SPOT na SPORTOWO.

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
krzycho-g
Junior
Posty: 206
Rejestracja: 28 mar śr, 2007 8:07 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Janówek, Błonie, Warszawa...

Post autor: krzycho-g »

sebek dzwon na numer 509 57 99 69
kiedyś pojade tak szybko ze się w czasie przeniosę ...;-)
Awatar użytkownika
Orfister
Moderator
Posty: 5717
Rejestracja: 06 wrz śr, 2006 8:36 am
Posiadany PUG: Peugeot 205 CTI
Numer Gadu-gadu: 2690638
Lokalizacja: Gostynin
Kontakt:

Post autor: Orfister »

No i ja nie dojadę, choć miałem chęć...podziękujmy mojemu szefowi zaje....lalalala... :evil:
Awatar użytkownika
stef
Uzalezniony
Posty: 995
Rejestracja: 18 gru sob, 2004 5:50 pm
Posiadany PUG: 205mi16
Numer Gadu-gadu: 4896812
Lokalizacja: okolice Lublina
Kontakt:

Post autor: stef »

Zdam na szybko pierwsza relacje.

Pogoda dopisala moze nawet az za bardzo. Pojawilo sie sporo osob - dokladnie nie pamietam :) - pewnie Lord wszystko dokladniej opisze.

Tak jak planowalismy skansen>zamek>tor

Jadac z pod zamku na tor posypal mi sie uklad dolotowy a konkretnie rekaw laczacy przepustnice z przeplywka, a wszystko przez niedostosowanie go do nowej przepustnicy. Na szybko jakos to zalatalem dzieki pomocy Krzyska (Francuskie.pl) - wozil mnie tu i tam w poszukiwaniu opasek zaciskowych i kluczy:) Dlatego na tor przyjechalem z lekka spozniony i podirytowany cala ta sytuacja!

Generalnie zabawa na torze byla przednia :) Michal GTi latal swoim rallye jak ostatni swir (czyt. jezdzil bardzo dobrze), o samym Lordzie nie wspominajac. Wyczynial cuda swoim T16 - jak sie okazalo niestety jego silnik nie wytrzymal :( , za to pozniej dorwal Mi16 Munnego "i byl tylko dym" :) - wykrecil zajeb...... czas!

Co do samego toru to proby 1 i 2 byly jak dla mnie za bardzo - nie wiem czy mozna tak powiedziec ... "kartingowe" - duzo krecenia jazda bieg I i II, caly czas pisk w ciasnych zakretach. Ciezko bylo przeniesc moc mi16 na tor. W zasadzie to chyba zeby wykorzystac dobrze potencjal silnika to nalezaloby jezdzic praktycznie caly czas jedynie na I biegu :)
Moim zdaniem nie tyle moc silnika byla wyznacznikiem co przede wszystkim umiejetnosci, znajomosc toru, dobre zawieszenie i opony.

Duzo przyjemniejsza byla tzw. proba "na dochodzenie". Trasa nie byla tak kreta i mozna bylo poruszac sie z wieksza predkoscia a co za tym idzie lepiej wykorzystac potencjal mocniejszego silnika zbierajacego sie dopiero od jakis 4000 rpm.

Podsumowujac swietna zabawa. Z kazda chwila zaczelismy jezdzic szybciej, biorac lepiej zakrety itp. Mi sie bardzo podobalo i pisze sie na cos takiego next time :)

Sie rozpisalem :P Co prawda nie robilem zdjec, ale mam pare wiec zalacze.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Lord Devil
Peugeot 205 Master
Posty: 2609
Rejestracja: 26 mar pt, 2004 1:44 pm
Posiadany PUG: 205 CTi i 205 GTi Griffe
Numer Gadu-gadu: 6446898
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Lord Devil »

