę pracy i serca. Wygląda ekstra, jak ktoś się czepia koloru i innych drobiazgów niech zrobi podobny projekt po swojemu. Tylko osoby, które przy nim pracowały wiedzą ile czasu nad nim spędziły. Osobiście dłubię w Pugu i nie porwałbym się na taki projekt (chyba żebym wygrał w totka i wszystkie prace zlecił innym, a sam marudził) Mam tylko nadzieję, że wlew gazu został schowany jak należy bo trochę nie nie pasuje do reszty auta. A opony ??? A kogo to obchodzi. Nie ma o co się dochodzić Józek i tak w rajdach nie startuje.
Awatar użytkownika
FrogsterPL
Junior
Posty: 166
Rejestracja: 23 sty sob, 2016 11:56 am
Posiadany PUG: 205 1.1 XL
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

Re: GentryTCT

Post autor: FrogsterPL »

Jak dla mnie, genialny projekt, chętnie bym czymś takim jeździł :) Jedyne co mi nie do końca odpowiada to instalacja gazowa, ale ogólnie nie jestem fanem tego rodzaju zasilania. :)
Awatar użytkownika
krzyska
Peugeot 205 Master
Posty: 2097
Rejestracja: 02 paź pt, 2009 9:49 pm
Posiadany PUG: Forever, Griffe, Honda CB125Twin 1978, Alfa Romeo 147JTDm, P207UjemnieDynamiczny, Patriot KS90
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: okolice Kruszwicy

Re: GentryTCT

Post autor: krzyska »

Pojeździłbyś gti lub gentry tct na codzień to też byś założył gaz.
GTI_Efekt Masy Obrazek
Awatar użytkownika
mlody333
Uzalezniony
Posty: 946
Rejestracja: 23 cze sob, 2012 4:39 pm
Posiadany PUG: Był 205, 307 jest 106 TU1JP oraz 207 TU5JP4
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kielce

Re: GentryTCT

Post autor: mlody333 »

krzyska pisze:Pojeździłbyś gti lub gentry tct na codzień to też byś założył gaz.
Tylko czy to będzie auto do jazdy na co dzień ?? Rozumiem, że był w pakiecie z autem i szkoda było go wywalać. Nie mniej auto jest super.
Awatar użytkownika
FrogsterPL
Junior
Posty: 166
Rejestracja: 23 sty sob, 2016 11:56 am
Posiadany PUG: 205 1.1 XL
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

Re: GentryTCT

Post autor: FrogsterPL »

krzyska, na co dzień jeżdżę Mondeo 1.8 z 2003 roku. Bez gazu. Tyle w temacie :mrgreen:

Rozumiałbym oburzenie jakbym pisał teksty typu "gaz to do kuchenek", ale jak sprawdzałem tamtego posta przed wysłaniem to takiej adnotacji nie widziałem :P
Awatar użytkownika
PrezesBednarz
Maniak
Posty: 1517
Rejestracja: 01 lip sob, 2006 11:19 pm
Posiadany PUG: 90' 205 CTI XU5 JA i inne
Lokalizacja: waw

Re: GentryTCT

Post autor: PrezesBednarz »

Używany z gazem o ile go kupisz z założonym ma sens. Nowe auto + gaz w przypadku normalnego nie flotowego użytku to bezsens. W czwartek wracałem znienawidzoną marką przeze mnie tj. Oplem Astrą K 1.4T 150PS z Poznania do Waw nonstop prędkością za 500zł mandatu i fakt zeżarła 3/4 tego zbiorniczka paliwa, ale wyszła 9,5 l/100km, więc na prawdę się nie ma bólu. Wiadomo na gazie byłoby taniej, ale założyć to też koszta a diesel w zakupie dużo droższy.
ODPOWIEDZ