Zlot w Krakowie

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: robson »

Fox spytaj jakim byli autem,może wtedy się dojdzie kto to ? :W
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

Podobno vectra. Mowili ze mam fajne felgi. Teraz blacharz mowi ze skoro ja nikogo nie przysylalem, to mozliwe ze to jakies typy spod ciemnej gwiazdy i bedzie musial pilnowac samochodu:)

Podejrzewam ze Gad mogl byc w tym tajemniczym gangu bo blacharz mowi ze jeden mial dlugie wlosy. Spytalem jakie dokladnie, a on na to - no takie dlugie, wie pan, jak kobieta:) Drugi byl barczysty podobno wiec moj pierwszy strzal to byloby obstawienie ze to Druan. Przyznac sie chlopaki kto mnie inwigiluje, bo nie wiem czy sie bac czy nie:)
Awatar użytkownika
gad
Uzalezniony
Posty: 674
Rejestracja: 03 mar pn, 2008 8:34 pm
Posiadany PUG: 205 2.0 16v + 205 1.6 VTS
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: gad »

Mnie tam nie było 8)7 Nie mam pojecia nwet gdzie sie obecnie znajduje twoje auto:D Za druana nie recze ale wydaje mi sie ze gdyby to byl on to juz dawno pochwalibysie tym odkryciem na forum 8) No i pozostaje jeszcze jedna drazliwa kwestia...kto z krakowskiej ekipy odwazy sie jezdzic vectra po miescie :P
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

Jesli to nie ty to sprawa jest dosyc podejrzana. Kto mogl wiedziec ze moje auto tam stoi i ze jestem z forum? Nie mam naklejki na szybie wiec musieli wiedziec skad inad. Inna sprawa ze nie znamy chyba nikogo innego z dlugimi wlosami. Moze to nie byl ktos z wlosami jak kobieta tylko kobieta po prostu z barczystym kolesiem?:)

Teraz sobie przypominam ze kilka dni temu pod blokiem przejechalo kolo mnie grafitowe CTI z jakims dlugowlosym kolesiem wlasnie za kierownica...Jesli to ten sam to niezle jestem inwigilowany...Nie pamietam calej rejestracji ale chyba bylo to KR 442 costam. Znacie takie auto?
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: RafGentry »

Vectrę ma Thestruktor, to wysoki barczysty chłop. Ale on GTI raczej sprzedaje, niż kupuje. I raczej nie zna się z Gadem :D
Awatar użytkownika
gad
Uzalezniony
Posty: 674
Rejestracja: 03 mar pn, 2008 8:34 pm
Posiadany PUG: 205 2.0 16v + 205 1.6 VTS
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: gad »

Kurcze nie znam osobiscie nikogo kto miałby w krakowie CTI... Mozliwe ze to poprostu ktos kto sie nie udziela na forum jednak zaglada tu czasem i stad wie to i owo. Jesli tak jest to chyba powienien sie ujawnic zamiast wpedzac nam foxa w obsesje :mrgreen:
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: robson »

Fox dużo jeżdze po mieście i obiecuje że jak trafie CTI to zrobie fotki,lub wyśledze ,jaki kolor tego CTI. :W A za druana gwarantuje ża to nie on.Fox trzeba się przyczaić na gości ,albo niech blacharz się spieszy z robotą i bier go do siebie,pieron wie co to,kto to dziwna sprawa. :N
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

Jaki kolor to wiadomo - taki jak mojego gti. Pamietam jeszcze ze mial pomaranczowe migacze z przodu. Dziwne rzeczy sie dzieja. Jeszcze ta zagubiona tablica rejestracyjna...Moze oni zakosili i przyszli po druga?:) hehe - to by byl dopiero spisek:)
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: druan »

Mnie nigdzie nie było nie mam narazie czasu 8)7 co do cti to jest taki klubowicz z Krakowa co ma cti w takim kolorze niedawno go kupił miał kiedyś wpaść na zlot udzielał się w tym temacie pare razy _O_
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
Awatar użytkownika
Manwe
Peugeot 205 Master
Posty: 2013
Rejestracja: 04 wrz pt, 2009 2:48 pm
Posiadany PUG: 205 lacoste'86, 205 gti ph1'87, 309 ph1 3d graffic'89, citroen ax ph1'86, citroen bx ph1'86
Numer Gadu-gadu: 7424729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Manwe »

haahaha a to tylko ja z kolega bylem nie ma strachu nie będziemy kraść :twisted:
Obrazek
szukam zderzaków z green'a, lacoste'a, białego cj lub open'a
przygarne silnik ET3, gumowy spojler tylnej klapy Peugeot 309 gti, licznik z obrotomierzem z bx'a ph1
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: druan »

Manwe pisze:haahaha a to tylko ja z kolega bylem nie ma strachu nie będziemy kraść :twisted:
Kupiłeś cti???
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
Awatar użytkownika
Manwe
Peugeot 205 Master
Posty: 2013
Rejestracja: 04 wrz pt, 2009 2:48 pm
Posiadany PUG: 205 lacoste'86, 205 gti ph1'87, 309 ph1 3d graffic'89, citroen ax ph1'86, citroen bx ph1'86
Numer Gadu-gadu: 7424729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Manwe »

nie u blacharza bylem w sprawie lacosty z kolega jego vectra, i w rozmowie wyszło ze znam jego adres od foxa a dokładnie to fox go na forum poleca a co do felg to rzeczywiście powiedziałem ze takich szukam ale w kontekście ze mam na takie szanse
Obrazek
szukam zderzaków z green'a, lacoste'a, białego cj lub open'a
przygarne silnik ET3, gumowy spojler tylnej klapy Peugeot 309 gti, licznik z obrotomierzem z bx'a ph1
Awatar użytkownika
Dervozavilus
Maniak
Posty: 1152
Rejestracja: 26 kwie czw, 2007 12:37 pm
Posiadany PUG: 205 LucKy LooK 1.4 XSi
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: WF
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Dervozavilus »

Fox, to walcz o jakieś zniżki, skoro koleś już wie, że go polecasz na forum :)
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

haha Manwe - musisz wpasc kiedys na zlot pugowy albo niepugowy zebysmy sie poznali ( chyba ze sie juz znamy tylko nie pamietam?). Ty byles tym barczystym osobnikiem czy dlugowlosym?:)
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: RafGentry »

Panowie jest sprawa dotycząca stricte tematu w którym wszyscy piszemy - mini zlot.
Otóż kilka dni temu nasz kolega Marin205 ogłosił, że rozważa pozbycie się swojego pięknego Roland Garros Cabrio.
Auto chciał obejrzeć Pszemeq i miałem się z nim wybrać do Marcina, ale po konsultacjach z właścicielem auta narodził się pomysł, żeby odwiedzić go większą ekipą.
Także w imieniu Marina205 zachęcam do odwiedzenia go i obejrzenia pięknego Cabrio, którego Kraków nie widział od lat. Może przygarnie je Pszemeq, a może (na co po cichu liczę) uda się nakłonić Marcina żeby zatrzymał auto i cieszył się nim przez wiele lat...

Planowany termin odwiedzin: Niedziela przed południem.
Lista obecności:
1. Pszemeq
2. Raf
3. Druan
4. Robson
5. Maja
6. Józek
7. Fox
8. Gad
9. Manwe
10. RolandKRK ?
11. Blotowij
Ostatnio zmieniony 27 lis pt, 2009 11:29 pm przez RafGentry, łącznie zmieniany 2 razy.
Zablokowany