na nierownosci stuki jakby amorki wybite ale .....

Miejsce na wszystkie rozmowy zwiazane z ukl.hamulcowym, zawieszeniem i ukl. sterowniczym.
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

a co sie ma stać... pewnie jedynie kielich sie może od spodu troszke poobijać... wymiana poduszki to max godzinka... na obie strony, też mnie to czeka bo po wymianie wszystkiego /sprawdzeniu../ dalej lekko stuka :wink:
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
Awatar użytkownika
.maciek.
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 13 lut pn, 2006 8:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: .maciek. »

"... Sprawdzilem mc pherson'y, a mianowicie gorne mocowanie. Jak sie przylozy dlon do mocowania pod maska, a druga osoba pobuja autem to czuc lekki luz....... jak gadalem z mechanikiem (w sumie wlasc. warsztatu) to powiedzial ze moga byc to wyrobione poduchy lub cos tam innego i ze czasem jest tak ze jesli to nie poduchy to da sie to naprawic. Jak spytalem czy moge tak jezdzic to powiedzial ze nie mam sie czym martwic ze sie nic nie stanie ... MIAL RACJE ????? ..."


Nic sie nie stanie. Ja jeździłem tak 2 miechy i nic, ale jak bedziesz wymieniał gumy na mc phersonach, wymień też łożyska gumy kosztują po 10-15 zł, a łożyska od 20 zeta w góre w zależności od producenta, ale warto wymienic za jednym zamachem, i mieć z bani.
Sprawdz jeszcze tuleje na stabilizatorze bo u mnie też pukało -do dzisiaj- wymieniłem gumy i po stukach :)
http://www..maciek..205.pl
olsztyn1@cermotor.com.pl
http://www.cermotor.com.pl
GG 8413053
663-380-138
Awatar użytkownika
Pieraś
Peugeot 205 Master
Posty: 2978
Rejestracja: 26 wrz ndz, 2004 11:47 am
Posiadany PUG: sprzedany
Numer Gadu-gadu: 696324
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Pieraś »

no zrobione ... wymienione zostaly 2 gumy i 1 lozysko przy mocowaniu mc phersona. plus te ciegno od biegow lacznie z robota 200zl
Nałogowy czytelnik forum... ... i były kierowca wysoko kręconego LWA

Był: Peugeot 205 Color Line .... posiadałem go przez 6 lat. Wspomnienia .... pozytywne.
Jest: Mitsubishi Galant Elegance 2.0 16V, kombi, 2000/2001 + Yamaha Fazer FZS600 2003r.
ODPOWIEDZ