Impreza oddziału ze Śląska

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.

Imprezka klubowa :)

Czas głosowania minął 14 lis ndz, 2004 3:45 pm

Fajny pomysł, chętnie przyjdę
5
100%
Beznadzieja, nie liczcie na mnie
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 5

Awatar użytkownika
Rychu
Uzalezniony
Posty: 609
Rejestracja: 21 paź wt, 2003 9:56 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Impreza oddziału ze Śląska

Post autor: Rychu »

A więc tak: spotykamy się na zlotach co miesiąc, ale może zorganizować spotkanie mniej formalne :) Wiadomo że na zlotach nie pójdziemy sobie na piwko spokojnie pogadać! Padła propozycja, że możemy wynająć (swoją drogą bardzo fajną) knajpkę w Chorzowie (Leśniczówka) i tam się zabawić! Tylko trzeba zebrać ekipę! A to już zależy od Was!
Proszę o odpowiedzi poniżej albo jak się wstydzicie to na maila sink_the_pink@o2.pl
Czekam na Waszą inicjatywę! Zróbmy porządną imprezkę pod znakiem Peugeota 205 :twisted: Niech reszta Polski patrzy i zazdrości takiego kolektywu :lol:
Problemy które trzeba rozwiązać:
1)Czy w ogóle mam zamiar przyjść na taką imprezkę? 2)Wolę piątek albo sobotę 3)Lepiej sami klubowicze czy wraz z osobami towarzyszacymi 4)Leśniczówka mi odpowiada lub wolę gdze indziej (gdzie?) 5)Impra całonocna czy pójdę sobie wcześniej żeby obejrzeć wieczorynkę 6)Wystarczy mi pwo czy robimy zrzutkę i urządzamy jakiegoś grilla albo coś.
Peugeot 205 1.4GT LPG
Jeśli bardzo chcesz zobaczyć moje autko to zapraszam na: http://www.Rychu.205.pl
Awatar użytkownika
Rychu
Uzalezniony
Posty: 609
Rejestracja: 21 paź wt, 2003 9:56 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Rychu »

To może zacznę:
Ja przyjdę na 100%! I to w dodatku ze swoją lepszą połową (nie mylić z połówką :)) Obojętne jaki dzień, obojętne gdzie :) Jak się uzbiera fajne towarzycho (chodzi o jakość a nie o ilość:)) to zostaję do białego rana :twisted: Chętnie bym coś przekąsił w trakcie więc grill to zajebisty pomysł!
Teraz czekam na innych!
Peugeot 205 1.4GT LPG
Jeśli bardzo chcesz zobaczyć moje autko to zapraszam na: http://www.Rychu.205.pl
vir

Post autor: vir »

Ja uważam tak samo jak Rychoo.Lepiej z połóweczkami bo jak było by bez to Kalinka mogłaby mnie nie wziąść i nici z impry, weekend lepiej bo wtedy impreza całonocna mode ON i nie trzeba się przejmować o ranne wstawanie. Grill jak najbardziej byłby na miejscu bo jakiś podkład musi być. A knajpa też pasuje chociaż nie wiem gdzie jest. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ramzes

Post autor: Ramzes »

to może teraz ja :) Będe mam nadzieje że swoją kobitką, jesli bez niej to tez sie postaram byc, ale czasami moge miec problem z niektórymi terminami. Także jak bede wiedział wczesniej to dam znac co i jak. A apropo dojazdu musiałbym sie zastanowic czy przyjechac swoim czy dac sobie spokój :P No i jesc trzeba to sie rozumie!!! :) :twisted: :twisted: :lol: :lol: (na pusty żołądek nie za fajnie:))
Awatar użytkownika
Rychu
Uzalezniony
Posty: 609
Rejestracja: 21 paź wt, 2003 9:56 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Rychu »

Aaaaaa...jeszcze termin....Proponuję 19 listopad :!: Teraz Wy napiszcie czy Wam pasuję i ewentualnie dostosujemy go do potrzeb ogółu! Tylko z tym ogółem to trochę kiepska sprawa, bo jakoś zainteresowanie tematem bliskie zeru :(
Peugeot 205 1.4GT LPG
Jeśli bardzo chcesz zobaczyć moje autko to zapraszam na: http://www.Rychu.205.pl
Awatar użytkownika
iveras
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź wt, 2004 9:27 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1660813
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk

Post autor: iveras »

Ja będę na 100% ma się rozumieć!
Problem pojawia się w chwili kiedy będę rezerwował knajpę. Chciałem wynająć całą tylko dla Pugowców a teraz okazuje się że to chyba nienajlepszy pomysł :(
W każdym razie jak przyjdzie nas mniej jak 30 to lepiej nie rezerwować całej knajpy a parę stolików. Jeszcze jedno, w Leśnej co tydzień są koncerty i trudno trafić w pusty termin (można bo pytałem się ale ciężko).
Musi być gwarancja dużej liczby ludzi bo inaczej albo za dnia impreza albo na dworcu
If she said "it's Chelsea or me" ... would You miss her?
_________________
Suzuki GSF600S "Barracuda"
Ramzes

Post autor: Ramzes »

ja poglądowo na 19 listopada będę jako 2 osóbki :) Czyli z Moją lepszą połówką :P (chyba) :)
Awatar użytkownika
simonszop
Junior
Posty: 208
Rejestracja: 01 lut ndz, 2004 2:42 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: simonszop »

jak dla mnie 19 odpada...
Awatar użytkownika
Rychu
Uzalezniony
Posty: 609
Rejestracja: 21 paź wt, 2003 9:56 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Rychu »

