Impreza oddziału ze Śląska

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.

Imprezka klubowa :)

Czas głosowania minął 14 lis ndz, 2004 3:45 pm

Fajny pomysł, chętnie przyjdę
5
100%
Beznadzieja, nie liczcie na mnie
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 5

BubuPN

Post autor: BubuPN »

zamiast kobiety po prostu wsadź do portfela kartkę z adresem pod który ma Cię odholować taryfiarz, tak będzie ekonomiczniej :mrgreen:
Ramzes

Post autor: Ramzes »

hehehe :) Właśnie też o tym myślałem, ale na szczęście moja kobita nie potrafi dużo wypić :) hehehe :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
iveras
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź wt, 2004 9:27 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1660813
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk

Post autor: iveras »

Ja będę w żótych krótkich spodniach, pończochach w biało-pomarańczowe pasy, różowej kurtce z tweeteem, karminowych butach i czapce z wiatraczkiem. Na galowo po prostu, bo uważam, że nie ma sensu robić z siebie raroga, nie? :D

Przyjde w granatowej kurtce i czarnej opasce na włosach. Do jutra!
18.00 pod Teatrem Wyspiańskiego!
If she said "it's Chelsea or me" ... would You miss her?
_________________
Suzuki GSF600S "Barracuda"
Awatar użytkownika
Rychu
Uzalezniony
Posty: 609
Rejestracja: 21 paź wt, 2003 9:56 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Rychu »

Ja będę w stringach :mrgreen: A jak będzie zimno to może jeszcze coś na siebie zarzucę (tzn. wezmę swoją kobietę na barana :lol: :lol: :lol: )
Peugeot 205 1.4GT LPG
Jeśli bardzo chcesz zobaczyć moje autko to zapraszam na: http://www.Rychu.205.pl
Ramzes

Post autor: Ramzes »

Chciałem przeprosic ale nie bedzie mnie :( o 17:00 jade oderbac auto i nie moge w innym terminie...Życzę miłej zabawy. Pozdrawiam
BubuPN

Post autor: BubuPN »

dobra, zlocik się już odbył, zamykam żeby nie było spamowania na wszystkich frontach hehehe
Zablokowany