NAKLEJKA NA RAMKĘ POD TABLICĘ

Tutaj możemy rozmawiać o Peugeocie 205. Nie postować o sprawach technicznych.
DZIKU

Post autor: DZIKU »

Jeśli masz cło opłacone, i masz ubezpiecznie na miesiąc polskie oc (PZU) możesz sie nm smiało poruszać
krynio
Junior
Posty: 135
Rejestracja: 07 cze sob, 2003 12:19 am
Posiadany PUG: 205 Junior/ Peugeot 406
Numer Gadu-gadu: 1023304
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: krynio »

Wszystko fajnie ale co z tymi naklejkami
Zmiana 205 na 406 :) ALE KOLOR BEZ ZMIAN ;)
krynio
Junior
Posty: 135
Rejestracja: 07 cze sob, 2003 12:19 am
Posiadany PUG: 205 Junior/ Peugeot 406
Numer Gadu-gadu: 1023304
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: krynio »

Wszystko fajnie ale co z tymi naklejkami
Zmiana 205 na 406 :) ALE KOLOR BEZ ZMIAN ;)
Awatar użytkownika
robakkk
Junior
Posty: 262
Rejestracja: 09 cze pn, 2003 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: robakkk »

Wlasnie-co z naklejkami?????????
Pozdrawiam,
Robakkk
DZIKU

Post autor: DZIKU »

Wiecie wszystko jest cacy, projekt Pary wam sie podoba - bo jest ładny ale... jest sciągniety z angielskiego clubu peugota 205. Mysle , ze jeśli chcemy zaistniec jako klub polski miłośników 205 powinniśmy być jednak bardziej oryginalni, gdyż nikt inny z zagranicznych klubow nie zamieści linku naszej grupy. Mysle że temat logosu i naklejki jest nadal otwarty. Ale to jest tylko moje zdanie, a decyduje większość.
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Post autor: Para »

Masz rację. Napisałem już wcześniej że to logo jest z angielskiej strony fan klubu. Co do ulotki to myśle że może być. A z naklejką to może połączymy siły i każdy podsunie jakiś pomysł i może coś wyjdzie. Dziku a to że mam na samochodzie naklejke 205 fan klubm, która jest ściągnięta to chyba nic nie znaczy. Co innego jak chcesz promować nasz klub za granicą. Wtedy trzeba podejść do tego bardziej profesjonal...
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
WINKiel
Uzalezniony
Posty: 513
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 2:51 am
Posiadany PUG: 205GTI -> 306S16 -> 406coupeV6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WINKiel »

Mi sie podobal pomysl 3miasta - widzialem niedawno 406tke, ktora miala czarne zaslonki przeciwsloneczne przed tylna szybą a na nich na bialo haftowane lewki skierowane ku sobie i na dole podpis z nazwą fan klubu. Ale naklejki fajna rzecz, mysle ze nie ma za duzo kobinowac i zrobic je klasycznie tak jak maja inne fan kluby - ksztal jest znormalizowany, wstawiamy tylko swoja nazwe klubową i jazda. Zobaczcie na trigerze jak inni sobie poradzili.
DZIKU

Post autor: DZIKU »

Para... pisze:Masz rację. Napisałem już wcześniej że to logo jest z angielskiej strony fan klubu. Co do ulotki to myśle że może być. A z naklejką to może połączymy siły i każdy podsunie jakiś pomysł i może coś wyjdzie. Dziku a to że mam na samochodzie naklejke 205 fan klubm, która jest ściągnięta to chyba nic nie znaczy. Co innego jak chcesz promować nasz klub za granicą. Wtedy trzeba podejść do tego bardziej profesjonal...
A i owszem, ale wydaje mi sie że powińńsmy promować logos naszej strony tak by sie kojarzył z naszym klubem, czyli by był ten sam na naklejkach, stronie, ulotkch, flagach itd
Awatar użytkownika
Misiek
Site Admin
Posty: 609
Rejestracja: 06 cze pt, 2003 3:33 am
Posiadany PUG: 205 1.9 GTI, a był kiedyś Junior 1.0
Numer Gadu-gadu: 8179447
Login tlen: misiektt
Kontakt:

Post autor: Misiek »

Dobry pomysl chłopaki daje wam wolną ręke przygotujcie jakaś strone i do roboty P.S szukam kogoś kto chce opiekować się fan klubem
fajter

Post autor: fajter »

WINKiel pisze:widzialem niedawno 406tke, ktora miala czarne zaslonki przeciwsloneczne przed tylna szybą a na nich na bialo haftowane lewki skierowane ku sobie i na dole podpis z nazwą fan klubu.
Lekkie sprostowanie jesli mozna:
1. Nie zaslonki tylko ciemne szyby
2. Nie haftowane tylko naklejone na szybe
3. Dodatkowo adres stronki

A nie wydaje wam sie ze ktos kto ma juz niebieska trigerowa naklejke bedzie srednio wygladal z druga prawie identyczna?
WINKiel
Uzalezniony
Posty: 513
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 2:51 am
Posiadany PUG: 205GTI -> 306S16 -> 406coupeV6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WINKiel »

no ok, moze byc :) byle by cos bylo widac przez ta szybe bo czasami sie przydaje :)
fajter

Post autor: fajter »

Tzn to nie miala byc propozycja tylko sprostowanie do tej 406 bo znam ja bardzo dobrze. A szybka faktycznie sie czasem przydaje - ale efekt baaardzo interesujacy. Na zlocie tuningowym w Gdyni byla bardzo zauwazalna.
ODPOWIEDZ