Peugeot 205 XRD 1992

Prezentacje posiadanych 205tek, krótkie opisy, historia i zdjęcia posiadanych samochodów.
michalb

Peugeot 205 XRD 1992

Post autor: michalb »

Witam, chciałbym przedstawić Peugeota 205 1.9 xrd z roku 92. Samochód został sprowadzony w 1997 z Niemiec i był w posiadaniu mojego dziadka. Ja jestem jego użytkownikiem od listopada ubiegłego roku, więc stosunkowo niedługo, jednak już zdążyłem się w nim zakochać :D. Autko posiada niewielki przebieg niespełna 83 tysięcy kilometrów, posiada delikatne niedociągnięcia kosmetyczne, jednak jak na 23 lata mógłby zawstydzić niejeden nowszy samochód :D. Mam nadzieję, że ten Pug posłuży mi przez kilka następnych lat, jest dla nas jak członek rodziny i nie zamierzam się z nim tak prędko rozstawać. Pozdrawiam bardzo serdecznie! Poniżej przedstawiam kilka zdjęć
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
mlody333
Uzalezniony
Posty: 946
Rejestracja: 23 cze sob, 2012 4:39 pm
Posiadany PUG: Był 205, 307 jest 106 TU1JP oraz 207 TU5JP4
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kielce

Re: Peugeot 205 XRD 1992

Post autor: mlody333 »

Witaj, naprawdę ładne auto. Z takimi przebiegami jak robił Twój dziadek posłuży kolejne 23 lata 8). Kilka stylistycznych poprawek i będzie się czym chwalić. Popatrz na dieselki innych forumowiczów, może się zainspirujesz. Ja w pierwszej kolejności wrzuciłbym jakąś inną felgę, chociaż taką stalówkę z XS'a. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Filipczak
Junior
Posty: 484
Rejestracja: 25 sty sob, 2014 9:32 pm
Posiadany PUG: Był: GT 1992 1.4, Green 1991 1.4, CTI 1990 1.9, Junior 1987 1.1 Jest: XR 1.1 '91
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków

Peugeot 205 XRD 1992

Post autor: Filipczak »

Przepiekny jest, jak z fabryki, silnik pewnie sie jeszcze dociera :) Dorzuc mu przednia dokladke z Forevera albo XS/GTI i pomaluj tylna, do tego jakas dobra felga i bedzie to jeden z najladniejszych XRD w Polsce
Awatar użytkownika
mulec
Junior
Posty: 241
Rejestracja: 07 sty wt, 2014 8:29 pm
Posiadany PUG: 205 1.1 XR (91'), 205 1.8D Mito (95')
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Peugeot 205 XRD 1992

Post autor: mulec »

Niezła sztuka, mam identycznego tylko w benzynie :( i z paroma rzeczami do ogarnięcia...
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Peugeot 205 XRD 1992

Post autor: RafGentry »

Witaj na forum Michał. Bardzo fajnie, że od razu założyłeś temat w dziale "nasze auta", ale przeczytaj jeszcze ten wątek i uzupełnij parę braków:
http://forum.peugeot205.pl/viewtopic.php?f=34&t=29255

Znajdziesz tam również instrukcję umieszczania zdjęć. Pozdrawiam
R.
michalb

Re: Peugeot 205 XRD 1992

Post autor: michalb »

RafGentry pisze:Witaj na forum Michał. Bardzo fajnie, że od razu założyłeś temat w dziale "nasze auta", ale przeczytaj jeszcze ten wątek i uzupełnij parę braków:
http://forum.peugeot205.pl/viewtopic.php?f=34&t=29255

Znajdziesz tam również instrukcję umieszczania zdjęć. Pozdrawiam
R.
Wielkie dzięki Rafał, już wszystko poprawione, dzięki, że namówiłeś mnie do dodania mojego dziadunia na forum! :)
michalb

Re: Peugeot 205 XRD 1992

Post autor: michalb »

