UWAGA na przewody

Tematy w trakcie przenoszenia do odpowiednich dzialow
DZIKU

UWAGA na przewody

Post autor: DZIKU »

gdy miałem 1wszą 205 przy hamowaniu pękł mi przewód hamulcowy elastyczny z przodu, to sobie niedawno przypomniałem i sprawdziłem w obecnej i o zgrozo były sparciałe - wobec tego wymieniłem na nowe !
A jeśli juz kiedyś wam wpadnie pedał do podłagi nawet nie próbujcie go wciskać jeszcze raz tylko reczny !!! Najlepiej tez jest przetestować hamulce bardzo mocno wciskając pedał hamulca. Jak słabe - to peknie
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Post autor: Para »

To sie często sypie w 205
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Janek_A_S
Junior
Posty: 149
Rejestracja: 26 cze czw, 2003 1:41 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: UWAGA na przewody

Post autor: Janek_A_S »

a ryzykowac niewart... koszt jednego elastycznego przewodu 16 zl...
fajter

Post autor: fajter »

Jakies niecale dwa lata temu wymienilem cale hamulce z przodu i pol z tylu. Jak wjechalem na rolki zeby sprzwdzic czy rowno biora walnal przewod. To sie nazywa szczescie w niesczesciu. Jakby to bylo na ulicy to chyba mogila!!
DUŻY

Post autor: DUŻY »

Ja dzisiaj obejrzałem swoje węże od oleju. Kiepsko z nimi. Rozpadają się w rękach.W sumie po 14 latach mają prawo...
niuszka

Post autor: niuszka »

ostatnio mój znajomy wymieniał i troszke za krótki włożył i przy pełnym skręcie ma naciąg prawie na maxa!!! jaka jest prawidłowa długość???
Piasek
Junior
Posty: 176
Rejestracja: 26 cze czw, 2003 10:31 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piasek »

To ja wymienilem ten przewód na zbyt krótki. Jeździ się spoko tylko sie boje, ze jebnie i bedzie mogila. Przewody z Metalowym oplotem mozna dostac w podwarszawskim Sulejówku ale dokladnie nie wiem gdzie. Jest tam hurtownia francuzów...ponoc maja wszystko
205XS (leżaczek) - hamulce już zrobione - teraz gaźniki a potem... kto wie co wyjdzie potem
ODPOWIEDZ