Sierra v8

Drugie auto w rodzinie ? Zaprezenuj je tutaj. Projekty i prezentacje nie związane z 205.
grzesiek309
Peugeot 205 Master
Posty: 5502
Rejestracja: 01 lis ndz, 2009 8:13 pm
Posiadany PUG: Dużo 205 & Partner V6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Sierra v8

Post autor: grzesiek309 »

Okolice 50 tys PLN Trafiłem? :P
Jest Ci smutno? Jest Ci źle? Wsiądź do puga, przejedź się!
Określenie "Poranny poprawiacz nastroju" nabiera nowego znaczenia... :D
Naprawy, modyfikacje, remonty 205 i nie tylko ;) https://www.facebook.com/205renovation/
Awatar użytkownika
TomekŻulu
Junior
Posty: 225
Rejestracja: 14 sty sob, 2012 12:19 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Grenntown
Kontakt:

Re: Sierra v8

Post autor: TomekŻulu »

Trochę sie zawiodlem na was bo nie wierzycie że to projekt z niskim budżetem a nawet i bez budżetu.
A to dlatego że wlasciecielem jest mój dobry kolega ktorego zam od mniejwiecej czasów roweru "pelikan" przez motorynke, wsk-i, fsm ,fso , itp po dzisiejsze czasy.
Chlopaczyna od zawsze upaprany w smarach, z podwarszawskiego blokowiska, z blaszakiem (teraz podwójnym) jako" zaplecze techniczne"
Groszem nie śmierdzi ale ma niesamowitego farta np. Odwiedził skup złomu i znalazł dyfer od scorrpio z LSD za piwo .
Najdroższy byl swap silnik i skrzynia okolo 6 tyś. zł. za graty, sam samochó kosztował 600 zloty o ile mnie pamięć nie myli.
Można wyliczyć zużyty drut migomatu, prąd itp. , ale skoro sam lyzkami zmienia opony na felgach 17" to o czymś świadczy, a same opony to jakiś odzysk np. Pozostałości po autach w mojej pracy
Na Sierrafan można przeczytać o tym aucie zapewne jak znam kolege że koszty są ogromne. Dlaczego? A no dlatego że zawsze przesadza w kwestiach finansowanych, a i przy sprzedaży przyda sie zawsze wieksza wartoś. 15 tyś to raczej bardziej trafiona suma tego projektu. W mojej ocenie ten projekt jest i tak wiecej wart niż np. 50 tyś. gdyż jest totanie własnoręcznie wykonany bez żadnyc tuning firm itp.
Awatar użytkownika
klekocix
Uzalezniony
Posty: 523
Rejestracja: 09 sie ndz, 2009 9:35 pm
Posiadany PUG: Junior
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sierra v8

Post autor: klekocix »

TomekŻulu pisze:Trochę sie zawiodlem na was bo nie wierzycie że to projekt z niskim budżetem a nawet i bez budżetu. (...)
Nie w tym rzecz ile to dokładnie kosztuje tylko rząd wielkości.

Sam mam kolegę, który "zaciągnął" mnie na sierrafan.pl i pokazał kilka ciekawych projektów z tej stronki - kupił za 800zł Ścierkę 2.0 120KM, wybebeszył ze wszystkiego co zbędne do jazdy i przez kilka dobrych miesięcy woził się nią po mieście dając radę BMW i innym, zdecydowanie droższym autom... a potem sprzedała z zyskiem :)

Ja pytałem się z ciekawości ponieważ Sierra sedan od zawsze baaaaardzo mi się podobała :)
"Mężczyzna jest panem w swoim domu... ale garaż to jego sanktuarium" :)
Awatar użytkownika
TomekŻulu
Junior
Posty: 225
Rejestracja: 14 sty sob, 2012 12:19 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Grenntown
Kontakt:

Re: Sierra v8

Post autor: TomekŻulu »

Sierra już prawie skończona , zostało poprawić lakier tu i tam i tylko czyste latanie i tankowanie :( Co się miało urwać już się urwało, co ukręcić to ukręciło i tak aż jest już idealnie :D
Ale jakoś dziwne uczucie nastało, myśl naszła "co teraz? przy czym dłubać??" Kolega długo się nie zamartwiał :?
Tak więc w podwarszawskiej mieścinie wśród powojennych blokowisk w garażu typu blaszak (dwa połączone w jeden) są dwa autka których pojemność równa się OŚMIU litrów 8)7
Pierwsze foty nowego projektu tylko na tym forum, jeszcze ciepłe, nikt nawet sam właściciel nie widział
BMW E21 1977r motor SWAP LEXUS LS400 1989r 4.0l V8 UZFE
Miłego oglądania :D Kibicujemy :W
_IMG8272sm.JPG
_IMG8275sm.JPG
_IMG8279sm.JPG
_IMG8286sm.JPG
_IMG8282sm.JPG
_IMG8291sm.JPG
_IMG8295sm.JPG
_IMG8300sm.JPG
_IMG8301sm.JPG
_IMG8319sm.JPG
_IMG8325sm.JPG
_IMG8335sm.JPG
Awatar użytkownika
PrezesBednarz
Maniak
Posty: 1517
Rejestracja: 01 lip sob, 2006 11:19 pm
Posiadany PUG: 90' 205 CTI XU5 JA i inne
Lokalizacja: waw

