Kolejny zlot w Katowicach :)

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.

Gdzie i kiedy??

Parking na Muchowcu, 05.12
1
14%
Parking na Muchowcu, 28.11
5
71%
Knajpa przy Wesołym Miasteczku, 05.12
0
Brak głosów
Knajpa przy Wesołym Miasteczku, 28.11
1
14%
 
Liczba głosów: 7

zbr

Post autor: zbr »

ja bede na bank moja blekitna fura:P
Awatar użytkownika
iveras
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź wt, 2004 9:27 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1660813
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk

Post autor: iveras »

i po zlocie :D
If she said "it's Chelsea or me" ... would You miss her?
_________________
Suzuki GSF600S "Barracuda"
Humve
Junior
Posty: 325
Rejestracja: 21 sty śr, 2004 7:57 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Post autor: Humve »

było naprawde exstra zbr podaj fotki
PRAWKO odebrane 7 luty 2007 i autko juz moje 205 1,4 60KM + GAZ
Ramzes

Post autor: Ramzes »

wlasnie dajcie jakies foty jak w ogóle macie. Bedę wdzięczny :)
sebol

Post autor: sebol »

Cześć....coś mało postów jak na ostatni zlot :lol: no tak, pewnie wystarczy tego gadania, co było w restauracji innej niż wszystkie. :wink: Zbr -zrób coś z sobą, bo na gościa to Ty nie wglądasz... :mrgreen: .no i prośba do wielbiciela zdrowej żywności... Humve postaraj się przygotować owe naklejki...napiszcie cos, bo coś nam statystyka pada.. 8)
Humve
Junior
Posty: 325
Rejestracja: 21 sty śr, 2004 7:57 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Post autor: Humve »

spytam się go o to ale narazie go nie umie go złapać na komórce,
PRAWKO odebrane 7 luty 2007 i autko juz moje 205 1,4 60KM + GAZ
Awatar użytkownika
Rychu
Uzalezniony
Posty: 609
Rejestracja: 21 paź wt, 2003 9:56 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Rychu »

Ramzes wysłałem Ci zdjęcia na maila!!!
A do reszty taki mały apel: rozejrzyjcie się po swoich wioskach za miejscem do następnego zlotu! Najlepiej jakby była dosyć duża wolna przestrzeń (w razie śniegu zrobimy konkurs bączków :)), zaplecze z jakąś kawką albo grillem....i to chyba wystarczy do szczęścia! Zastanówcie się też jak można nasze spotkania uatrakcyjnić (pomysł wynajęcia striptizerki już zajęty :))
Prosiłbym aby swoje pomysły i propozycje przysyłać na sink_the_pink@02.pl
Peugeot 205 1.4GT LPG
Jeśli bardzo chcesz zobaczyć moje autko to zapraszam na: http://www.Rychu.205.pl
Ramzes

Post autor: Ramzes »

Dzieki wielkie Rychu :) Ja oczywiscie mam pomysła u mnie to jest w Mysłowicach duży parking no i kręgielnia itp :) można sie pobawić :) z girllem ciężko ale nie ma rzeczy nie mozliwych :) Jakby nie było gdzie teraz to ja sie moge wypytac tam co i jak. :lol:
zbr

Post autor: zbr »

no haloo tu gosc:P Panowie co do nast zlotu to ja proponuje Zabrze tam gdzie wam mowilem w restauracji innej niz wszystkie:D jak ktos chce zdjecia to dajcie znac ja powysylam..rychu juz dostal wiec i on sie moze podzielic:D zmieniajac temat dzis dostalem telefon..Policja z Rudy Śląskiej..kupilem dzis najdroższa fotke mojego puga w swoim zyciu:D 250 zł i 6 pkt karnych:( ogolnie mam juz 12 owych pkt:D tylko ciii:) a co do zdjecia to warto bylo:) mam bynajmniej cos nowego na scianie:D Sebol- daj mi szanse jeszcze troche pobyc gosciem:P i dzieki ze chcesz przechandlowac moja maske razem z rychem:) bez mojej wiedzy:)
Ramzes

Post autor: Ramzes »

zbr z wielką chęcią zobaczyłbym twoje zdjęcie :) Oczywiscie pewnie musiałbyś je zeskanować :) Ale jesli masz dostęp do takiego czegoś to się pisze:) i tak apropo autka - rozglądałem się za fajną 205 - jak mozesz odezwij sie na moj numer gg: 770344 :lol:
zbr

Post autor: zbr »

jak dorwe skaner to nie ma problemu, jak nie to na nas zlocie bede sie chwalil:) jedno co wam powiem ze moja fura idealnie sie prezentuje:D
Awatar użytkownika
iveras
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź wt, 2004 9:27 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1660813
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk

Post autor: iveras »

Ja chce to zdjęcie!!! :D i dzięki za pozostałe ze zlotu (trochi ich mało)
If she said "it's Chelsea or me" ... would You miss her?
_________________
Suzuki GSF600S "Barracuda"
zbr

Post autor: zbr »

iveras- daj szanse je zeskanowac:) jak na razie nie mam jak i gdzie:) chyba ze dzis sie pobawie cyfrowka i postaram sie zrobic zdjecie mojego juz zfotografowanego puga:)
Zbr

Post autor: Zbr »

Iveras- zrobilem zdjecie, nawet wyszlo:) mail idzie do ciebie:) pozdro
zbr

Post autor: zbr »

Ramzes..daj maila!!
Zablokowany