Dyskusja o projekcie Munne'a, kasie i umieraniu forum

Tutaj możemy rozmawiać o Peugeocie 205. Nie postować o sprawach technicznych.
Awatar użytkownika
xtrack
Uzalezniony
Posty: 667
Rejestracja: 15 wrz pt, 2006 2:48 pm
Posiadany PUG: 1.9 GTI
Lokalizacja: dolnyslask
Kontakt:

Re: Projekt 205 CTI Turbo16

Post autor: xtrack »

RafGentry pisze: 1. Ja w imieniu swoim, jak i reszty forumowiczów chciałbym z całego serca przeprosić za niedostateczne zachwycanie się przetłustym projektem CTI Turbo 16.


2. że ludzie nie zachwycają się wklejonym zdjęciem tarczy hamulcowej to jak dla mnie dziecinada.

ad1. Rafał...zlituj sie....nad soba
po co takie cos pisac?, jak dla mnie to jest robienie kupy w swoje majtki. napewno to nic nie polepszy, no chyba ze własnie to jest Twoje założenie przy prowadzeniu forum jako moderator.
nie sadze zeby to słuzyło zjednoczaniu ludzi, ale chyba nie musze Ci warunkowac tej sytuacji...

ad2. widziec a wiedziec co sie widzi to dwie rózne sprawy o czym doskonale nam to uzmysławiasz.


odnosnie pieniedzy.....panie i panowie.
kazdy ma tyle na ile zasługuje, na ile jest w stanie zapracowac(rekami, głowa czasami dupą)
nie patrzmy komus do kieszeni tylko patrzmy na to zeby nas było stac na to na co mamy ochote i robmy wszystko w tym kierunku aby tak było
a jezeli ktos nie potrafi tego zrozumiec to znaczy ze nie dorósł do kierowania swoim zyciem i moze spowrotem wprowadzac sie do rodziców....ewentualnie niech poprosi Munira o sponsoring...chlop ma tyle pieniedzy ze moja cała rodzina i poł wsi odkad robie ten projekt zyje z tego co wplaci mi na konto.szkoda tylko ze nie ma czasu ze mna pogadac bo non stop na dyżurze, ale nie wazne...


wielkie dzieki za słowa uznania, ciesze sie przeogromnie ze moge robic to co lubie.
ogolnie nie jest to łatwy projekt bo nie ma czesci do tego slinika. Ale dzieki pomocy Buniooo'a wiecej rzeczy jest realnych. dodatkowo taki projekt pozwala mi na poznanie ludzi, ktorzy posiadaja maszyny ograniczone tylko ludzka wyobraźnia,
no i analizujac upodobania Munira nie moge zostawiac sobie rezerwy odnosnie jakosci i estetyki.

NIE ZAPOMINAJMY PO CO JEST FORUM!!!
bo napewno nie do tego co teraz sie uprawia.

pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
rallye
Uzalezniony
Posty: 834
Rejestracja: 08 cze pt, 2007 11:57 am
Posiadany PUG: 205 GTi Export 1.9 >< 205 Gentry
Numer Gadu-gadu: 3612169
Login tlen: fastadi
Lokalizacja: Frankfurt am Main / Wrocław

Re: Projekt 205 CTI Turbo16

Post autor: rallye »

o co tu pytać :) to temat dla fachowców :P dlatego tak mało wpisów... xtrack urósł do rangi forumowego sensej-a _O_ _O_ , a młoda ekipa tylko spogląda na foto, bo podobne rzeczy widzieli do tej pory tylko u wujka google :P 8)7 8)7 8)7
Fast Garage ... in progress
Awatar użytkownika
moralez
Peugeot 205 Master
Posty: 4907
Rejestracja: 30 sie wt, 2005 3:42 pm
Posiadany PUG: 205......T8, 205 GTI 1.6
Numer Gadu-gadu: 2955602
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: Projekt 205 CTI Turbo16

Post autor: moralez »

xtrack pisze:
RafGentry pisze: 1. Ja w imieniu swoim, jak i reszty forumowiczów chciałbym z całego serca przeprosić za niedostateczne zachwycanie się przetłustym projektem CTI Turbo 16.


