zderzak z Clio w pugu??

Tutaj możecie rozmawiać o wszystkim co jest związane z różnego rodzaju przeróbkami auta.
Awatar użytkownika
trekpio88
Junior
Posty: 328
Rejestracja: 18 mar wt, 2008 1:26 pm
Posiadany PUG: Peugeot 205 GLD
Numer Gadu-gadu: 4204075
Lokalizacja: Rybnik

zderzak z Clio w pugu??

Post autor: trekpio88 »

można zamotnowac zderzak z renault Clio do puga?? widziałem to na jednym z filmów. oczywiście chodzi mi o przedni zderzak
PEUGEOT 205 GLD 1.8 D


Seks jest jak Peugeot, zaprojektowany by cieszyc:)
Peugeot jest jak Media Markt-nie dla idiotów:)


FOTKi http://www.polskajazda.pl/Samochody/Peugeot/205/48654

VW Obrazek GOLF
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Re: zderzak z Clio w pugu??

Post autor: Banita »

No skoro widziales, to po co pytasz czy mozna?
Awatar użytkownika
afro
Maniak
Posty: 1057
Rejestracja: 15 wrz pn, 2003 2:40 pm
Posiadany PUG: Green 92
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Rzeszów

Re: zderzak z Clio w pugu??

Post autor: afro »

ale po co? 8)7
Awatar użytkownika
Orfister
Moderator
Posty: 5717
Rejestracja: 06 wrz śr, 2006 8:36 am
Posiadany PUG: Peugeot 205 CTI
Numer Gadu-gadu: 2690638
Lokalizacja: Gostynin
Kontakt:

Re: zderzak z Clio w pugu??

Post autor: Orfister »

Kolejny artysta - ludzie nie można po prostu do puga założyć zderzaka z puga ? czy to takie trudne ? Sorry, ale to już kolejny post o tym jak tu z 205ki zrobić stragan odpustowy...
sws1987
Nowicjusz
Posty: 59
Rejestracja: 12 maja pt, 2006 5:08 pm
Numer Gadu-gadu: 9601889
Lokalizacja: Jędrzejów

Re: zderzak z Clio w pugu??

Post autor: sws1987 »

Jecze trochę dojdze do tego, że będą chcieli z Łady albo PF125p zakładać zderzaki, bo ładne, chromowane.
http://www.tani-ciuszek.pl znajdziesz coś dla siebie
Awatar użytkownika
cejot
Forum Admin
Posty: 3560
Rejestracja: 23 kwie pn, 2007 1:37 am
Posiadany PUG: 205 Automatic, 205 El Charro, 205 ...
Lokalizacja: Warszawa

Re: zderzak z Clio w pugu??

Post autor: cejot »

a ze Stara podejdzie?? :D
Jedź na biegu, żyj na luzie... :)

-----
205 '91 Automatic | 205 '92 El Charro | 205 '94 La Moisissure
Awatar użytkownika
krzycho-g
Junior
Posty: 206
Rejestracja: 28 mar śr, 2007 8:07 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Janówek, Błonie, Warszawa...

Re: zderzak z Clio w pugu??

Post autor: krzycho-g »

a opony w rozmiarze oryginalnym i dokłądnie taka marka i model jak w instrukcji zalecają to macie miłośnicy oryginalnosci ? ;-)
A felgi Speedline to kazdy by chciał nawet do Juniora załozyć ;-)
A i silniczek Mi16 też by sie przydał....najlepiej z Turbo....
Moze jakieś fotele Recaro...
I dobre radyjko ...nie to co te Philipsy z folderu z akcesoriami ...reflektorki tyż cienko swiecą....jakby tu Xenonki włożyć...

Chłopak moze widział coś fajnego i moze nawet fajnie to wyglada a wy odrazu łopatą przez łeb ;-)

Jedni lubia rano babe bez mejkapa, a drudzy na same te mysl mają odruchy wymiotne ;-)

A Ty kolego Trekpio88 na wszelaki przypadek zapodaj odrazu zdjecie jakby to miało wygladac zanim chłopaki cie tu zmasakrują i bedziesz kwiczał jak zarzynany świniak ;-)
kiedyś pojade tak szybko ze się w czasie przeniosę ...;-)
Awatar użytkownika
Orfister
Moderator
Posty: 5717
Rejestracja: 06 wrz śr, 2006 8:36 am
Posiadany PUG: Peugeot 205 CTI
Numer Gadu-gadu: 2690638
Lokalizacja: Gostynin
Kontakt:

Re: zderzak z Clio w pugu??

Post autor: Orfister »

No ja wszystko rozumiem, można sobie umilać życie i upiększać samochód, ale niech to ma ręce i nogi i przynajmniej niech coś co jest dedykowane do puga, niech pasuje bez cięcia, szpachlexu i drutexu...fele z mi16 bez przeróbek pasują, radyjko również, xenonki akurat do puga pasują jak kij do oka...
ale już jak słyszę by zderzak od clio zapodawać to mnie skręca...
Awatar użytkownika
krzycho-g
Junior
Posty: 206
Rejestracja: 28 mar śr, 2007 8:07 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Janówek, Błonie, Warszawa...

Re: zderzak z Clio w pugu??

Post autor: krzycho-g »

ale niestety czesto dedykowane do puga nie istnieje....ew wszystcy na jedną modłę mogą tłuc nieśmiertelną dokładkę pod halogeny i listwy od GTi...tyle ze jak kazdy bedzie miał taki samochód to niestety wtopi się on w szarosć naszych ulic...

ja jestem fanem ratstyle i duuuzo koni pod machą (a i powierciłbym we wszystkim dziury zeby było lżejsze)....innym wystarcza nawet te 45 km w juniorze ale lubią jak sprzęt odróznia się od innych...i dają sobie loteczki...lakierki i takie tam....granica od chały jest bardzo cienka ale czesto to ładnie wyglada.

