Dwie ładne 205 do pokazania na portalu Autokult

Tutaj możemy rozmawiać o Peugeocie 205. Nie postować o sprawach technicznych.
jules
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 31 gru sob, 2011 1:37 pm
Posiadany PUG: XS z leżakiem
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Mazowieckie

Dwie ładne 205 do pokazania na portalu Autokult

Post autor: jules »

Panie i Panowie. Szukam dwóch ładnych sztuk i ich właścicieli do pokazania na portalu motoryzacyjnym Autokult w serii "auta pasjonatów".
Wygląda to mniej więcej tak: http://autokult.pl/2012/04/02/wywiad-z- ... pasjonatow

Chodzi o wywiad z właścicielami i sesję zdjęciową ich aut. Jako, że fotograf mieszka w Warszawie, a ja w okolicy, to najchętniej widziałbym auta z tych okolic. Najlepiej jakby to było GTI i CTI w stanie możliwie najładniejszym i oryginalnym. Oczywiście kwestia terminu do umówienia. Również kształt wywiadu do umówienia. Możemy to zrobić na miejscu, albo (żeby odpowiedzi były bardziej przemyślane) przez jakieś gg itp.

Kluczowa dla portalu jest sesja, bo prawda jest taka, że czytelnicy, to osoby które oglądają i wszystko kupują oczami. Z doświadczenia wiem, że w tekście mogą być bzdury, a zdjęcia będą w pytę i będą chwalić jaki to zajebisty wywiad. Ale ze względu na to, że ja nie dopuszczam w swoich artykułach kichy, to chcę mieć osoby, z którymi się dobrze rozmawia i które mają coś do powiedzenia o swojej pasji do auta. Moje artykuły macie TUTAJ. Sam też jestem pasjonatem i też mam 205, co niektórzy już pewnie zauważyli. Nie rejestrowałem się tutaj tylko w tej sprawie.

Podsumowując: Szukamy właścicieli aut 205 GTI i CTI w najładniejszym możliwie stanie. Szukamy osób, dla których 205 jest najlepszym samochodem jaki mogą mieć. Najlepiej jak będą to osoby z Warszawy, okolic lub dla których nie będzie problemem jakaś wspólna organizacja - my też możemy się oczywiście dostosować.Zapomniałem dodać, że zainteresowanych proszę o odpowiedź w tym wątku i jedno zdjęcie auta :)
Awatar użytkownika
Orfister
Moderator
Posty: 5717
Rejestracja: 06 wrz śr, 2006 8:36 am
Posiadany PUG: Peugeot 205 CTI
Numer Gadu-gadu: 2690638
Lokalizacja: Gostynin
Kontakt:

Re: Dwie ładne 205 do pokazania na portalu Autokult

Post autor: Orfister »

Witaj,
Przepraszam, że nie napisałem tego tematu, a prosiłeś mnie o to - totalny brak czasu niestety pokutuje.
Ze swej strony polecam swoje CTI - jestem z Gostynina, wiec od wawy niezbyt daleko, jeśli byłaby akceptacja z waszej strony - z chęcią się umówię na wywiad i sesję..

Przykładowe zdjęcia poniżej :


http://forum.peugeot205.pl/download/fil ... &mode=view

http://forum.peugeot205.pl/download/fil ... &mode=view

Pozdrawiam
Mateusz
jules
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 31 gru sob, 2011 1:37 pm
Posiadany PUG: XS z leżakiem
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Dwie ładne 205 do pokazania na portalu Autokult

Post autor: jules »

Takich fur szukamy. ładna sztuka. Na jakich felgach jest obecnie? Pytam bo na stronie widziałem, że były trzy różne. Najlepiej mimo wszystko wygląda moim zdaniem na tych oryginalnych :)
Ale widzę, że zainteresowanie słabe. I proszę o wysyłanie postów tutaj. Nie chcę później wybierać po kryjomu osób z PW, moim zdaniem wygląda to tak jakby robiło się coś za plecami. :)
Awatar użytkownika
Orfister
Moderator
Posty: 5717
Rejestracja: 06 wrz śr, 2006 8:36 am
Posiadany PUG: Peugeot 205 CTI
Numer Gadu-gadu: 2690638
Lokalizacja: Gostynin
Kontakt:

Re: Dwie ładne 205 do pokazania na portalu Autokult

Post autor: Orfister »

Obecnie stoi na tych ażurowych, ale mam 15" Speedline z 205 GTI - oryginalnie CTI wychodziło na 14" Speedline , których niestety nie posiadam.
ODPOWIEDZ