Filipczak pisze:Przepiekny jest, jak z fabryki, silnik pewnie sie jeszcze dociera :) Dorzuc mu przednia dokladke z Forevera albo XS/GTI i pomaluj tylna, do tego jakas dobra felga i bedzie to jeden z najladniejszych XRD w Polsce
Wielkie dzięki, jak będą fundusze to mam zamiar upolować jakąś ładną felgę i właśnie popracować nad zderzakami, jest to teraz moje oczko w głowie, więc traktuję go z ogromnym szacunkiem :D
Pozdrawiam serdecznie!
mlody333 pisze:Witaj, naprawdę ładne auto. Z takimi przebiegami jak robił Twój dziadek posłuży kolejne 23 lata 8). Kilka stylistycznych poprawek i będzie się czym chwalić. Popatrz na dieselki innych forumowiczów, może się zainspirujesz. Ja w pierwszej kolejności wrzuciłbym jakąś inną felgę, chociaż taką stalówkę z XS'a. Pozdrawiam
Już od dłuższego czasu obserwuję wasze forum, zwlekałem z dodaniem wpisu, ale w końcu się przekonałem. Z biegiem czasu powinien wyglądać jeszcze lepiej, taką mam nadzieję!
Awatar użytkownika
Filipczak
Junior
Posty: 484
Rejestracja: 25 sty sob, 2014 9:32 pm
Posiadany PUG: Był: GT 1992 1.4, Green 1991 1.4, CTI 1990 1.9, Junior 1987 1.1 Jest: XR 1.1 '91
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków

Re: Peugeot 205 XRD 1992

Post autor: Filipczak »

michalb pisze:
Filipczak pisze:Przepiekny jest, jak z fabryki, silnik pewnie sie jeszcze dociera :) Dorzuc mu przednia dokladke z Forevera albo XS/GTI i pomaluj tylna, do tego jakas dobra felga i bedzie to jeden z najladniejszych XRD w Polsce
Wielkie dzięki, jak będą fundusze to mam zamiar upolować jakąś ładną felgę i właśnie popracować nad zderzakami, jest to teraz moje oczko w głowie, więc traktuję go z ogromnym szacunkiem :D
Pozdrawiam serdecznie!

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
Masz swietna baze, ja tak dobrze nie mialem, ale moim "skromnym" zdaniem udalo mi sie doprowadzic mojego GT do calkiem przyzwoitego stanu uczac sie do matury w tym roku, szukaj jakiejs pracy na wakacje i dopieszczaj XRD bo to piekny okaz

Pozdro :D
michalb

Re: Peugeot 205 XRD 1992

Post autor: michalb »

Filipczak pisze:
michalb pisze:
Filipczak pisze:Przepiekny jest, jak z fabryki, silnik pewnie sie jeszcze dociera :) Dorzuc mu przednia dokladke z Forevera albo XS/GTI i pomaluj tylna, do tego jakas dobra felga i bedzie to jeden z najladniejszych XRD w Polsce
Wielkie dzięki, jak będą fundusze to mam zamiar upolować jakąś ładną felgę i właśnie popracować nad zderzakami, jest to teraz moje oczko w głowie, więc traktuję go z ogromnym szacunkiem :D
Pozdrawiam serdecznie!

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
Masz swietna baze, ja tak dobrze nie mialem, ale moim "skromnym" zdaniem udalo mi sie doprowadzic mojego GT do calkiem przyzwoitego stanu uczac sie do matury w tym roku, szukaj jakiejs pracy na wakacje i dopieszczaj XRD bo to piekny okaz

Pozdro :D
Twój świetnie się prezentuje, cieszy oko jak przeglądałem zdjęcia :D ja nad swoim postaram się popracować i zobaczymy co wyjdzie :)

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
fila1223
Uzalezniony
Posty: 844
Rejestracja: 12 sty ndz, 2014 8:47 pm
Posiadany PUG: 205 zenith s16 in progres
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kielce

Re: Peugeot 205 XRD 1992

Post autor: fila1223 »

Panie pikny jest :D jak na razię możesz obniżyć tablice rejestracyjną tak aby odsłonić listewkę to będzie jeszcze lepiej wyglądać ;)
ODPOWIEDZ