gdzie najlepiej odnowić felgi?

Tutaj możecie rozmawiać o wszystkim co jest związane z różnego rodzaju przeróbkami auta.
Awatar użytkownika
jadak
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 13 cze pn, 2011 10:08 pm
Posiadany PUG: XUD9
Numer Gadu-gadu: 0

gdzie najlepiej odnowić felgi?

Post autor: jadak »

Tak jak w temacie...Rozejrzałem się trochę w temacie i wbrew pozorom nie ma dużo firm na rynku które by sprostały mojemu projektowi. 3/4 firm zajmujących się renowacją felg prostuje je, piaskuje, i maluje proszkowo, a z dekielkami plastikowymi radź se sam! W dodatku u mnie dochodzi polerowany rant. Jeśli ktoś z Was odnawiał felgi, wraz z dekielkami i polerowaniem rantu, to proszę o jakieś namiary. Moje felgi to Borbet A 15x7. A projekt miał by wyglądać dokładnie tak:
Obrazek
aha, i jeszcze mam takie nietypowe pytanie, czy ktoś z Was dorabiał płaskie dekielki do felg? Tokarz mi wycenił 4sz płaskich blaszek bez otworu na śrubkę na 150zł. Do tego musiał bym wklejać je sobie na sylikion :/ Cały czas mi chodzi po głowie żeby je sobie zrobić z plexi. Orginalne dekielki Borbeta płaskie są jak najbardziej do kupienia, ale cena >400pln
Obrazek
2mouse
Peugeot 205 Master
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lip ndz, 2010 10:29 am
Numer Gadu-gadu: 0

Re: gdzie najlepiej odnowić felgi?

Post autor: 2mouse »

http://www.regeneracjafelg.pl/
Nie będzie tanio. Ale będzie.
Awatar użytkownika
jadak
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 13 cze pn, 2011 10:08 pm
Posiadany PUG: XUD9
Numer Gadu-gadu: 0

Re: gdzie najlepiej odnowić felgi?

Post autor: jadak »

No właśnie o tej firmie wie każdy, ale ceny u nich są też najwyższe. Ciekawy byłem, czy jest wogóle jakaś konkurencja dla nich.
Obrazek
2mouse
Peugeot 205 Master
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lip ndz, 2010 10:29 am
Numer Gadu-gadu: 0

Re: gdzie najlepiej odnowić felgi?

Post autor: 2mouse »

Jest. Ale nie tak kompleksowa. W-wa?
Awatar użytkownika
jadak
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 13 cze pn, 2011 10:08 pm
Posiadany PUG: XUD9
Numer Gadu-gadu: 0

Re: gdzie najlepiej odnowić felgi?

Post autor: jadak »

Warszawa lub Mazowsze - bez problemu felgi dowiozę. Jeśli gdzieś dalej to z możliwością przesyłki w obie strony.
Obrazek
Palec
Nowicjusz
Posty: 70
Rejestracja: 22 sie pn, 2016 1:35 pm
Posiadany PUG: 205 Automatic
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: gdzie najlepiej odnowić felgi?

Post autor: Palec »

Jeśli chodzi o regeneracja.pl to firma mojego kolegi Przemka, spróbuj może na hasło Gieras z forum hondy prelude 3 gen dostaniesz jakąś zniżkę
Renixon

Re: gdzie najlepiej odnowić felgi?

Post autor: Renixon »

Jedź na Sadowa 17 firma się nzywa Profil tanio mają ale no wiesz cena względem jakości odnowią odrestaurują efekty będziesz widział ;)
ODPOWIEDZ