2. że ludzie nie zachwycają się wklejonym zdjęciem tarczy hamulcowej to jak dla mnie dziecinada.

ad1. Rafał...zlituj sie....nad soba
po co takie cos pisac?, jak dla mnie to jest robienie kupy w swoje majtki. napewno to nic nie polepszy, no chyba ze własnie to jest Twoje założenie przy prowadzeniu forum jako moderator.
nie sadze zeby to słuzyło zjednoczaniu ludzi, ale chyba nie musze Ci warunkowac tej sytuacji...
Dobrze ujales ten problem ;)
xtrack pisze: ad2. widziec a wiedziec co sie widzi to dwie rózne sprawy o czym doskonale nam to uzmysławiasz.


odnosnie pieniedzy.....panie i panowie.
kazdy ma tyle na ile zasługuje, na ile jest w stanie zapracowac(rekami, głowa czasami dupą)
nie patrzmy komus do kieszeni tylko patrzmy na to zeby nas było stac na to na co mamy ochote i robmy wszystko w tym kierunku aby tak było
a jezeli ktos nie potrafi tego zrozumiec to znaczy ze nie dorósł do kierowania swoim zyciem i moze spowrotem wprowadzac sie do rodziców....ewentualnie niech poprosi Munira o sponsoring...chlop ma tyle pieniedzy ze moja cała rodzina i poł wsi odkad robie ten projekt zyje z tego co wplaci mi na konto.szkoda tylko ze nie ma czasu ze mna pogadac bo non stop na dyżurze, ale nie wazne...


wielkie dzieki za słowa uznania, ciesze sie przeogromnie ze moge robic to co lubie.
o
NIE ZAPOMINAJMY PO CO JEST FORUM!!!
bo napewno nie do tego co teraz sie uprawia.
Gdzie mozna dostac te talony munne'a :lol: ?
A tak na serio, patrzac na twoja robote strzela mnie c....uj ze nie moge sobie pozwolic na podobne prace ze wzgledu na brak miejsca i czasu.
Z Munnem różne relacje mialem, czasem przed snem tesknie do czasów kiedy pajac to bylo najmilsze z okreslen jakich uzywalismy wobec siebie :D , ale nikt nie zauwazył tego ze zamiast ta "wielką" kase pakowac w 205-tki mógł sobie kupić jakaś wypaśną fure, albo wydawac na wycieczki wokół globu, a stare peugeoty miec w poważaniu...
Żeby jednak przywołać ducha dawnych czasów. Munne nie boisz sie ze przy zapinaniu 3 biegu drzwi ci się nie będa otwierać albo dach bedzie wygladał jak srodek akordeonu :lol:
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Dyskusja o projekcie Munne'a, kasie i umieraniu forum

Post autor: RafGentry »

Xtrack i Marcinpug - przede wszystkim wpisywałem się w temacie jako RafGentry, a nie jako reprezentant moderacji. To były moje prywatne wycieczki, a nie oficjalne stanowisko "zielonych nicków" ;)

A tak w ogóle, to ja nie prowadzę tego forum. Ono prowadzi się samo. Ja tu tylko sprzątam.

Wiem, że Munne prowokował swoimi wpisami zadymę. Przecież znam go i jego taktyki, a mimo to dałem się podpuścić Wkurzyło mnie to - nawet żartobliwe - żalenie się na ciszę w temacie , "dopominanie" oklasków i jakieś dziwne podteksty.

Jak dla mnie powód jest prosty - 99 % tego forum w życiu nie robiła jeszcze takiego swapa, ani pewnie nie zrobi, bo zdobycie silnika z 405 T16 graniczy z cudem. Ja na przykład nie mam żadnych pytań. Po prostu patrzę co się w temacie dzieje i co wyczynia Xtrack. Bo to są spektakularne zmiany jeśli chodzi o 205.

Co do pieniędzy - temat poruszony totalnie bez sensu. Choć tak jak napisałem wcześniej - trzeba docenić każdy wkład w ratowanie tych samochodów. Bo każdy, kto dobrze robi 205-tkom, robi też dobrze temu forum.