Zresztą wystarczy zobaczyć co wyrabiają z 205 w rodzimej Francyji zeby bez bólu zaakceptować zderzaczek od CLio ;-)

Troche wiecej zrozumienia...bo jeszcze niedawno Słońce krążyło wokół Ziemi a każdego kto uważał inaczej - wieszano albo palono na stosie...

To jest forum ogólne dla 205 ...wydawało mi sie ze tu kazdy kto kocha te samochody znajdzie miejsce .niewazne czy to malutki pordzewiały Juniorek czy wyebany w kosmos 205 T16...

Forum dla wybrańców już powstało i tam wszelakie purysty mogą umieścić galeryje 300 zdjeć jak to dopolerowali czerwone listewke na zderzaczku z dokładeczką ;-)
kiedyś pojade tak szybko ze się w czasie przeniosę ...;-)
Awatar użytkownika
Orfister
Moderator
Posty: 5717
Rejestracja: 06 wrz śr, 2006 8:36 am
Posiadany PUG: Peugeot 205 CTI
Numer Gadu-gadu: 2690638
Lokalizacja: Gostynin
Kontakt:

Re: zderzak z Clio w pugu??

Post autor: Orfister »

Tak jak wspomniałem kiedyś już, przy okazji innej dyskusji na temat przeróbek, nie jestem zwolennikiem robienia z samochodu zlepku części na siłę spasowanych by tylko trzymały się karoserii... chyba ze komuś zależy na rzucaniu się w oczy...
Jestem tolerancyjny, jednak robiąc z roweru statek kosmiczny daleko nie zajedziemy...co złego jest w oryginalnych dokładkach, w oryginalnych akcesoriach ? nic...a to ze ma je kilkaset osób w Polsce to już inna historia....
Właśnie, jak stwierdziłeś, to jest forum peugeota 205 a nie hybryd, zlepku części z całej plejady dostępnych na rynku ...
tak wiec trzymajmy się 205 ...
albo trzymajmy odpadające i furkoczące na wietrze spojlery od vectry, zderzaki od clio i inne dziwne dodatki...
Awatar użytkownika
krzycho-g
Junior
Posty: 206
Rejestracja: 28 mar śr, 2007 8:07 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Janówek, Błonie, Warszawa...

Re: zderzak z Clio w pugu??

Post autor: krzycho-g »

205 ze spoilerem od Clio to nadal 205
kiedyś pojade tak szybko ze się w czasie przeniosę ...;-)
Awatar użytkownika
Orfister
Moderator
Posty: 5717
Rejestracja: 06 wrz śr, 2006 8:36 am
Posiadany PUG: Peugeot 205 CTI
Numer Gadu-gadu: 2690638
Lokalizacja: Gostynin
Kontakt:

Re: zderzak z Clio w pugu??

Post autor: Orfister »

Niby tak... ale to już nie to samo..
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

Re: zderzak z Clio w pugu??

Post autor: Munne »

Niech kazdy robi co chce ze swoim autem aby jemu sie podobalo.Kiedy kupilem swoje pierwsze GTI jakies 10 lat temu nie bylo mowy zeby pozostalo oryginalne zaczelo sie od 16" felg i tak auto caly czas zmienialo wyglad teraz kiedy patrze na autko nadal jestem z niego zadowolony jezeli chodzi o wyglad.Kupilem CTI do ktorego zalorzylem zderzak z 309gti wyglada super do tego dojda felgi i tyle, mam jedna 205tke zrobiona i jedna oryginalna i podobaja mi sie obie:)Trzeba eksperymentowac jako mlody czlowiek zeby dojsc do tego co sie lubi wiec niech ludzie sie bawia eksperymentuja ucza sie na wlasnych bledach :W
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
cejot
Forum Admin
Posty: 3560
Rejestracja: 23 kwie pn, 2007 1:37 am
Posiadany PUG: 205 Automatic, 205 El Charro, 205 ...
Lokalizacja: Warszawa

Re: zderzak z Clio w pugu??

Post autor: cejot »

Jak ktoś ładnie dobierze zderzak z innego auta to dobrze, ale często niestety ludzie upiększają samochody wsadzając np tylko inny zderzak czy spojler/dokładkę i wygląda to kiepsko. Jak ktoś założy zderzak z innego samochodu, ładnie go wkomponuje i będzie spójność stylistyczna to ok.

Ja w swojej 205 zmieniłem zegary na takie od GTi, poza tym jak ją kupiłem to już miała zdjętą blendę. Więcej zmian wizualnych poza zmianą kół nie zamierzam na razie wprowadzać.
Jedź na biegu, żyj na luzie... :)

-----
205 '91 Automatic | 205 '92 El Charro | 205 '94 La Moisissure
Awatar użytkownika
d_ARC
Uzalezniony
Posty: 887
Rejestracja: 22 mar śr, 2006 7:44 pm
Posiadany PUG: Rallye16 - powoli, ale do przodu :)
Numer Gadu-gadu: 2897169
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: zderzak z Clio w pugu??

Post autor: d_ARC »

W dużej cześci krzycho ma rację - wybebeszone GTI, z silnikiem z Mi, zawieszeniem ze sportowym zawieszeniem i belką z 309, hamulcami z S16, kubłami, szelkami itd. też ma niewiele wspólnego z oryginałem. Powiedziałbym nawet, że to już zupenie inne auto, bardziej zmodyfikowane niż poprzez zmianę zderzaka, czy kilka spojlerów. Styling jak najbardziej, o ile jest robiony z głową, a właściciel ma choć odrobinę poczucia estetyki :)
Zablokowany