No to może 26??? Bo ja tam nie wiem...piszcie jeśli Wam nie pasuje ale też od razu podajcie jakąś datę która byłaby dla Was dobra :D
Peugeot 205 1.4GT LPG
Jeśli bardzo chcesz zobaczyć moje autko to zapraszam na: http://www.Rychu.205.pl
Awatar użytkownika
iveras
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź wt, 2004 9:27 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1660813
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk

Post autor: iveras »

Zbojkotujcie mnie jak chcecie ale musze to powiedzieć.
Ekipa z nas dosyć jeszcze niespora, ciężko cokolwiek dużego na razie przedsiębrać bo ... sami widzicie jak jest :/ Proponuje wyskoczyć w jakiś piątek do dowolnej knajpy na piwko, bez zobowiązań, "że przyjde, że będę, że na stówe, że jednak nie mogę". Wielka podróż zaczyna się od małego kroku (Johny Walker) :P
If she said "it's Chelsea or me" ... would You miss her?
_________________
Suzuki GSF600S "Barracuda"
Ramzes

Post autor: Ramzes »

Zgodzę się.... wybierzę się knajpę gdzie jest spokój i mozna jechac chocby autem ale sie pokazac i pogadac. Zawsze to cos lepszego! :) :twisted: :twisted:
vir

Post autor: vir »

Ja uwazam, ze lepiej wybrac dogodny termin dla okolo 10 osob (pugow) czyli jak kazdy z kims przyjedzie to z 20 osob bedzie i jak taka knajpa czynna jest całą noc to lepiej już zrobić porządną imprezę. Uważam, że jedna na której będzie 20 osób będzie lepsza niż 5 na których będą 3 osoby. Takie jest moje zdanie. A co do tego, że mało ludzi, może wreszcie czas spróbować coś większego zrobić. Jak ludzie zobaczą 10 pugów to sami się zlecą :lol: :lol: :lol: Zresztą nie ma się co spieszyć.

No i moja second propozycja to Rychoo zmień tą ankietę. Dodaj kilka terminów i opcji typu impreza cało nocna / impreza kilka godzin i termin bo ta ankieta co teraz jest to taka trochę łysa. :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Rychu
Uzalezniony
Posty: 609
Rejestracja: 21 paź wt, 2003 9:56 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Rychu »

Ale w tych ankietach nie można wybrać kilku odpowiedzi! Czyli albo zagłosujesz na to że przyjdziesz albo że np. pasuje Ci piątek! Nie ma innej możliwości! Zresztą teraz już i tak jest za późno :P

A co do spotkania to oczywiście że jakby się zebrało 10 Pugów to mozna zrobić porządną imprezkę, ale jak na razie to chętnych jest 5, góra 6 osób....więc może rzeczywiście przy tak miernym zainteresowaniu warto pomyśleć nad czymś innym :(
Nie wiem co Ci ludzie robią takiego ważnego że nawet nie mają czasu i ochoty chwilkę się rozerwać w jakże doborowym towarzystwie :D Strasznie to dziwne i powiem szczerze troszkę się zawiodłem! Ale na pierwsze zloty też przyjeżdżały 3-4 auta, więc może i takie imprezki z czasem się rozkręcą :lol: Poczekajmy jeszcze jakiś dzień, góra dwa i zobaczymy czy może jeszcze się ktoś zdecyduje! A jak nie to niech się wykichają i sami się spotkamy :twisted:
Peugeot 205 1.4GT LPG
Jeśli bardzo chcesz zobaczyć moje autko to zapraszam na: http://www.Rychu.205.pl
Awatar użytkownika
iveras
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź wt, 2004 9:27 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1660813
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk

Post autor: iveras »

JEST OPCJA!!! Impreza w najbliższą środę! Jak wiadomo czwartek 11 Święto Niepodległości i można 10 pobalować! Proszę zróbmy to! Zwalcie się ze znajomymi, podjedźcie taxówkami, pugami, czołgami, helikopterami, weźcie rodziny, teściów ... no ... bez przesady, ale dajcie znać czy wypali bo chce rezerwować knajpę (Leśniczówka)
???
If she said "it's Chelsea or me" ... would You miss her?
_________________
Suzuki GSF600S "Barracuda"
Awatar użytkownika
Rychu
Uzalezniony
Posty: 609
Rejestracja: 21 paź wt, 2003 9:56 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Rychu »

Ci co chcą przyjechać na imprezę niech się odezwą do mnie na GG-288 26 29!!!! Najlepiej będzie jak będę miał możliwość pogadania z każdym z osobna albo nawet z wszystkimi naraz! Inaczej to jest nie do obgadania!

I ostatnia propozycja w tym temacie jest taka, że parę osób poskarżyło się na kiepski dojazd i powrót do Leśniczówki (godz autobusów itd) więc może coś bardziej w centrum Katowic? Stamtąd bez problemu można się dostać gdzie kto chce! Moja propozycja to City Pub (możliwość darmowej rezerwacji miejsc i zajebisty klimat), posiedzimy, pogadamy sobie na luzie i będzie OK! A jak ktoś nie chce to nieważne, jego sprawa! Nie ma się co stresować innymi, stwórzmy po prostu przyjemną paczkę i tyle! Potem rozjedziemy się mile wspominając spotkanie i obgadując tych co nie przyjechali :)))

Taka jest moja propozycja!
Peugeot 205 1.4GT LPG
Jeśli bardzo chcesz zobaczyć moje autko to zapraszam na: http://www.Rychu.205.pl
Zablokowany