Re: Sierra v8

Post autor: PrezesBednarz »

Widziałem jakiś czas temu wchodzącą Sierrę z radzymińskiej w młodzieńczą, oczywiście piszcząc kołami przy dupeczkach stojących na przystanku przy maku :D

A co do motoru z lexusa, to to jest swap:
https://www.youtube.com/watch?v=CWNLG6n_l8Q
Awatar użytkownika
TomekŻulu
Junior
Posty: 225
Rejestracja: 14 sty sob, 2012 12:19 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Grenntown
Kontakt:

Re: Sierra v8

Post autor: TomekŻulu »

Dobre :D :D dawać tego Sprintka na trase WaWa-Lublin :) 15zł. i w 30 min. na miejscu
Awatar użytkownika
janczi
Junior
Posty: 255
Rejestracja: 30 lip sob, 2011 11:27 am
Posiadany PUG: 205 1.3 rallye
Numer Gadu-gadu: 4209036
Lokalizacja: Busko Zdroj

Re: Sierra v8

Post autor: janczi »

podziwiam i zazdroszcze ;)
...
Awatar użytkownika
TomekŻulu
Junior
Posty: 225
Rejestracja: 14 sty sob, 2012 12:19 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Grenntown
Kontakt:

Re: Sierra v8

Post autor: TomekŻulu »

http://youtu.be/AQg_mNXWvHw
Pierwsza produkcja już w celach marketingowych, polecam i proszę o udostępniania bo każda zarobiona złotówka pójdzie na nowy sprzęt co zaowocuje lepszym promo dla naszego klubu :D
Awatar użytkownika
szasz
Uzalezniony
Posty: 736
Rejestracja: 10 lip czw, 2014 8:45 am
Posiadany PUG: XS '92 [i] Partner Tepee Outdoor 1.6 HDI [i] Citroen C4 1.6 BlueHDI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Gdańsk, miasto rodzinne Tomaszów Lubelski

Re: Sierra v8

Post autor: szasz »

Widziałem film, uważam, że jest super. Ogólnie jst to mega zajebisty projekt, samochód zobiony bardzo porządnie, widok wnętrza maski powala, a bączki uginają kolana :lol: no i te zegary _O_ szacun!!!

Kiedyś chorowałem na fordy, mimo, że przekonałem się ostatecznie, że to graty :D m. in na podstawie granady V6 2.3 kombi którą miałem okazję posiadać. A sierra zawsze mi się podobała w tej ostatniej budzie i jednak 5 drzwiówka ładniejsza od sedana ;)

Mam nadzieję ze samochód ciągle jeździ i daje radość z jazdy!!!
Szerokości!!!
Zawsze iść, rozkaz który mam we krwi..
kojotPszemek

Re: Sierra v8

Post autor: kojotPszemek »

Czy dobrze mi się wydaje czy widziałem ten silnik na sprzedaż?
Awatar użytkownika
TomekŻulu
Junior
Posty: 225
Rejestracja: 14 sty sob, 2012 12:19 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Grenntown
Kontakt:

Re: Sierra v8

Post autor: TomekŻulu »

Sierra FOR SALE ale bez silnika :N został on jednak zaadoptowany do E-21 a pierwotny UZ się sprzedał. Nie nadążam za pomysłami właściciela ale to jego zabawki więc w sumie nic mi do tego
kojotPszemek

Re: Sierra v8

Post autor: kojotPszemek »

Bo kojaze, ze widzialem go na olx i właśnie ta sierra tam była. Sam się zastanawiałem nad jego kupnem ale akurat funduszy nie bylo
Awatar użytkownika
TomekŻulu
Junior
Posty: 225
Rejestracja: 14 sty sob, 2012 12:19 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Grenntown
Kontakt:

Re: Sierra v8

Post autor: TomekŻulu »

Sierra sprzedana :W ale serce zostało :Y spokojnie dżemie pod maska E-21
_IMG1327małe.jpg
_IMG1343małe.jpg
ODPOWIEDZ