wydech w GTI 1.9 a GTI 1.6

Miejsce na wszystkie rozmowy związane z układami wydechowymi - oryginalnymi i zmodyfikowanymi
Awatar użytkownika
allman1
Uzalezniony
Posty: 714
Rejestracja: 04 mar ndz, 2012 6:52 pm
Posiadany PUG: 205 CTI 1,9. Pod opieką: 205 XE leżak. Ex. Green. R.I.P. 205 XRD.
Numer Gadu-gadu: 0
Login tlen: allman1
Lokalizacja: Leszno

Re: wydech w GTI 1.9 a GTI 1.6

Post autor: allman1 »

MichalOsw90 pisze:Nie jest oryginalny ale pomysl tlumik to cos co sie zuzywa tak samo jak klocki tarcze itd wiec nie rozumiem po co wydawac sporo kasy na cos co moze przerdzewiec i poprostu sie urwac tak jak zrobil to moj ostatni wydech?
Ale jezeli az tak ci zalezy na oryginalnym wydechu to kupuj tamten i jak nie bedzie pasowac baw sie z dopasowaniem :P
120 nie wydaje mi się kupą kasy przy 80 (81 - dla ścisłości). Przy 4,80, owszem ;-)... Ja go dopasowywał nie będę, bo tak posunięty mechanicznie jeszcze nie jestem. Pytałem natomiast, czy w miarę bezproblemowo się da. Bo jak mam na podróbę niewiadomej jakości wydać 80-100, to wolę za 120 kupić oryginał...
Awatar użytkownika
MichalOsw90
Junior
Posty: 129
Rejestracja: 25 mar ndz, 2012 12:22 am
Posiadany PUG: 205 1,6 Automat
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: wydech w GTI 1.9 a GTI 1.6

Post autor: MichalOsw90 »

allman1 pisze:
MichalOsw90 pisze:Nie jest oryginalny ale pomysl tlumik to cos co sie zuzywa tak samo jak klocki tarcze itd wiec nie rozumiem po co wydawac sporo kasy na cos co moze przerdzewiec i poprostu sie urwac tak jak zrobil to moj ostatni wydech?
Ale jezeli az tak ci zalezy na oryginalnym wydechu to kupuj tamten i jak nie bedzie pasowac baw sie z dopasowaniem :P
120 nie wydaje mi się kupą kasy przy 80 (81 - dla ścisłości). Przy 4,80, owszem ;-)... Ja go dopasowywał nie będę, bo tak posunięty mechanicznie jeszcze nie jestem. Pytałem natomiast, czy w miarę bezproblemowo się da. Bo jak mam na podróbę niewiadomej jakości wydać 80-100, to wolę za 120 kupić oryginał...
Wiesz z tego co widze wlot jest inni niz ja mam jesli masz taki sam to nie bedzie problemu wystarczy odkrecic opaske zbic stary choc zazwyczaj trzeba troche sily przy takich jak jest na zdjeciu. No niby nie jest duzo za oryginal pod warunkiem ze bedzie pasowal musisz sprawdzic czy masz taki sam zeby nie bylo rozczarowania (120+ 50(wysylka)+(robocizna bo mowisz ze ktos ci go zmieniac bedzie))
Obrazek
Awatar użytkownika
allman1
Uzalezniony
Posty: 714
Rejestracja: 04 mar ndz, 2012 6:52 pm
Posiadany PUG: 205 CTI 1,9. Pod opieką: 205 XE leżak. Ex. Green. R.I.P. 205 XRD.
Numer Gadu-gadu: 0
Login tlen: allman1
Lokalizacja: Leszno

Re: wydech w GTI 1.9 a GTI 1.6

Post autor: allman1 »

MichalOsw90 pisze: pod warunkiem ze bedzie pasowal musisz sprawdzic czy masz taki sam zeby nie bylo rozczarowania (120+ 50(wysylka)+(robocizna bo mowisz ze ktos ci go zmieniac bedzie))
Ech to bezcelowe, bo u mnie siedzi fatalna lufa mugena :-(
ODPOWIEDZ