Jak jest z kabrioletem?

Tutaj możemy rozmawiać o Peugeocie 205. Nie postować o sprawach technicznych.
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Jak jest z kabrioletem?

Post autor: Para »

Na to pytanko pewnie mi odpowie tylko Dziku bo jedynie on na forum ma CTI :) Jak jest z tym autkiem. Dużo kłopotów sprawia. Chodzi mi tu głównie o dach, przecieka? pruje sie? Tez myślałem o kupnie kabrio ale sie zniechęciłem po tym jak widziałem jak facet zostawił Golfa kabrio pod sklepem a jak wrócił to miał wszystkie siedzenia poprute i wogóle taki burdel że ........
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
DZIKU

Post autor: DZIKU »

heja, wiesz w zeszłym tygodniu w auto świecie był poswięcony artykuł 205 CTI - jest tez z 86 roku w ok. Katowic dokupienia za 5000 zł CTI 1,6.
Co do wybryków imbecylów i debili, to wiesz, czy kabrio, czy normalny to jak mają rozpierd.... to i tak rozpierd..... Mi w zeszłym roku potłukli wszystkie szyby w mercedesie, bo poprostu numery rejestracyjne sie nie podobały. Co do dachu kosz w ASO wynisi 13000 zł , ale sa i podróbki za 3000 zł, ale tez i mozan uszyc w polsce za ok 1000 -1500 zł. Co do reszty: Zawieszenie jest twardsze niz w GTI i super trzyma sie drogi, ale jednak czuć że karoseria pracuje szczególnie pow. 130 km/h. Z przodu nie dmucha, z tyłu daje sie wytrzymać do 80 km/h . Reszta... mój jest 1986 i nic się nie dzieje. Leję paliwo i śmigam.
Aha jak jest ulewa, parę kropelem może spaść do środka, ale tak że nie jest to uciążliwe i tylko jak stoi. W czasie jazdy spoko, no chyba że dachu sobie nie zamkniesz :D Dach się otwiera i zamyka bardzo prosto - ok. 7 sekund to trwa - OGÓLNIE - SUPER ZABAWA, FRAJDA I PRZYJEMNOSĆ
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Post autor: Para »

No to w sumie niezła opcja ten cabrio. Czytałem ten test z auto świata. Niedroga przyjemność :) hehe.Twardsze zawieszenie mówisz. To by mi pasowało. W sumie to pomyśle poważnie nad drugą 205. Cabrio proponujesz. 1,6 czy 1,9? chyba 1,6. Jak patrzyłem na http://www.mobiel.de to więcej jest cabrio niż normalnych. TO coś musi znaczyć
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
DZIKU

Post autor: DZIKU »

Trzeba pamietać że to Włosi produkowali....
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Post autor: Para »

Pininfiarina :wink: hehe
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
WINKiel
Uzalezniony
Posty: 513
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 2:51 am
Posiadany PUG: 205GTI -> 306S16 -> 406coupeV6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WINKiel »

zaprojektowali? hem?
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Post autor: Para »

No tak. Nawet na plastiku nad błotnikiem jest ten kuszący napis :)

Myślałem że jak cabrio pininfarina to i może 205 też ale chyba nie
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
WINKiel
Uzalezniony
Posty: 513
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 2:51 am
Posiadany PUG: 205GTI -> 306S16 -> 406coupeV6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WINKiel »

No wiem, ze pininfarina to Włoskie studio projektowe, które od dawna wspomaga Puga, ale nic mi nie wiadomo zeby Włosi "TO PRODUKOWALI".
DZIKU

Post autor: DZIKU »

Produkowali... produkowali...
Archenar

Post autor: Archenar »

W Tychach (20 km od Katowic) stoi w komisie CTi,ale raczej dla ludzi mających garaż i zamiłowania do mechaniki (zresztą nie wyobrażam sobie właściciele Puga bez tych zamiłowań :D ..przedewszystkim dach jest poprzecierany i trochę blacharki..niewiem jak silnik ale chyba poprzednim właścicielem był młody fan ostrej jazdy więc pewnie będzie wymagał nakładów finansowych..

ogólnie rzecz ujmując, na Twoim miejscu nie napalałbym się na konkretny model 205-tki ale kupiłbym w jak najlepszym stanie..te z dużym szyberdachem też są fajowe..sprawdzam na codzień organoleptycznie :D
DZIKU

Post autor: DZIKU »

Archenar pisze:W Tychach (20 km od Katowic) stoi w komisie CTi,ale raczej dla ludzi mających garaż i zamiłowania do mechaniki (zresztą nie wyobrażam sobie właściciele Puga bez tych zamiłowań :D ..przedewszystkim dach jest poprzecierany i trochę blacharki..niewiem jak silnik ale chyba poprzednim właścicielem był młody fan ostrej jazdy więc pewnie będzie wymagał nakładów finansowych..

ogólnie rzecz ujmując, na Twoim miejscu nie napalałbym się na konkretny model 205-tki ale kupiłbym w jak najlepszym stanie..te z dużym szyberdachem też są fajowe..sprawdzam na codzień organoleptycznie :D
Czy to ten który wyceniony jest na 5000 - czerwony?
Janek_A_S
Junior
Posty: 149
Rejestracja: 26 cze czw, 2003 1:41 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jak jest z kabrioletem?

Post autor: Janek_A_S »

My z kolega mielismy pare cabrio (aktualnie on jezdzi 306 a mial ze 4 205) zostawiamy ja pod sklepem (np. parking carefoura) z otwartym dachem i nigdy nic nie zginelo i nic nieponiszczyli.Moze ma wiele szczescia.Mi tez wydawalo sie ze strach...ale jak widze jego bezstresowosc to az rece opadaja :)
DZIKU

Post autor: DZIKU »

Ja tez zostawiam auto otwarte, i jak narazie odpukać ale jest spokój
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Post autor: Para »

No to ładnie. Może u nas takie miasto że jak coś fajnego zobaczą, to zaraz ich zazdrość zrzera i muszą coś popsuć :cry: cabrio to zajebista opcja. Ja mam z 1.9 z szyberdachem i też jest spox. :P
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
WINKiel
Uzalezniony
Posty: 513
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 2:51 am
Posiadany PUG: 205GTI -> 306S16 -> 406coupeV6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WINKiel »

Jest spox, ale ostatnio sie przeziebilem przez to :D
ODPOWIEDZ