GEJTRY - neverending story

Większe projekty, odbudowy i renowacje, przygotowanie do rajdów.
Awatar użytkownika
Stopx
Uzalezniony
Posty: 645
Rejestracja: 26 mar pn, 2007 8:57 am
Posiadany PUG: Gejtry
Lokalizacja: Warszawa

GEJTRY - neverending story

Post autor: Stopx »

Zaczne od tego, ze wlasnie............MALUJE BUDE I ZAKLADAM CZARNE POSZERZENIA :D

Decyzja nieco przyspieszona i podyktowana tym, iz podczas naszego pierwszego, rodzinnego powrotu z Krakowa, 20km (a jakze!!! Bylo tak blisko :( ) od Wawy otworzyla się maseczka i troszki nawywijała. Dokładnie nawywijała kompletne jej zeszrotowanie (ilosc szpachli jaka musielibysmy zakupic przewyższałaby wartosc PUGa ;)) łącznie z dwoma blotnikami...

Serca zlamane, ale jak wiadomo dzieciom wybacza się wszystko :)

Coby się nie lenic za jednym posiedzeniem u mechanika dodam Gentremu kilka kucykow, by mogl poszczycic się piekna liczba 128 KM.
Zostaje jeszcze sporo do zrobienia, a malo w kieszeni, więc reszta modernizacji będzie poczynana stopniowo, bo jesc cos trzeba.......

ps. Proszę się tu nie podsmiewć z niejakiej „żony” bo ona dokladnie wiedziala jakiego cacka szuka:)

Pozdrowionka dla wszystkich :)
Olga
Ostatnio zmieniony 24 maja pt, 2013 8:44 pm przez Stopx, łącznie zmieniany 1 raz.
bacix
Nowicjusz
Posty: 81
Rejestracja: 02 maja ndz, 2010 6:07 pm
Posiadany PUG: XL
Numer Gadu-gadu: 8935566

Re: Gentry – nowy obywatel Warszawy

Post autor: bacix »

Pokaż foty tej gabloty :D
Awatar użytkownika
Czak
Uzalezniony
Posty: 703
Rejestracja: 30 lip czw, 2009 4:12 pm
Posiadany PUG: 205 1.9 Gentry
Numer Gadu-gadu: 2757168
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Gentry – nowy obywatel Warszawy

Post autor: Czak »

No ciekaw jestem jak losy tego szlachcica się dalej potoczą i jak będzie wyglądał i jeździł :) .
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Gentry – nowy obywatel Warszawy

Post autor: RafGentry »

bacix pisze:Pokaż foty tej gabloty :D
Jest na jednym ze zdjęć w kalendarzu na 2011 i tutaj (Rafal Gentry / Zloty) http://forum.peugeot205.pl/viewtopic.php?f=3&t=21482

Pozdrawiam ekipę właścicieli i życzę powodzenia w dokańczaniu projektu. 128 koni w Gentry, to brzmi dumnie :)

Czekam na bogate opisy i sporo zdjęć. Niech Wam się dobrze sprawuje bestia... :W
Awatar użytkownika
Stopx
Uzalezniony
Posty: 645
Rejestracja: 26 mar pn, 2007 8:57 am
Posiadany PUG: Gejtry
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gentry – nowy obywatel Warszawy

Post autor: Stopx »

Foty beda jak tylko Gentry wyjedzie z ciemnego, zimnego garazu mechanika....... Bez maski troche nie wyjsciowy, wiec jak juz bedzie przypominac samochod to sie pochwalimy :)
2mouse
Peugeot 205 Master
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lip ndz, 2010 10:29 am
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Gentry – nowy obywatel Warszawy

Post autor: 2mouse »

Pogratulować!... _O_ W Krakówku Gentry to niemal za każdym rogiem, więc i Warszawie się należy... :lol:

A jakbyście nie wiedzieli co ze skrzynią po zmianie zrobić, to ja przytulę, biedulkę, w Rallye się przyda :twisted:
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

Re: Gentry – nowy obywatel Warszawy

Post autor: Munne »

Super ciesze sie ze ktos sie tym autkiem w koncu zajal.
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Gentry – nowy obywatel Warszawy

Post autor: RafGentry »

munne pisze:Super ciesze sie ze ktos sie tym autkiem w koncu zajal.
Cóż, taka już specyfika Stolicy, że działa konkretnie. Najpierw zajęła się Twoim czarnym GTI, teraz przyszła kolej na moje Gentry :twisted:
Awatar użytkownika
Marin205
Peugeot 205 Master
Posty: 3172
Rejestracja: 03 wrz sob, 2005 12:56 pm
Posiadany PUG: 205RG zamienione na Skodę
Numer Gadu-gadu: 4777015
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontakt:

Re: Gentry – nowy obywatel Warszawy

Post autor: Marin205 »

