mam pytanie ?

Tematy w trakcie przenoszenia do odpowiednich dzialow
fajter

Post autor: fajter »

samer pisze:Ta deska od GTI ma duzo kontrolek , bo byla stosowana w wilelu modelach peugeota i citroena, a 205 nie wykorzystuje wszystkich
Ale ja mam ta zwykla i sa jakies lewe kontrolki!
Awatar użytkownika
robakkk
Junior
Posty: 262
Rejestracja: 09 cze pn, 2003 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: robakkk »

fajter pisze:
samer pisze:Ta deska od GTI ma duzo kontrolek , bo byla stosowana w wilelu modelach peugeota i citroena, a 205 nie wykorzystuje wszystkich
Ale ja mam ta zwykla i sa jakies lewe kontrolki!
Sa faktycznie-o ile dobrze pamietam-dwie kontrolki,do ktorych nawet nie wlozyli zarowek i mniemam,ze chodzi o diesla(siwece zarowe,czy cos)i o gaznik-ssanie!...w moim przypadku,bo maja maszyna jest z silnikiem na wtrysku.
Pozdrawiam,
Robakkk
fajter

Post autor: fajter »

Dokladnie tak! Jest jeszcze jedna do ktorej nawet nie ma jak wlozyc zarowki! Gdzies tak posrodku na wskazniku paliwa (chyba).
DUŻY

Post autor: DUŻY »

Ja mam następujące pytanko. Czy ktoś wie od czego jest żółta kontrolka po lewej stronie prędkościomierza? Kiedyś zaczęła mi błyskać. Teraz siedzi cicho ale chciałbym wiedzieć co to za cudo.
DZIKU

Post autor: DZIKU »

żółta kontrolka zazwyczaj mówi nam - jedź do ASO i podłącz pod komputer swoje auto, a komputer powie Ci że wszystko masz do wymiany ..... mi kiedyś powiedział że temperatura silnika 80 stopni, a był zimny, bo nie mogłem go odpalić przez 2 dni he he he

a tak na poważnie, żółte czy pomarańczowe kontrolki mówią nam czasami o nadchodzącym przeglądzie, problemem w układzie zasilania, a np . w Toyocie o wymianie paska rozrządu itd... można róznie interpretować. Moja rada jak sie toczy - olej to
DUŻY

Post autor: DUŻY »

Już sie dawno nie świeci :D groźba przeglądu zażegnana zresztą i tak często bywam u mechanika...na szczęście dzisiaj tylko pogadać. :D
DUŻY

Post autor: DUŻY »

Już sie dawno nie świeci :D groźba przeglądu zażegnana zresztą i tak często bywam u mechanika...na szczęście dzisiaj tylko pogadać. :D
Awatar użytkownika
robakkk
Junior
Posty: 262
Rejestracja: 09 cze pn, 2003 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: robakkk »

robakkk pisze:
fajter pisze:...Pytanko: czy kostki podlaczeniowe pasuja do tej lepszej deski?
Dobre pytanie-ktos cos wie??
Chodzi oczywiscie o to,czy kostki od deski"bieda" pasuja do deski z obrotomierzem,itd.jak wyzej na fotce!
No i co jest-nikt nic nie wie???
Pozdrawiam,
Robakkk
ODPOWIEDZ