Przede wszystkim, "na szybko" jak pisał STEF, WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJĘ ZA PRZYBYCIE. Mam nadzięję, że się podobało. Zamysł był taki, żeby umożliwić, pokazać, do czego tak na prawdę służy 205GTi - do jazdy, wbrew pozorom dopiero teraz wielu ludzi to odkrywa. Frajda była ogromna, spotkać, się porozmawiać i pojeździć. Nieformalne zakończenie Spotu, było w knajpie. Razem z SEBKIEM dogralismy pierwsze ustalenia. W tym wątku wszystko dokładnie opiszę z podaniem czasów w poszczególnych przejazdach. Foto relacja będzie w innym temacie. RAZ JESZCZE DZIĘKI. Już teraz zapowiadam termin jesienny, więc do zobaczenia.
Car Valeting, Car Detailing.
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

spot

Post autor: Munne »

Big fun, swietni ludzie,swietna pogoda huuuuuuuuuuuuk!
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
minta
Maniak
Posty: 1021
Rejestracja: 08 paź sob, 2005 3:37 pm
Posiadany PUG: 406 kombi 2,0 HDi 110 KM i znów 205 FOREVER 1,9 d.... siostry hihi
Numer Gadu-gadu: 691088
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: minta »

Dużo ludzi było ??
green sprzedany, cabrio sprzedany - oba zostały w KLUBIE

http://www.minta.peugeot205.pl - moja nowa miłość
Awatar użytkownika
Pab10
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 11 wrz pn, 2006 4:58 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Lublin / Krasnystaw

Post autor: Pab10 »

bylo (juz gdzies tak napisalem..) ELEGANCKO :mrgreen: , mimo iz nie jezdzilem po torze i musialem o 2 jechac :(

ale na nastepnym deklaruje jesli nic nie wypadnie (oby nie wypadlo) zostaje do konca :mrgreen:

a tak apropo nastenego spotu... mozna by do niego dolaczyc jakies grilowanie... co wy na to?
...zielono mi... :mrgreen:
Awatar użytkownika
kubas
Maniak
Posty: 1183
Rejestracja: 14 lip pt, 2006 10:15 am
Posiadany PUG: rallye
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kubas »

Co sie stalo sie z Lorda t16 ? Ja moge tylko powiedziec ze z moralezem dzis urzadzilismy sobie swoj wlasny spot na sportowo :) oprocz mojej 205 byly fajne nysy duzy fiat sierra i jakies stare graty bmw bylo gruuubooo duzo opon na twarzy zostalo :)
Awatar użytkownika
Smanov
Junior
Posty: 189
Rejestracja: 13 sty pt, 2006 11:33 pm
Posiadany PUG: 205 1.9 GTI
Numer Gadu-gadu: 3336232
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: Smanov »

Chcialem wszystkim podziekowac za mile przywitanie i za ta niespodzianke ktora przygotowala dla mnie Loża Szyderców. Jeszcze wczroaj moj przyjazd stal pod WIELKIM znakiem zapytania, poniewaz na trasie Koszalin -> Rzeszów zajechałem łożysko i jak sie pożniej okazało w warsztacie do wymiany jest tez prawy wachacz. Po wymianie łozyska w sobote rano postanowilem mimo zepsutego wachacza ruszyc na Lublin. Spokojnym tempem (70 -110 km/h) dotoczylem sie na tor automobil klubu. Jednak caly czas az do teraz krew zalewa ze nie moglem dotrzec na czas pod skansen a potem uczestniczyc w przejazdach z Wami na tym torze. Ale z drugiej strony nie żaluje ze przyjechalem, poniewaz poznalem kilku nowych ludzi a zabawa byla przednia, nawet patrzac z boku i podziwiajac "nasze" bestie. Jutro rano wale na Koszalin (niestety dalej z tym wyjebanym sworzniem...) Ale juz pisze sie na jesien(tym razem bede w pelni sprawny i gOtowy), bo nie pozwole zeby taka impreza przeszla kolo nosa. Jeszcze raz wszystkim dziekuje za super impreze i oczywiscie extra atmosfere. DO ZOBACZENIA NA JESIEN... :) :)
Peugeot 205 1.9 GTI '89
http://peugeot205.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=1586

skrzynka ma 24 piwa,doba 24 godziny...przypadek?? :)
Awatar użytkownika
stef
Uzalezniony
Posty: 995
Rejestracja: 18 gru sob, 2004 5:50 pm
Posiadany PUG: 205mi16
Numer Gadu-gadu: 4896812
Lokalizacja: okolice Lublina
Kontakt:

