205 Ferrari

Prezentacje posiadanych 205tek, krótkie opisy, historia i zdjęcia posiadanych samochodów.
Awatar użytkownika
adrianchaber
Nowicjusz
Posty: 79
Rejestracja: 13 lip ndz, 2014 8:03 am
Posiadany PUG: 205 GL 1.1 TU1M BOSCH INJECTION 1990 r.
Numer Gadu-gadu: 7890643
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: 205 Ferrari

Post autor: adrianchaber »

Dziwne jest to, że post wysłał się 2 razy... i na jednym widać fotki a na drugim nie 8)7
Proszę administrację o usunięcie tego uszkodzonego postu....
"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"
Awatar użytkownika
Filipczak
Junior
Posty: 484
Rejestracja: 25 sty sob, 2014 9:32 pm
Posiadany PUG: Był: GT 1992 1.4, Green 1991 1.4, CTI 1990 1.9, Junior 1987 1.1 Jest: XR 1.1 '91
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków

Re: 205 Ferrari

Post autor: Filipczak »

Widze, ze ktos jeszcze poza mna zajmuje sie na tym forum pieciofurtkowcem :D bardzo ladnie wyglada, ale jak dla mnie halogeny sa troszke za male, a na kierownicy brakuje skory (nie wiem czy wiesz ale masz wersje ktora z fabryki wyjechala obszyta skora), natomiast caloksztalt bardzo dobry.
Przeczytalem caly temat, dobrze ze postanowiles sciagnac te choinkowe ozdoby z maski i klapy, jednak mieszek za kij nie pasuje, szkoda ze nie zdecydowales sie np na szara skore z czerwona nicia, byloby to bardziej subtelne.
Powodzenia i wytrwalosci zycze :)
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Re: 205 Ferrari

Post autor: woocash »

GL miały skórzaną kierownicę?
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
Awatar użytkownika
adrianchaber
Nowicjusz
Posty: 79
Rejestracja: 13 lip ndz, 2014 8:03 am
Posiadany PUG: 205 GL 1.1 TU1M BOSCH INJECTION 1990 r.
Numer Gadu-gadu: 7890643
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: 205 Ferrari

Post autor: adrianchaber »

Kierownica była normalna, GL standardowo miały biedę, a tą kupiłem na forum i tak wiem, że powinna być obszyta :D Kiedyś trafi do obszycia ale kiedy to nie wiem :)

Mieszek kupiłem od Dziksona wraz z tunelem. Bardzo mi się podoba bo jest naprawdę porządny a co do subtelności... lubię się czymś wyróżniać :D Mam ponad 2m. wzrostu więc to już swoje robi, gdy do niego wsiadam :P Wszystkim, którzy wsiadają podoba się to co jest :) Ważne, że kolor mieszka pasuje do koloru nadwozia :) Gdybym wykonywał go sam to bym zlecił taki jak mówisz :) Szary z czerwoną nicią :)

Halogeny to są Wesem Mini, lepsze takie niż żadne jak to mówią :D Wcześniej były tam okrągłe"?" ledy do jazdy dziennej założone przez poprzedniego właściciela, których instalacja opiewała o druciarstwo :D

Co do pięciodrzwiowego nadwozia. Jak szukałem auta to taki był priorytet :D Miał być 5D, rocznik w okolicach '90 i jakiś model, który rzadko jest widywany na ulicach... chyba udało się to wszystko wykonać jak kupowałem go półtora roku temu :D Włożyłem w niego serce, kasę i wolny czas i po woli po woli będzie stawał się coraz lepszy :) Nie ma się co martwić :)
"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"
Awatar użytkownika
Filipczak
Junior
Posty: 484
Rejestracja: 25 sty sob, 2014 9:32 pm
Posiadany PUG: Był: GT 1992 1.4, Green 1991 1.4, CTI 1990 1.9, Junior 1987 1.1 Jest: XR 1.1 '91
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków

Re: 205 Ferrari

Post autor: Filipczak »

woocash pisze:GL miały skórzaną kierownicę?
Chodzi mi o wersje kierownicy, nie wersje wyposazeniowa
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 205 Ferrari

Post autor: RafGentry »

Jest progres. Sporo zostało zrobione i Pug zaczyna mi się podobać. Widać dobrą, dbającą rękę :)

Choć pomysłu na zakładanie czerwonego mieszka nigdy nie zrozumiem 8)7
Awatar użytkownika
adrianchaber
Nowicjusz
Posty: 79
Rejestracja: 13 lip ndz, 2014 8:03 am
Posiadany PUG: 205 GL 1.1 TU1M BOSCH INJECTION 1990 r.
Numer Gadu-gadu: 7890643
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: 205 Ferrari

Post autor: adrianchaber »

RafGentry pisze:Jest progres. Sporo zostało zrobione i Pug zaczyna mi się podobać. Widać dobrą, dbającą rękę :)

Choć pomysłu na zakładanie czerwonego mieszka nigdy nie zrozumiem 8)7
Dzięki za miłe słowa :)
Dbam tak jak mi pozwala budżet :D A przy studiach na prywatnej uczelni nie jest to łatwe :D Ale daję radę, z Waszą pomocą oczywiście :)

Co do mieszka... Szukałem na forum tunelu wraz z kratką i mieszkiem. Minął tydzień - nic, drugi - nic, minął miesiąc - odezwał się Dzikson, że ma taki zestaw, i że mieszek jest z naturalnej grubej skóry. Cena była ok. kasa była więc wziąłem co było :D Jak bym nie kupił do miesiąca to kasę przeznaczyłbym na co innego a tunel itp. poszło by w odstawkę... no tak już mam, cóż poradzić :D Ważne, że mi się podoba - nieprawdaż? :)

W aucie jest jeszcze troszkę do zrobienia.... Półosie wypadałoby zrobić... i mechanicznie byłby spokój... Trzeba zbierać fundusze. Jak będą to podziałamy :)

Przydałaby się dokładka zderzaka tył w czerwonym kolorze, listewka tył, prawa lampa dył z dymionym kierunkiem, nowe lampy na przód wraz z kierunkami(biednie świecą) itp itd. Listę mam długą więc działać będziemy :)

P.S
Mimo młodego wieku(toż to 20 dopiero kończę) nie daje się zwieźć znajomym i ich "pomysłom" na GLEBA, FELA, SZEROKO !!!!!!!
"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"
Awatar użytkownika
adrianchaber
Nowicjusz
Posty: 79
Rejestracja: 13 lip ndz, 2014 8:03 am
Posiadany PUG: 205 GL 1.1 TU1M BOSCH INJECTION 1990 r.
Numer Gadu-gadu: 7890643
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: 205 Ferrari

Post autor: adrianchaber »

Pożegnania czas :( :'( Więcej info w dziale sprzedam...
"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"
ODPOWIEDZ