Dyskusja o projekcie Munne'a, kasie i umieraniu forum

Tutaj możemy rozmawiać o Peugeocie 205. Nie postować o sprawach technicznych.
Awatar użytkownika
MiceK
Maniak
Posty: 1969
Rejestracja: 30 lip pt, 2010 2:10 pm
Posiadany PUG: MG ZR 1.4 16v
Numer Gadu-gadu: 1295187
Lokalizacja: Warszawa/okolice
Kontakt:

Re: Dyskusja o projekcie Munne'a, kasie i umieraniu forum

Post autor: MiceK »

moralezie, wszystko jest OK, tak tylko mi się przypomniało :wink:
parking lotnisko modlin http://lotnisko-modlin.org/
taxi lotnisko modlin http://taxitransfer24h.pl/
Awatar użytkownika
PrezesBednarz
Maniak
Posty: 1517
Rejestracja: 01 lip sob, 2006 11:19 pm
Posiadany PUG: 90' 205 CTI XU5 JA i inne
Lokalizacja: waw

Re: Dyskusja o projekcie Munne'a, kasie i umieraniu forum

Post autor: PrezesBednarz »

Munio, co z 406? Idzie w odstawkę? RS na co dzień?
Awatar użytkownika
jarema205
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 08 wrz sob, 2012 7:58 pm
Posiadany PUG: GTI, CJ, XR, XRD, XRD, LOOK
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kielce

Re: Dyskusja o projekcie Munne'a, kasie i umieraniu forum

Post autor: jarema205 »

Nie żebym się czepiał Munne, ale przeglądam ową dyskusję od początku (w którą raczej wolę się nie wdawać,ze względu zarówno na moją metrykę jak i fakt, że zbyt krótko jestem na forum ) i zauważyłem, że piszesz, w jednym z postów, że nie jesteś bogatym człowiekiem za to z wysokim wykształceniem. Następnie wyzywasz kogoś od debili itp. co moim zadaniem człowiekowi z wyższym wykształceniem (którym sam się szczycisz) po prostu nie wypada.
Munne pisze:Zalu w zadnym przypadku nie mam, bylo auto w rozpadku trup niemilosierny trafilo na debila ktory je wzial w ciemno i jak dla mnie po temacie. Mozesz byc z siebie dumny gratuluje ci zachecam do poruszenia do tego samego tematu ponownie bo przeciez nic innego rozsadnego na tym forum nie napisales. A moze napiszesz o tym Gti ksiazke? Ja dalej bede sie chwalil i podniecal tym co robie a teraz wybacz ze wruce do pracy ponoc jakies swieto dzisiaj jest i placa 4k za dyzur wiec wiesz:)

A i zapomniaes ze twoj watek zostal zamkniety z powodu bzdur ktore w nim wypisywales ale mniesze z tym.
Wydaje mi się również, że osoba z wyższym wykształceniem powinna wiedzieć jak się piszę "wrócę" (nie wruce).
Mam nadzieję, że mi się nie oberwie :mrgreen:
Pozdrawiam wszystkich :W (włącznie z Tobą Munne, a i Ciebie jeszcze proszę o łagodny wymiar kary/riposty :Y )
XR in PROGRESS :D
Awatar użytkownika
levis
Uzalezniony
Posty: 988
Rejestracja: 16 sty śr, 2008 12:22 pm
Posiadany PUG: 406 3.0 V6 / Aprilia SXV 450
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dyskusja o projekcie Munne'a, kasie i umieraniu forum

Post autor: levis »

oj munir munir, wolę sobie polerować chuja i mój samochód z LPG, niż zarabiać 4K za dyżur, ale przy okazji być ciapatym, łysym, karłem, który próbuje kryć swoje kompleksy pod samochodami.

PS - tak byłem podjarany przy kupnie Twojego GTI, bo to miało być spełnienie moich marzeń (okazało się stratą na poziomie 4-5 tyś na starcie). Stwierdziłem, że 120 fotek, które wkleiłeś na forum w zupełności wystarczy - teraz już wiem, że nie.

idź trolować swoją gej fiestę - no i koniecznie zarejestruj się na kolejne fora - forda, forda fiesty, samochodów ze znaczkiem RS i tam powielaj swoje tematy do swojej adoracji.

Nawiązując do "upadania forum" - wg mnie forum ma się dobrze, tylko takie trole, które wywyższają się nad innymi, psują cały jego klimat. Z resztą jak Ci się nie podoba, to nie musisz chyba tutaj siedzieć - i tak to co piszesz, można znaleźć jeszcze na kilku innych forach.
Twój serwis motocyklowy:

http://www.motofreak.waw.pl/
Awatar użytkownika
yogurt
Uzalezniony
Posty: 527
Rejestracja: 21 lis pn, 2005 7:47 pm
Posiadany PUG: THP
Numer Gadu-gadu: 3691207
Lokalizacja: krosno

Re: Dyskusja o projekcie Munne'a, kasie i umieraniu forum

Post autor: yogurt »

levis pisze:oj munir munir, wolę sobie polerować chuja i mój samochód z LPG, niż zarabiać 4K za dyżur, ale przy okazji być ciapatym, łysym, karłem, który próbuje kryć swoje kompleksy pod samochodami.
hahaha, sie chlopaki bawią ;D

https://www.youtube.com/watch?v=JFVN59sR4lY
Awatar użytkownika
Lord Devil
Peugeot 205 Master
Posty: 2609
Rejestracja: 26 mar pt, 2004 1:44 pm
Posiadany PUG: 205 CTi i 205 GTi Griffe
Numer Gadu-gadu: 6446898
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Dyskusja o projekcie Munne'a, kasie i umieraniu forum

Post autor: Lord Devil »

Jest dobrze, jest akcja :Y
Car Valeting, Car Detailing.
Awatar użytkownika
cejot
Forum Admin
Posty: 3561
Rejestracja: 23 kwie pn, 2007 1:37 am
Posiadany PUG: 205 Automatic, 205 El Charro, 205 ...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dyskusja o projekcie Munne'a, kasie i umieraniu forum

Post autor: cejot »

Dobra, koniec tego przedstawienia. :evil:

Munne, yogurt i levis - otrzymujecie po ostrzeżeniu.
Pomijając niski poziom tematu tej dyskusji to dodatkowo charakter waszych wypowiedzi jest nie na miejscu. Czasem można sobie na trochę pozwolić, ale to co tu prezentujecie jest żenujące. Dla reszty niech przykład tych Panów służy jako przestroga. Przy takich dyskusjach będą rozdawane ostrzeżenia albo nawet bany (czasowe i stałe).

To jest forum miłośników Peugeot 205, nie żadna speluna, targ czy bazar.
Nie ma znaczenia jakim portfelem ktoś dysponuje, jaki jest jego stan cywilny, z czego się utrzymuje, jakiej jest wiary, jakiej nacji, jakie ma wykształcenie... etc. etc. Liczy się miłość do 205. Nieistotne jest czy ktoś posiada to auto czy nie, czy używa je na tanie dojazdy do pracy, na przejażdżki weekendowe czy też do rywalizacji w rajdach i wyścigach. Ważna jest pasja. Może ona rosnąć z czasem poznawania 205-tki, a zaczynać się nawet od wymiany zderzaka.
Apeluję więc o kulturę wypowiedzi i dzielenie się wiedzą, zdjęciami oraz wspomnieniami związanymi z Peugeot 205.
Nie zapominajcie po co powstał ten klub!
Jedź na biegu, żyj na luzie... :)

-----
205 '91 Automatic | 205 '92 El Charro | 205 '94 La Moisissure
Zablokowany