zabespieczenie maski

Tematy w trakcie przenoszenia do odpowiednich dzialow
Awatar użytkownika
skola
Uzalezniony
Posty: 867
Rejestracja: 27 lip czw, 2006 10:03 pm
Posiadany PUG: 205 Roland 1,4 TUS3 84KM
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin/pogodno

zabespieczenie maski

Post autor: skola »

pisze drugi raz bo mi zamknęli a ja prosze o zdjęcia a w szukaj sa tematy tylko zapinek na maske a mi nie o to chodzi ...

wiec prosze was oo zdjecia tego bajeru co jest przy masce i zabespiecza dodatkowo jakby zamek kleknal, ja tego ustrojastwa nie mam a jak stoje i sie ruszam w fotelu to dziwne dziweki sie wydobywają z tego zamka , a nie chce żeby sie maska otworzyla jak bede 100 km/h sunal bo to jest chyba nie mile, i jak to sie w ogole trzyma tej maski .....
czekam i dziękuje za pomoc
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 09 sty wt, 2007 3:52 pm przez skola, łącznie zmieniany 1 raz.
http://peugeot205.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=2619

PRZÓD: Wzmak Rockford P450.4, Hertz HSK 165, radio JVC KD-BT1 ,TYŁ: Wzmak SOUNDSTREAM TRX2.550, SUB: MB Quart RWE 302 , kable 35MM^, kondzior 1 F
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

Niestety nie mozesz liczyc na to, ze zapewni ci to bezpieczenstwo...

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
MistrzuGT
Junior
Posty: 460
Rejestracja: 16 sty pn, 2006 3:16 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Walbrzych City

Post autor: MistrzuGT »

zrob zapinki , najlepiej jakies firmowe np. sparco
Ja tez nie mialem tego "zabezpieczenia" jesli to tak mozna nazwac i na malej hopce maska kuku mi zrobila :(
Chcialem zalozyc po zimie, bo stwierdzilem ze w zimie szybko nie bede jezdzil...
Awatar użytkownika
skola
Uzalezniony
Posty: 867
Rejestracja: 27 lip czw, 2006 10:03 pm
Posiadany PUG: 205 Roland 1,4 TUS3 84KM
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin/pogodno

Post autor: skola »

o dzieki banita wlasnie o to chodzilo, no mam ten bajer gdzies w garazu tylko ze on sie nie miesci w tym otworze w pasie bo zachacza o ten plastik od wentylatora na chlodnicy.... ja wiem ze wlasnie lepsze by byly te zapinki ale na razie sie wstrzymam bo jest zima, w na wiosne wlasnie zrobie te zapinki, wymienie blotnik bo juz mam, zrobie zderzak, a teraz lepiej miec chociaz to zabespieczenie bo tak mam tylko sam zamek ktoremu juz chyba nie wierze :) bo na prawde dziwne dziwki wydaje jak sie rusza :)
http://peugeot205.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=2619

PRZÓD: Wzmak Rockford P450.4, Hertz HSK 165, radio JVC KD-BT1 ,TYŁ: Wzmak SOUNDSTREAM TRX2.550, SUB: MB Quart RWE 302 , kable 35MM^, kondzior 1 F
Awatar użytkownika
MistrzuGT
Junior
Posty: 460
Rejestracja: 16 sty pn, 2006 3:16 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Walbrzych City

Post autor: MistrzuGT »

skola pisze:o dzieki banita wlasnie o to chodzilo, no mam ten bajer gdzies w garazu tylko ze on sie nie miesci w tym otworze w pasie bo zachacza o ten plastik od wentylatora na chlodnicy.... ja wiem ze wlasnie lepsze by byly te zapinki ale na razie sie wstrzymam bo jest zima,
tez tak chcialem zrobic,ale maska mnie uprzedzila :/
skola pisze: w na wiosne wlasnie zrobie te zapinki, wymienie blotnik bo juz mam, zrobie zderzak, a teraz lepiej miec chociaz to zabespieczenie bo tak mam tylko sam zamek ktoremu juz chyba nie wierze :) bo na prawde dziwne dziwki wydaje jak sie rusza :)
dziwki?? :lol: - zwroc uwage,czy zaczep z maski nie wychodzi, bo wlasnie u mnie tak bylo,ze w zamku zostal... :roll:
ODPOWIEDZ