Pozdr :W
Awatar użytkownika
Marin205
Peugeot 205 Master
Posty: 3172
Rejestracja: 03 wrz sob, 2005 12:56 pm
Posiadany PUG: 205RG zamienione na Skodę
Numer Gadu-gadu: 4777015
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontakt:

Re: Dyskusja o projekcie Munne'a, kasie i umieraniu forum

Post autor: Marin205 »

Mnie tam się Rafałowe zgredkowanie podobało, ja nie mam czasu na żartobliwe komentarze, a żałuję bo wiem że czasami otwierały ludziom noże w kieszeniach :lol: .... przynajmniej do czasu wymoderowania ........

powiem tyle ......

odprawiałem czarną mszę w swoim kościele żeby ten projekt rósł w siłę a Munirowi żyło się dostatniej

przynajmniej kasa poszła na projekt a nie na zakichane radio maryja czy zafajdaną przez gołębie figurę jezusa ze świebodzina ....... a tacy ludzie niestety są wśród nas (i dlatego robią półośki na drucie kolczastym jak to pięknie opisał PARA)


ja tam trzymam kciuki za projekt, gram w totka i takie tam.......
http://www.katalogi.peugeot205.pl Kliknij tu i zobacz spis katalogów z galerii.

http://www.facebook.com/Peugeot205Brochures Kliknij tu ściągnij katalog w pdf z facebooka
Awatar użytkownika
TO-MI
Maniak
Posty: 1273
Rejestracja: 02 lip ndz, 2006 3:14 pm
Posiadany PUG: XU9J4
Numer Gadu-gadu: 604584106
Lokalizacja: Krosno/okol

Re: Projekt 205 CTI Turbo16

Post autor: TO-MI »

moralez pisze: ale nikt nie zauwazył tego ze zamiast ta "wielką" kase pakowac w 205-tki mógł sobie kupić jakaś wypaśną fure, albo wydawac na wycieczki wokół globu, a stare peugeoty miec w poważaniu...
i z tego powodu mam mu wielbić stopy 8)7
przecież może sobie kupić jakieś volvo i zmienić "TO" forum na "tamto" kto bogatemu zabroni :W

niech ten projekt zleci firmie w reniferlandzie i jak tam "beknie" za całość to poczuje że żyje :lol:


Wesołych :P
Doba ma 24 godziny,zgrzewka 24 piwa...przypadek..? :)
http://peugeot205.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=2207
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

Re: Dyskusja o projekcie Munne'a, kasie i umieraniu forum

Post autor: Munne »

Kasa kasa kasa jestes prostym czlowiekiem to nie podlega watpliwosci. Nie jestem bogaty za to jestem czlowiekiem z wysokim wyksztalceniem a to samo w sobie jest bogatctwem tylko ze Ty nie wiesz o czym mowie.

Mozesz mi wielbic stopy lub wachac moj miecz nie wiem co bardziej preferujesz. Nie ma zamiaru jezdzic Volvo ale dzisiaj przywiozlem auto z silnikiem Volvo no bo jak bardzo slusznie stwierdziles kto bogatemu zabroni.
Obrazek

Masz racje nie stac mnie na taki projekt w Szwecji wole kase wydac na nowe auto :Y
Ostatnio zmieniony 22 gru sob, 2012 9:13 pm przez Munne, łącznie zmieniany 1 raz.
Kazda morda pasuje do Forda!
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Projekt 205 CTI Turbo16

Post autor: robson »

Munne pisze:A gdzie Ty tu widzisz prowokacje z mojej strony? Moderator zrobil z siebie durnia po raz kolejny i napisal ze zostal sprowokowany bo mu glupio, az mi czlowieka szkoda. Czas zejsc na ziemie!!!!!!!! Cejocie prosze o zamkniecie tego tematu jak i pozostalych tematow tj Griffe i 405T16.
cejot pisze:Munir, mistrzu prowokacji, znów Ci się udało!
Niestety, ale cała wywołana dyskusja została przeniesiona do działu ogólnego. Dokładnie TU.
Wreście ktoś napisał prawde :D Munne wielki szacunek :W
Awatar użytkownika
yogurt
Uzalezniony
Posty: 527
Rejestracja: 21 lis pn, 2005 7:47 pm
Posiadany PUG: THP
Numer Gadu-gadu: 3691207
Lokalizacja: krosno

