205 diesel na chodzie

Tutaj możemy rozmawiać o Peugeocie 205. Nie postować o sprawach technicznych.
PiterCiech
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie czw, 2020 1:26 pm
Numer Gadu-gadu: 0

205 diesel na chodzie

Post autor: PiterCiech »

Dzień dobry wszystkim.
Chciałbym zasięgnąć informacji nt 205tki w 1.9 w dieslu, wersja (?) Look. Szukałem, czytałem i nie mogę nigdzie znaleźć informacji na temat rynkowej wartości tej wersji. Czy bylibyście mi w stanie pomóc? Będę wdzięczny.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 205 diesel na chodzie

Post autor: RafGentry »

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i przedstawienia w dziale dla nowych forumowiczów.
Nie wiemy z kim rozmawiamy, a od dawna jesteśmy uczuleni na użytkowników którzy pierwsze kroki na forum stawiają w tematach związanych z wyceną/sprzedażą.
PiterCiech
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie czw, 2020 1:26 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: 205 diesel na chodzie

Post autor: PiterCiech »

A przepraszam, oczywiście poprawię się. Nie jest to moje pierwsze forum, wiadomo, że wypada się przywitać itd, więc szukałem "przywitalni". Nie znalazłem, a nie zauważyłem, że po rejestracji zmienia się nieco wygląd i treść forum - może jakaś mała zwiecha była. Błąd poprawię, nie bijcie...
Awatar użytkownika
a2legro
Junior
Posty: 389
Rejestracja: 02 lip czw, 2009 12:19 am
Posiadany PUG: XSD 92' / Automatic 1.9 91' / GTI 1.9 89' / GTI 1.9 88' no sunroof
Numer Gadu-gadu: 5211157
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: 205 diesel na chodzie

Post autor: a2legro »

To jak już się poprawiłeś to wiele zależy od stanu auta. Na zdjęciach mało widać. Nie oczekuj sumy jak za GTI. To zwykły look i to nawet bez małego szyberdachu. Nie masz nawet charakterystycznych naklejek na boku auta. W takim przypadku auto pewnie było malowane. Za 400-1000zl się kupowało ciekawsze modele.
PiterCiech
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie czw, 2020 1:26 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: 205 diesel na chodzie

Post autor: PiterCiech »

Oczywiście że nie oczekuję zawrotnej sumy, wiem że to zwykła wersja, starałem się jednak trochę poszperać znając prawidła forów wszelakich ("najpierw se poszukaj potem pytaj", "wyszukiwanie nie boli" itp.) Naklejki odeszły z czasem, niemniej auto na pewno nie było bite i szpachlowane - owszem, było psikane dorobionym sprejem ze względu na odpryski i kilka wgnieceń blachy. Ogólnie rzecz biorąc, do poprawy jest lakier i w paru miejscach blacha. Środek jest moim zdaniem bardzo ładnie zachowany (podkreślam, iż zdjęcia robiłem bez jakichkolwiek porządków, mycia itd.), stan techniczny jest bardzo dobry - auto jest cały czas eksploatowane. Poniżej więcej zdjęć:
Załączniki
Clipboard17.jpg
Clipboard16.jpg
Clipboard15.jpg
Clipboard14.jpg
Clipboard13.jpg
Clipboard12.jpg
Clipboard11.jpg
Clipboard10.jpg
Clipboard09.jpg
Clipboard08.jpg
Clipboard07.jpg
Clipboard06.jpg
Clipboard05.jpg
Clipboard04.jpg
Clipboard03.jpg
Awatar użytkownika
a2legro
Junior
Posty: 389
Rejestracja: 02 lip czw, 2009 12:19 am
Posiadany PUG: XSD 92' / Automatic 1.9 91' / GTI 1.9 89' / GTI 1.9 88' no sunroof
Numer Gadu-gadu: 5211157
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: 205 diesel na chodzie

Post autor: a2legro »

Ostatnio zmieniony 25 sie wt, 2020 9:42 pm przez a2legro, łącznie zmieniany 1 raz.
PiterCiech
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie czw, 2020 1:26 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: 205 diesel na chodzie

Post autor: PiterCiech »

No tak. To ten, moje ogłoszenie. Czy coś niezgodnie z regulaminem znów? Rozmawiałem z jednym z forumowych Użytkowników, powiedział co i jak, za co Mu w tym miejscu dziękuje i pozdrawiam. Tu nie mogę wstawić ogłoszenia.
ODPOWIEDZ