Skrzynie biegow!!

Tematy w trakcie przenoszenia do odpowiednich dzialow
Awatar użytkownika
Kaktus
Maniak
Posty: 1567
Rejestracja: 12 cze czw, 2003 10:26 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Skrzynie biegow!!

Post autor: Kaktus »

Czesc!!

Zna ktos przelozenia skrzyn biegow do 205 1.6 GTI 89 rok XU5JA oraz 1.6 GTI XU5J

Chodzi o to ze z tego co wiem to do 89 roku Pugi 1.6 GTI (XU5J) o mocy 105 ps osiagaly 100km/h w 8.9 sekundy i V-max 192 km/h

A pugi z i po 89 roku mialy juz motort 115ps (XU5JA) i przyspieszaly takze w 8.9 sekundy do setki a V-max mialy 202km/h.

Tak wiec wnioskuje ze te przed 89 mialy krotsze skrzynie. Poniewaz majac mniejsza moc w tyle samo czasu wyrabialy sie do 100. A V-max mialy mniejszy (gdzie nie sadze aby to bylo zalezne od mocy).

Interesuja mnie tylko konkretne odpowiedzi!!! Najlepiej poparte jakimis dowodami.
http://www.k-sport.eu - Budowa Samochodow Wyczynowych, Hamownia, Chip-Tuning.

DEAKTYWUJEMY PROGRAMOWO FILTRY FAP i DPF!!!

"Wygrywa nie ten, kto ostatni zaczyna hamowac, tylko ten kto pierwszy zaczyna przyspieszac" Tomasz Sikora
Awatar użytkownika
samer
Uzalezniony
Posty: 741
Rejestracja: 07 cze sob, 2003 5:00 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: samer »

A trzebabylo mnie zapytac , nie miales daleko :P

http://www.205gti.com/techgearboxUK.htm
Janek_A_S
Junior
Posty: 149
Rejestracja: 26 cze czw, 2003 1:41 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Skrzynie biegow!!

Post autor: Janek_A_S »

Hmmm...a musza byc konkretne :) ja i tak odpowiem :)

Posiadamy aktualnie puga 205 rally (silnik 1,9) scigalem sie kiedys z 1,9 GTI i ostatni zdarzylo mi sie scigac wlasnie z RALLY...

...wynik...a szkoda gadac :) jak ten 1,9 odjerzdzal mi (no przeciez wiadomo :) ) to ten RALLY odjerzdzal mi i w czasie tego jeszcze "jezdzil wokolo mnie" i kumpel smial mi sie w twarz :).Wsiadlem do tego auta pozniej aby sie przejechac i zobaczylem jaka zajebiscie krotka skrzynie to posiada.Zobacz czy nie jest krotsza od tej z GIT-ow
ODPOWIEDZ