Re: Dyskusja o projekcie Munne'a, kasie i umieraniu forum

Post autor: yogurt »

ja Cię, ale ten gość jest bogaty kupił se focusa...i do tego na alufelgach i jest po studiach chcialbym Cie miec z znajomych na fejsbuku ;) hahaha :lol: 8)7 :Y _O_
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Projekt 205 CTI Turbo16

Post autor: druan »

robson pisze:
Munne pisze:A gdzie Ty tu widzisz prowokacje z mojej strony? Moderator zrobil z siebie durnia po raz kolejny i napisal ze zostal sprowokowany bo mu glupio, az mi czlowieka szkoda. Czas zejsc na ziemie!!!!!!!! Cejocie prosze o zamkniecie tego tematu jak i pozostalych tematow tj Griffe i 405T16.
cejot pisze:Munir, mistrzu prowokacji, znów Ci się udało!
Niestety, ale cała wywołana dyskusja została przeniesiona do działu ogólnego. Dokładnie TU.
Wreście ktoś napisał prawde :D Munne wielki szacunek :W
WREŚCIE :lol: :lol: :lol: :lol:
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
Awatar użytkownika
Lord Devil
Peugeot 205 Master
Posty: 2609
Rejestracja: 26 mar pt, 2004 1:44 pm
Posiadany PUG: 205 CTi i 205 GTi Griffe
Numer Gadu-gadu: 6446898
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Dyskusja o projekcie Munne'a, kasie i umieraniu forum

Post autor: Lord Devil »

POGRATULOWAL _O_ nie moge sie doczekac przelotu :!: :D
Car Valeting, Car Detailing.
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Dyskusja o projekcie Munne'a, kasie i umieraniu forum

Post autor: DJPreZes »

No widzisz Munirze drogi... W cywilizowanym kraju mając wykształcenie faktycznie masz bogactwo jak mówisz.
W Polsce albo znajomości, albo szczęście (tak jak ja) i znajdujesz pracę, albo honor i brak roboty, ew. dorabiasz w McDonaldzie. Druga sprawa, że zaglądanie komuś w kieszeń jest chore! Mnie wali kto ile zarabia. Nie wkurzam się, że ktoś więcej, ani tym bardziej nie ciesze się, że ktoś mniej, a w Polsce nie jest to oczywiste niestety.
yogurt pisze:ja Cię, ale ten gość jest bogaty kupił se focusa...i do tego na alufelgach i jest po studiach chcialbym Cie miec z znajomych na fejsbuku ;) hahaha :lol: 8)7 :Y _O_
Ja go mam, więc możesz mnie dodać, to też fajna rzecz.
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

Re: Dyskusja o projekcie Munne'a, kasie i umieraniu forum

Post autor: Munne »

Yogurt wyslij zaproszenie i bedziemy bezelami na FB jaki masz problem:) Autograf tez mozesz dostac 8)
yogurt pisze:ja Cię, ale ten gość jest bogaty kupił se focusa...i do tego na alufelgach i jest po studiach chcialbym Cie miec z znajomych na fejsbuku ;) hahaha :lol: 8)7 :Y _O_
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Projekt 205 CTI Turbo16

Post autor: DJPreZes »

Nie zamykaj, bo alu-chłodzącej-rury nie dostaniesz 8)7
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
yogurt
Uzalezniony
Posty: 527
Rejestracja: 21 lis pn, 2005 7:47 pm
Posiadany PUG: THP
Numer Gadu-gadu: 3691207
Lokalizacja: krosno

Re: Dyskusja o projekcie Munne'a, kasie i umieraniu forum

Post autor: yogurt »

Munne pisze:Yogurt wyslij zaproszenie i bedziemy bezelami na FB jaki masz problem:) Autograf tez mozesz dostac 8)
yogurt pisze:ja Cię, ale ten gość jest bogaty kupił se focusa...i do tego na alufelgach i jest po studiach chcialbym Cie miec z znajomych na fejsbuku ;) hahaha :lol: 8)7 :Y _O_
w pyte, zawsze chcialem miec bogatych znajomych ! ide tylko przewinąć małego żeby trochę ochlonąć i przeszukam całego fejsbuka ale Cie znajde - ku*wa !!!

PS. we Szwajcarii też macie święta ?
Zablokowany