Wartość GTI

Tutaj możemy rozmawiać o Peugeocie 205. Nie postować o sprawach technicznych.
jack-son

Wartość GTI

Post autor: jack-son »

Koledzy, od jakiegoś czasu poszukuję przyzwoitego GTI. Kiedyś takiego posiadałem. Niestety byłem wtedy młody, głupi i zamiast go trzymać, sprzedałem.
Teraz oglądałem kilka sztuk, raczej dość mocno "wytyranych" i widzę, że nie bardzo jest w czym wybierać. Powiedzcie mi, czy ceny GTI tak nagle wzrosły? Wszystko, co oglądałem było w granicach 5-7 tyś. Do każdego z nich kilka tysiaków trzeba by było dołożyć, żeby wyglądały i jeździły jak należy. Gdy kupowałem swojego jakieś 8 lat temu zapłaciłem ok. 3500zł, a stan był o niebo lepszy od tych obecnych.
Czy czasy, gdy przyzwoitego GTI można było kupić za przyzwoite pieniądze już minęły?
grzesiek309
Peugeot 205 Master
Posty: 5502
Rejestracja: 01 lis ndz, 2009 8:13 pm
Posiadany PUG: Dużo 205 & Partner V6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Wartość GTI

Post autor: grzesiek309 »

Popyt większy niż podaż, to i ceny rosną. Nic w tym dziwnego. Wiele osób szuka GTI, a sprzedający to wykorzystują :wink:
Jest Ci smutno? Jest Ci źle? Wsiądź do puga, przejedź się!
Określenie "Poranny poprawiacz nastroju" nabiera nowego znaczenia... :D
Naprawy, modyfikacje, remonty 205 i nie tylko ;) https://www.facebook.com/205renovation/
2mouse
Peugeot 205 Master
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lip ndz, 2010 10:29 am
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Wartość GTI

Post autor: 2mouse »

jack-son pisze:Czy czasy, gdy przyzwoitego GTI można było kupić za przyzwoite pieniądze już minęły?
Tak. 5-7 tysięcy to rzeczywiście za stan do remontu. Stan dobry to 8-10 tysięcy, z tym, że jest to "polski" stan dobry. Znaczy, że jeszcze dużo w niego włożysz. Stan idealny nie występuje u nas, w Niemczech czy Francji może sięgać 6-8 tys Euro. Najdrożej wystawiony widziałem za 14 tys Euro i się sprzedał.
Awatar użytkownika
xtrack
Uzalezniony
Posty: 667
Rejestracja: 15 wrz pt, 2006 2:48 pm
Posiadany PUG: 1.9 GTI
Lokalizacja: dolnyslask
Kontakt:

Re: Wartość GTI

Post autor: xtrack »

nic straconego....mozna poczekac chwile i bedzie nowy gti griffe po całkowitej odbudowie w cenie nowej kia picanto.zapisy u munne'a

http://otomoto.pl/kia-picanto-1-0-69-km ... 22886.html
Awatar użytkownika
marcinpug
Junior
Posty: 442
Rejestracja: 11 lis ndz, 2007 6:21 pm
Posiadany PUG: 205 GTI 167KM 305 GT 205 1.6 automatic 205 1.9 automatic
Numer Gadu-gadu: 2052464

Re: Wartość GTI

Post autor: marcinpug »

Ale Kia ma klimę :)
2mouse
Peugeot 205 Master
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lip ndz, 2010 10:29 am
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Wartość GTI

Post autor: 2mouse »

marcinpug pisze:Ale Kia ma klimę :)
A na Allegro za 3500,- można kupić golfa III z TDI-kiem. http://allegro.pl/volkswagen-golf-iii-1 ... 57201.html
To jest, paaaanie, samochód. I "prestiż" jest. I do mechanika nie trzeba jeździć, nie? :lol:

Poza tym trzeba szukać.... Zdaje się, że niedawno przeszedł GTI z rąk do rąk za mniej niż 1000 PLN, ale trzeba go było sobie spod drzewa wykopać, gdzie robił za śmietnik. Właściciel twierdził, że jest w dobrym stanie. Ale to równie dobrze można by powiedzieć o tym domu
a,61764482,f,3ecd78d2fdcb962b311ce0f692e0ff47.jpg
że to apartament... O-)
operatorbazooki
Maniak
Posty: 1061
Rejestracja: 11 lut sob, 2012 3:08 pm
Posiadany PUG: 205 xs
Lokalizacja: Komorów pod W-wa

Re: Wartość GTI

Post autor: operatorbazooki »

Mój git był spod drzewa i za tysiaka, a stan... hmm :) No ale trzeba się godzić z tym że słowo "okazja" już raczej nie idzie w parze z 205 gti :Y
ODPOWIEDZ