jaki wydech do gti...

Miejsce na wszystkie rozmowy związane z układami wydechowymi - oryginalnymi i zmodyfikowanymi
Awatar użytkownika
stef
Uzalezniony
Posty: 995
Rejestracja: 18 gru sob, 2004 5:50 pm
Posiadany PUG: 205mi16
Numer Gadu-gadu: 4896812
Lokalizacja: okolice Lublina
Kontakt:

Post autor: stef »

A moze Ci downpipe dzwoni? Tam przeciez jest grodz, moze tam cos sie posypalo. Nie mozliwe, ze gdzies sie to obija, albo jakies wibracje?
Obrazek
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

Niet, zreszta przed wywaleniem kata nic nie dzwonilo. Rura jak najbardziej ma prawo rezonowac, a u mnei jeszcze troszku z wydechu dmucha -co nie moralez? 8)7
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

generalnie dzwoni pierwszy tłumik za brakującym, czyli w tym przypadku środkowy, bo nie ma kata, tak było w seju (wywaliłem pierwszy i kata - dzwonił ostatni, założyłem ostatnio pierwszy - dzwoni on, bo kata dalej brak), tak jest w alfie mutanta (wywalił kata - dzwoni pierwszy tłumik)
W dałnpajpie chyba ta grodź niebardzo ma jak dzwonić - u mnie się posypała to ją wydmuchało, pewnie tam byłoby podobnie... Sam nie wiem...
Awatar użytkownika
moralez
Peugeot 205 Master
Posty: 4906
Rejestracja: 30 sie wt, 2005 3:42 pm
Posiadany PUG: 205......T8, 205 GTI 1.6
Numer Gadu-gadu: 2955602
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: moralez »

Banita pisze:Niet, zreszta przed wywaleniem kata nic nie dzwonilo. Rura jak najbardziej ma prawo rezonowac, a u mnei jeszcze troszku z wydechu dmucha -co nie moralez? 8)7
nastepny razem uprzedz jak gaz dodajesz to zabiore nogi :twisted:
Awatar użytkownika
stef
Uzalezniony
Posty: 995
Rejestracja: 18 gru sob, 2004 5:50 pm
Posiadany PUG: 205mi16
Numer Gadu-gadu: 4896812
Lokalizacja: okolice Lublina
Kontakt:

Post autor: stef »

Nom u mnie tez :) Jak niektorym po nogach dmuchnie to sie "wzdrygaja". Najgorszy jest podbijany kurz, gdyz jest skierowana do dolu :)
Obrazek
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

hmm.. w sumie.. może się grodź sypnęła i gdzieś uwięzła :P

może.. odkręce to w cholerę i obadam..

a jak się Wam widzi ten pomysł z przelotem - takim 40-60 cm :> jeśli będzie to średnica wylotowa lekko mniejsza niż wlot, przez co się troszkę wyhamuje spaliny, i środkowy (ten normalny) nie będzie tak dostawał w dupę... ??

czy sie nie pierdzielić, i dać nieprzelot... to bardzo zaszkodzi mocy? i jak to jak... 5 km na wysokich? zdzeierżę :)
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
Awatar użytkownika
stef
Uzalezniony
Posty: 995
Rejestracja: 18 gru sob, 2004 5:50 pm
Posiadany PUG: 205mi16
Numer Gadu-gadu: 4896812
Lokalizacja: okolice Lublina
Kontakt:

Post autor: stef »

No to by nie bylo glupie, ale musisz znalezc taki o srednicy ok. 60mm wlot, 50mm wylot. Bo chyba wlasnie takie srednice ma downpipe i rura ktora idzie do tlumika srodkowego. Pomierz dobrze i cos dobierz. Wazne zeby nie bylo niepotrzebnej zwezki.
Obrazek
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

40-60cm ? Aspirujesz na elektrownie?
Ja nie mam przelotu i mocy nie szkodzi :wink:
Awatar użytkownika
Hypia
Junior
Posty: 116
Rejestracja: 09 kwie ndz, 2006 3:30 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: Hypia »

Podepne się do tematu. U mnie też jest podobne dzwonienie. Jakiś czas temu wyciąłem kata i wspawałem w jego miejsce kawałek rury. Planuje kupić pierwszą część układu od wersji bez kata, a później może dwa środkowe tłumiki? Przerabiał ktoś u Siebie taką kombinacje?
Insane In The Brain!
ODPOWIEDZ