Post autor: stef »

kubas pisze:Co sie stalo sie z Lorda t16 ?
Na to pytanie moze odpowiedziec jedynie Lord

A to filmik pogladowy na to jak m.in. wygladaly zabawy na torze - troche slaba jakosc ale zawsze cos:

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 4953891010

PS. LORD czekamy na fotorelacje :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebek »

Powiedziec moge tyle ze spot byl fantastyczny i Pawlowi naleza sie gratulacje za swietna organizacje imprezy :) Bylo nas wielu a co za tym idzie mozliwosc poznania klubowiczow z innych stron polski no i oczywiscie ich maszyn. Co do foto relacji i innych wizualnych elentów ze spotkania jak juz Lord pisal ustalilismy ze przykleimy osobny temat w ktorym sie znajda. Wymiataczy bylo wielu zarówno w 8 i 16v. Mialem zaszczyt podczas calej imprezy byc pilotem Michala i razem wykrecilismy pierwszy czas :) a nastepnie pojechalismy do knajpy na jedzonko, bo wielu z nas bylo nawet bez sniadania

ps. Lord normalnie nasza czwórke tak brzuch rozbolal ze musielismy postój robic :P

oby wiecej takich inicjatyw :D

pozdrawiam
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
migot

Post autor: migot »

Kilka fotek ze spotu na stronie http://www.migot.com.pl
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

łaaaaaaaaaaaaaaaa
mam łzy w oczach :evil: :(
Awatar użytkownika
krzycho-g
Junior
Posty: 206
Rejestracja: 28 mar śr, 2007 8:07 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Janówek, Błonie, Warszawa...

Post autor: krzycho-g »

no to ja dodam pare słów od siebie ;-)

impra była super - to był mój pierwszy raz na torze i musze powiedziec ze zdecydowanie lepiej radze sobie na drodze ;-)

Otuchy dodawała mi moja Żoncia Martusia która miała chyba jeszcze większą zabawę niż ja ;-)

Mieliśmy zaj....biste oponki Made by Nalewa któe fantastycznie woziły nas bokami po całym torze i chyba dlatego mielismy taki ubaw szczególnie jak Pan z obsługi toru uciekał przed nami ;-) Do tego brak recznego urwał nam cenne sekundy ale zapewnił dodatkowe przeżycia ...

Ale widze w 106 potencjał po zmianie tego i tamtego i na jesien powalcze z wami ostrzej ;-)

Poznaliśmy sporo ludzi których do tej pory znałem tylko z forum, popatrzyłem kto jak ma ładnie pod maską (najbardziej podobał mi sie czerowny 205 GTi który przyjechał z Michałem GTi - wzorowy porządek)

Wielkie dzięki dla Arsena z forum 405 za całokształt, kto nie był niech żałuje i spotkamy sie na jesieni :twisted:

Dodano po 5 minutach:
migot pisze:Kilka fotek ze spotu na stronie http://www.migot.com.pl
to ty je żdziełeś to czerwona GTi co zajeła 2 miejsce ?

Jak tak to respect dla Twoich umiejetnosi jak i dla Michała GTi ;-)

Generalnie na takim torze 8V górą bo idą od dołu co pokazały czasy
kiedyś pojade tak szybko ze się w czasie przeniosę ...;-)
Awatar użytkownika
smug
Uzalezniony
Posty: 551
Rejestracja: 28 maja ndz, 2006 10:21 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Krakow,Bochnia i okolice

Post autor: smug »

:cry: :cry: :cry:
Nie ma bata.Nastepnym razem jade...
ODPOWIEDZ