Gratuluję, jeździłem nim kilkukrotnie (zawsze jak Raf zaglądał do Krainy Rolanda), (generalnie wiele 205tek objeżdżałem przy okazji wizyt u mnie i jeszcze wiele pewnie objeżdżę)

mimo kilku mankamentów, auto prowadzi się prościutko i jeździ się nim kapitalnie, nie żałuj na nowe opony, pamiętam jak Rafał założył Speedliny z nowymi gumami to było niebo a ziemia :)

trochę zazdroszczę :)
http://www.katalogi.peugeot205.pl Kliknij tu i zobacz spis katalogów z galerii.

http://www.facebook.com/Peugeot205Brochures Kliknij tu ściągnij katalog w pdf z facebooka
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Re: Gentry – nowy obywatel Warszawy

Post autor: Para »

Gratulacje zakupu, dobre Gentry to nie byle co ! Bardzo ich mało, maska się otworzyła bo Rafał nigdy takich prędkości nie rozwijał :mrgreen:
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

Re: Gentry – nowy obywatel Warszawy

Post autor: Munne »

wiesz rafciu tam inne zarobki inne mozliwosci 8) Pocieszajace jest to ze twoja lala wyladowala u konkretnego wlasciciela bo moje gti i to wiesz co hahahahah
RafGentry pisze:
munne pisze:Super ciesze sie ze ktos sie tym autkiem w koncu zajal.
Cóż, taka już specyfika Stolicy, że działa konkretnie. Najpierw zajęła się Twoim czarnym GTI, teraz przyszła kolej na moje Gentry :twisted:
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
Stopx
Uzalezniony
Posty: 645
Rejestracja: 26 mar pn, 2007 8:57 am
Posiadany PUG: Gejtry
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gentry – nowy obywatel Warszawy

Post autor: Stopx »

Para pisze:Gratulacje zakupu, dobre Gentry to nie byle co ! Bardzo ich mało, maska się otworzyła bo Rafał nigdy takich prędkości nie rozwijał :mrgreen:
Co do predkosci to sie zgodze- mimo zacinajacego sie licznika i tego,ze staralismy sie tak na dzien dobry nie testowac mozliwosci Gentry, wyszlo i tak calkiem sporo (nie pisze ile by Rafa nie denerwowac :twisted: ) Natomiast maska zrobila "open the door" przy jaskis 120 km/h... Z tego co sie zorientowalismy na forum, to one lubia sie otwierac w przedziale 60-120 km/h o czym zdazylismy sie juz przekonac :cry:
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Re: Gentry – nowy obywatel Warszawy

Post autor: Para »

Maska poleciala na przednia szybe ??? Przy takiej predkosci to pewnie po szybie i dach uszkodzony ? Mam nadzieje, że aż tak źle nie było i maska się zatrzymała na zabezpieczeniu ? Miałem tak w S16, co kilkaset kilometrów na Euro Tripie miałem przymusowy PitStop i domykanie maski.
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
mateon
Uzalezniony
Posty: 996
Rejestracja: 06 lut śr, 2008 12:12 am
Posiadany PUG: 205
Numer Gadu-gadu: 464582
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Gentry – nowy obywatel Warszawy

Post autor: mateon »

stopx pisze:
Para pisze:Gratulacje zakupu, dobre Gentry to nie byle co ! Bardzo ich mało, maska się otworzyła bo Rafał nigdy takich prędkości nie rozwijał :mrgreen:
Co do predkosci to sie zgodze- mimo zacinajacego sie licznika i tego,ze staralismy sie tak na dzien dobry nie testowac mozliwosci Gentry, wyszlo i tak calkiem sporo (nie pisze ile by Rafa nie denerwowac :twisted: ) Natomiast maska zrobila "open the door" przy jaskis 120 km/h... Z tego co sie zorientowalismy na forum, to one lubia sie otwierac w przedziale 60-120 km/h o czym zdazylismy sie juz przekonac :cry:

60 troche mało od 80-90 w góre 8)7 8)7



Czekam na jakies foteczki i trzymam kciuki za projekt :)
Awatar użytkownika
Stopx
Uzalezniony
Posty: 645
Rejestracja: 26 mar pn, 2007 8:57 am
Posiadany PUG: Gejtry
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gentry – nowy obywatel Warszawy

Post autor: Stopx »

Para pisze:Maska poleciala na przednia szybe ??? Przy takiej predkosci to pewnie po szybie i dach uszkodzony ? Mam nadzieje, że aż tak źle nie było i maska się zatrzymała na zabezpieczeniu ? Miałem tak w S16, co kilkaset kilometrów na Euro Tripie miałem przymusowy PitStop i domykanie maski.
Dzieki Bogu Rafal nie wymienil zawiasow, wiec prawy puscil calkowicie i maska poszla calosciowo na bok na lewa strone. Tarla o asfalt niemilosiernie, az iskry szly :? Dach i szyba ocalone! :) Za to dwa blotniki szarpniete, ale juz wymienione :) Nowe zawiasy tez juz wstawione, maska wlasnie jedzie, listwy juz w podkladzie machniete.

to be continued........
ODPOWIEDZ